Skocz do zawartości

Yamaha Dt porady i czesci


Rekomendowane odpowiedzi

Nikt tutaj u mnie tego nie ma :P macie może miejsce w necie gdzie można go dostać ??

 

Hymm następne pytanie :) ( jak juz będe rozbierał silnik to chce to mieć do końca zaplanowane :D ) można wyjąć z silnika mechanizm dozownika ? Nie korzystam z niego, a to zawsze dodatkowy opór dla silnika ( chyba :? )

A no i czy dużo roboty jest z tym wyjęciem wałka??

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesli nie, to wizyta w DOBRYM serwisie, to nie boli - duzo nie powinienes zaplacic, a silniczek zostanie caly.

 

 

Uffff to odpada :D najbliższy serwis i to jeszcze dobry jest..... a raczej nie ma go nigdzie w okolicy... jedna wielka klucha...tak to jest, jak się mieszka na takim zadupiu świata :)

 

Ps.: Icea_PL czy mi się wydaje, czy przerzuciłeś się na aprilie 8)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie problem, bo nigdzie nie ma i od nikogo nie mam pożyczyć :P

 

No to tak... wyjmuje napęd dozownika, ten wałek o którym jest mowa...hymmm a można coś jeszcze zrobić w środku silnika by dostał troszke mocy ? :)

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie problem, bo nigdzie nie ma i od nikogo nie mam pożyczyć :)

 

No to tak... wyjmuje napęd dozownika, ten wałek o którym jest mowa...hymmm a można coś jeszcze zrobić w środku silnika by dostał troszke mocy ? :D

 

Pzdr

 

Najpierw naucz się wykorzystywać tę moc którą masz w pełnych 100% :P

 

Strzałek podziwiam Cię za tę anielską cierpliwosc. Naprawde :!:

Ja już bym nie wyrobił z 10 razy :P

 

Cieszcie się, że macie takiego wyrozumiałego nauczyciela.

 

BTW Zaraz lece posmigać. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem...to było pytanie w rodzaju co zrobić by simson jechał 100 km/h :) Za jakis czas biore sie za silnik i pytam czy tam w środku można coś jeszcze wyknobić :P chyba nie :P więc reszte zostawiam w spokoju :P

 

 

Najpierw naucz się wykorzystywać tę moc którą masz w pełnych 100%  

 

Oj to jest 50 ccm i za dużo tej mocy nie ma :P jedyne rozwiązanie to kupić coś mocniejszego, a tak się składa że takie mam plany :P

 

Może kaieyś medal za to dostane  

 

 

Jak będzie okazja :P

 

Strzałek podziwiam Cię za tę anielską cierpliwosc. Naprawde  

 

Wierz mi, że ja też :D Już tyle mi pomógł, że jestem bardzo wdzięczny :P

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!  

Mam pytanie... Czy za 1200 euro w Niemczech kupię DT125; rocznik 96 wzwyż, nie wymagającej wkładu finansowego, w bdb stanie?

Kumpel kupil za cos kolo tego po prostu piekna sztuke. Zadnej ryski, jeszcze zblokowana 2000rok. Do tego dochodza jeszcze koszty rejestracji. Za 700euro kupil rocznik 1997 w dobrym stanie tylko nie bylo kawalka gabki w siedzeniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...