Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Nie uzywasz interpunkcji... trudno zrozumiec to co piszesz ... a co do tej DT co biegi sie krotsze zrobily... moze sprzeglo sie jakims cudem "naciągnelo" ? i wtedy sie slizga sprzeglo, wyzsze obroty, no i sie zmienia biegi szybciej :)

Jeszcze jedno pytanie. Jezdzilem kilka dni (mysle ze z 4) bez oleju w przekladni ... czy moglo sie cos uszkodzic ? Znaczy sie byl olej ale nie bylo go za duzo ... kiedy odkrecilem korek to widzialem ze kosz sprzeglowy jest mokry w oleju. Nie odczulem jakichs niepokojacych zmian.

Pozdrawiam :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można kupić samą przejsciówke od głównej linki gazu na te od gaźnika i dozownika? (nie chodzi mi o to co łączy, ale to zaraz przed tym, nie wiem jak to nazwać)

Albo czy ktoś możę pstryknąć zdjecie żebym wiedział jak to ma działać? Bo nie wiem jak długo bedzie jeździc na mojej prowizorce.

Edytowane przez Sebav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy macie jakieś problemy z czytaniem tekstu ze zrozumieniem?? Przecież jasne o co mu chodziło.. Dla tych co nie wiedzą i cały czas sie dopytują: "On słyszał że w motorach 2T nie ma znaczenia jaki olej się leje do skrzyni ale jak każdy wie lepiej używać tego który jest zalecany przez producenta. " A co do oleju to nie zapominajcie że macie sprzęgło które potrzebuje dobrego oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

 

a powiedzcie co w yamasze dt 80 LC2 jest tak ciężkiego żę waży ponad 110 kg. Jak można ją odciążyć o jakieś 15-20 kg.

 

 

stalowe felgi

lapa cięzka

metalowy wahacz

metalowy zbiornik paliwa

rama stalowa i cieżka

kierunki

dyfuzor i tłumik strasznie cięzkie

 

chyba tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odciażyc aż o 20kg DTke to cieżko bedzie musiał byś sporo rzeczy wymienić aby była lżejsza czyli zastąpić plastikami oraz aluminium ale to ja wolalbym już zminić motorek niż bawic sie w odciązanie.Takie jest moje zdanie :) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie można kupic dobry tani tuningowy wydech (lub przynajmniej sam dyfuzor)? tak do 350zł. jest jakis na kemocie ale nie wiadomo co to bo nie ma opisu.

 

i ogólnie to mam problem. próbowałem odblokować moduł. zlutowałem te dwie końcówki od kondensatora i nic sie nie zmieniło za bardzo. taka dziwna sprawa ogólnie bo niby wkręca sie na luzie na 9 tyś obrotów (na 6 biegu 7 i pół tyś.) i ciągnie mi przy dobrych wiatrach maks 80km/h. motorek kupilem niedawno i wiem ze tłumik jest napewno przynajmniej w połowie odblokowany (końcówka) a dyfuzor na 50%. nie wiecie co moze byc nie tak? czy to normalne ze przy 7 tyś obrotów na szóstym biegu jedzie mi 70km/h? pomóżcie

 

za odpowiedzi z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włąsnie ile jedzie macymalnie DT80 LC2 bo moja maksymalnie mi wchodz 80 km/h

pisz wyraźnie...

 

mi zablokowana szła rowniótkie 80km/h. Po pelnym odblokowaniu 110, z górki 120 poszła.

Edytowane przez pawela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...