Skocz do zawartości

Yamaha Dt porady i czesci


Rekomendowane odpowiedzi

Kupowanie przenoszonych i przepoconych przez kogoś butów jest ooobrzydlwie' date=' tak samo z kaskiem :? :? :?[/quote']

Jasne, że każdy wolałby nowe ale nie zawsze kazdego stać. Nówki buty masz za 600zł a używane czasem w bardzodorym tsanie za połowe ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie przenoszonych i przepoconych przez kogoś butów jest ooobrzydlwie, tak samo z kaskiem

Ja tam wole jezdzic w dobrych uzywkach, niz w nowych slabiutkiej klasy butach za 400-500zl ;) . Jak dla mnie troche przesadzasz. Upierzesz buty i jest wszystko spoko ;)- ja mam wyjmowalny but ze srodka takze jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj kumpel nie ma tez plastiku z jednej stronie w DT125

ale zeby cos tam bylo to sie z blachy dorobilo i wyglada porzadnie

poza tym DT to maszna w teren a nie na miasto zabardzo wiec wygladac super nie musi, a dorobic z blachy warto zeby sie tam zadne swinstwo nie dostalo albo sobie ktos czegos nie porzyczyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj kumpel nie ma tez plastiku z jednej stronie w DT125

ale zeby cos tam bylo to sie z blachy dorobilo i wyglada porzadnie

poza tym DT to maszna w teren a nie na miasto zabardzo wiec wygladac super nie musi, a dorobic z blachy warto zeby sie tam zadne swinstwo nie dostalo albo sobie ktos czegos nie porzyczyl

Ja kiedys do swojego pierwszego moto (Ts z 1980r. ) dorobilem boczek z baniaka 5 litrowego po spryskiwaczu do szyb ;). Pomalowalem to na czerwono i wygladal calkiem calkiem hehe . JEdnak jakims dziwnym trafem jadac sobie na rowerze lasem moja uwage przykula jakas dziwna plastikowa czesc. Okazalo sie ze to boczek ten ktorego mi brakowalo- od Ts125er :D. Wtedy to po prostu mialem farta bo jednak nie jest to popularny sprzet. Poszukaj w lesie moze cos da rade znalesc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj kumpel nie ma tez plastiku z jednej stronie w DT125

ale zeby cos tam bylo to sie z blachy dorobilo i wyglada porzadnie

poza tym DT to maszna w teren a nie na miasto zabardzo wiec wygladac super nie musi, a dorobic z blachy warto zeby sie tam zadne swinstwo nie dostalo albo sobie ktos czegos nie porzyczyl

 

Hem hem, no to jest Enduro, ale wyglądać jakoś musi, a pozatym z prawej strony masz akumulator a jak się zachlapie błotem to nie będzie kolorowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzalek "Ty" czyli ja czy kolega od 125??

Kolega od 125 czyli Enduras

 

a od jakich rocznikow i modeli beda pasowaly bozczki? od dt 50? dt 125?

Najlej jakbyś znalazł takie jak Twoje orginalne.

Zaobacz na www.bikepics.com Czy sa takie same i po kłopocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...