Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Coś znowu o mojej dt 80 :)

po czyszczeniu gaźnika (peeeeeełno syfu ) jak to powiedzieć, przyspiesza ładnie ale od pewnego momentu "pierdzi" gdy się delikatnie dodaje gazu, to zaczyna tak gdzieś od 6.5 tys obr pierdzieć, podejrzewam, że zbyt dużo paliwa dostaje po tym jak go wyczyściłem , świeca jest czarna jak noc

tylko za hooja nie wiem gdzie jest śruba od regulacji paliwa mógłby ktoś powiedzieć? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śruba do regulacji mieszanki jest na prawo od śruby regulującej wolne obroty, jakby co to patrząc od lewej na moto. Mam nadzieje ze dobrze pamietam, a pozatym w gaźniku nie jest tak duzo śrub żeby sie nei połapać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W mojej yamasze 125 nie dzialal czujnik temperatury, kupilem nowy w serwisie wlozylem i co sie okazalo...

Jeden dzien dzialal dobrze jednak juz na drugi dzien czujnik na przemian co okolo 5 min wlacza sie i wylacza. Czym to moze byc spowodowane?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć szukam serwisówki do yamahy dt 50/80 z silnikiem am6 z 2001 roku jestem ciemny z tym motorkiem trochę i bardzo by mi sie przydała serwisółwka jeżeli ktoś ma proszę o przesłanie na mail będę bardzo wdzięczny.

[email protected]

 

lub

 

[email protected]

 

 

 

Z góry dzięki :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuki23 wejdzie jeżeli jest to silnik od lc, a czy ten od 125 r to nie wiem.

 

Gremlinek- a sprawdzałeś czy gdzieś jakiś przewodzik nie jest urwany?? może to wina przewodu a nie czujnika.

 

Krysio- jest cały dział z serwisówkami, jeżeli tam nie znajdziesz to poszukaj od obojętnie jakiego moto gdzie jest AM6 wstawiony, np Aprilia rx 50, rieju, derbi, dużo tego jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesć! ostatnio pekła mi linka obrotomierza...zanalazłem na allegro od dt 80... będzie pasowała do dt 125? z góry dzięki za odp!

 

Powinna pasować, ale lepiej kup od 125 z jakiegoś serwisu

 

Bo może się okazać z deka za krótka ;]

Edytowane przez krzychu8463
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy silnik dt 125 wejdzie do ramy dt 80 lc2 ,jaki wiązą sie przerubki

 

Oprucz silnika będzie Ci jeszcze potrzebny CDI i chyba ( ale pewien nie jestem ) regulator napięcia i nie wiem co z YPVS czy do tego nie trzeba jeszcze jakiegoś bajeru. Zegarów chyba nie trzeba zmieniać bo zamkniesz licznik i ewentualnie jeszcze troche przekręcisz :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

litrus kupa ci w ucho i wszystkiego najgorzszego 08... dajcie mi bana to juz nie bd pisał :P ale i tak juz na to zasyfialem forum nie wejde ;/

A Tobie z calym szacunkiem zycze kupę do buzi. Nie bede zyczyl wszystkiego najgorszego, bo juz to sie stalo :). Dzieki ze juz tu nie wchodzisz.

Powodzenia w ostrym tuningu

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...