Skocz do zawartości

BMW R 1200 RT


Rekomendowane odpowiedzi

00582-01.jpg

 

Widzieliście kiedyś brzydszy motocykl? :roll:

Nie wiem jak ta maszyna spisuje się na drodze - czytałem tylko artykuł w nowym ŚM (niech ktos powie, że to nie jest "artykuł sponsorowany" :lol: ), a każdym razie oglądając zdjęcia - masakra :?

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat na tej focie wyglada jeszcze estetycznie :lol:

a tak naprawdę to wszystkie motocykle bmw są tak brzydkie że aż śliczne :lol:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest... dziwny :) Mi jego wygląd jakoś zupełnie nie przypadł do gustu - te wielkie obudowy lusterek z kierunkowskazami, reflektor, w ogóle cały przód - jakby poskładany z części będących akurat pod ręką. No ale oczywiście rozumiem, że jeżeli chodzi o stylistykę to każdy ma prawo do własnego zdania - dlatego byłem ciekawy co Wy o nim sądzicie 8)

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny przecież jest! Może trochę zbyt muskularny z przodu, ale w końcu to kawał sprzęta. Z beemek podobają mi się raczej GSy i nakedy (R850 szczególnie), ale ten sprzęcik jest ok. Na pewno ładniejszy od np. Ducati Multistrada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny przytoczę w tym miejscu powiedzenie, które brzmi "De gustibus non est disputandum". To, co dla jednego może być paskudne, komuś innemu może wydawać się przeurocze i na odwrót; zresztą nie dotyczy to jedynie motocykli. :)

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wersję K1200S jeśli ma z przodu dwie lampy w pionie to urodą nie różni od RT. Dla mnie jest tak samo "brzydki" :) . CO do porównania z FJR to chodziło mi że jest 3xładniejszy, a nie 3xlepszy :!: . BMW są świeże. Yamaha ma kilka latek. Wiec nie ma co porównywać konstrukcji, które różnią się "wiekiem". A jak wiesz to trzy lata w motocyklach to bardzo dużo.

PS. nawet gdyby było mnie stać na :cry: BMW czy FJR i tak wybrałbym co innego :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Damian!!! masz u mnie minusa za FJR :) Ostatnio przypatkiem będąc w salonie BMW gość wciskał mi K1200S i zachwalał pod niebiosa. Dla mnie bez urazy, bez szans. Oprócztego że K1200S to nowa konstrukcja nie widzę innych plusów ponad FJR. Chyba że ktoś lubi jak podczas hamowania widelec mu się nie ugina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że ten przód nie zagości na długo w motocyklach bmw

jest zbyt skomplikowany i wydumany, za dużo tam rzeczy które mogą po jakims czasie użytkowania się zje*ać

w sumie k1200 bardzo by mi pasował gdyby nie ten przód

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...