Skocz do zawartości

Yamaha Dt porady i czesci


Rekomendowane odpowiedzi

no coz :? . to nie wiem co jest z Yami 8O hamuje sobie normalnie a tu pyk! swieci sie jak choinka! 8O ale damy rade :) trzeba bedzie zawitac do tunera:P zeby obaczyl co jest grane.mam kolege lat: 13 pierwszy motor: yamaha yz 125 z 90 roku. co wy na to powiecie?dalem mu karniaka na zablokowanym dt to chlopak nie ogarnial i zapodal sobie yz tydzien po tym 8O .widzialem taki temat ale z mtx.yz to inna rozmowa :( dobry gosciu nie? no ale sie nie pierniczy tylko wali prosto z mostu.ja osobiscie jak mialem 12 lat tez smigalem na uralu ojca tyle ze z koszem ;) .nie ma to jak rusek.rozwala sie co 20 kilometr ale ryje jak dzikus :twisted: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kolege lat: 13 pierwszy motor: yamaha yz 125 z 90 roku. co wy na to powiecie?dalem mu karniaka na zablokowanym dt to chlopak nie ogarnial i zapodal sobie yz tydzien po tym

Heheh tez bym tak chcial. Masa motocykla jest bardzo wazna, a YZ wazy niewiele takze bedzie mu sie nia latwo kierowalo. WIadomo--> Na poczatku bedzie kilka gleb, ale jak juz wyczuje motor to bedzie zadowolony i nie bedzie czul niedosytu mocy jak jest w moim przypadku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale wiesz on jak chcial zejsc z mojego dt to przechylil sie na jedna strone odbil noga od ziemi i na 2 strone zeby zejsc :lol: :) a jak zobaczylem go na Yz to sorry... nie daje rady.dal mi karniaka.KOOOOOSAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! masakra juz zbieram sianko na yz 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe kupic fulla to jedno a miec kase na remonty to drugie :). Nie no ja wole miec moto na ktorym chociaz koncowkami palcow siegam do ziemii-- Czuje sie pewnie jezdzac po blocie, piachu, ale przy moim wzroscie jestem skazany na za duze moto :( (Ts jest w sam raz ale zawieszenie ma dupne z deczka dlatego trzeba bedzie kupic druga fure- prawdopodnie Cz 516 8) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy pod jakim wzgledem. Ts-ka jest troszke przymala (porownujac do Dt80- w koncu to 50cc), ale ta masa (podobno 83kg zalana plynami) powoduje ze jest naprawde baardzo zwrotna i po tuningu na 70cc i wywaleniu wszystkiego z dyfuzora naprawde ma niezlego buta (ja jeszcze zmienilem zebatki bo nie potrzebne mi 115km/h). W sumie gdyby mi szlak tylnego amora nie trafil to przy mojej wadze (45kg) zawieszenie jest calkiem znosne. Jak latam na torze to przod w sumie nie dobija- tyl nie dobijal poki go szlak nie trafil ale po wymoczeniu amortyzatora w oleju jest lepiej (tloczek sie przytarl). Wogole moje moto jest absolutnie bezawaryjne. Nic mi od wakacji w sumie nie padło. Ja Ts polecam naprawde mocno- kazdy kto ja ma chwali, natomiast jak ktos nie mial to mowi ze to badziewie (to samo jest z CZ 125 :) ). Ts70 odstawia MTX80 bez rzadnego problemu takze wg. mnie moto bardzo udane- w koncu silnik przetrwal do dzis (jest montowany w RMX-ie) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh spoko. wiesz nie chcialbym Cie obrazac ale co do marki Suzuki to zabardzo nie jestem przekonany tak samo jak Kawasaki.Skoro go tak chwalisz to faktycznie musi byc dobra ta ts.A o takich sprzetach jak derbi senda czy cos takiego to juz nawet nie chce wspominac ( chociaz juz to zorbilem :) ) wydaje mi sie ze nie jest to motorower enduro czy supermoto a zabawka z saloniku blyszczaca sie i ladnie bzyczaca.Natomiast coraz bardziej zaczyna mi sie wkrecac cala seria RX-ow Aprilii.Wygladaja naprawde na Hard Enduro.I wlasnie o takie porownanie mi chodzi.Co waszym zdaniem?RX,DT,TS,SENDA,MTX itp,itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu sie z tobą nie zgodze - Derbi nie nadaje sie może na hard-enduro ale gdybym miał kupować 50 ccm na supermoto to napewno wybrałbym Sende. Ma chyba najbardziej wysilony silnik i osiągi jak na tą pojemność bdb. a do tego jest podatna na tunning (a części całe multum) :)

 

Edit: W sobote bazar, pewnie będę się rozglądał za oponkami - jaki rozmiar szosowo-terenowej oponki polecacie do DT? Nie chce zeby silnik sie męczył z dodatkową masą ale i laczka rowerowego tez nie chce zakładać :( Kostke niestety musze zdjąć bo za dużo jeżdże po asfalcie i niszczy sie to jak chooolera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Karol mamy takie same imiona ten sam motor z tego samego rocznika a jenak sie nie zgadzamy :) .Jezeli mialbym wybor co do supermoto 50cm oczywiscie Yamaha Dt 50 :( Yamaha to Yamaha:P.Enduro co do 125 to inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co waszym zdaniem?RX,DT,TS,SENDA,MTX itp,itd?

HM CRE 50/80 Ten motocykl jest bezkonkurencyjny w tej klasie pod każdym względem.

Mogłem kupic od kumpla Hm'a 50CRE za 3500zł przywiezionego z Włoch silnik super ale jak to cross za drogi w utrzymaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co waszym zdaniem?RX,DT,TS,SENDA,MTX itp,itd?

HM CRE 50/80 Ten motocykl jest bezkonkurencyjny w tej klasie pod każdym względem.

Mogłem kupic od kumpla Hm'a 50CRE za 3500zł przywiezionego z Włoch silnik super ale jak to cross za drogi w utrzymaniu.

To nie jest Cross. A w utrymaniu jest taki sam jak RX i w dodatku cześci sa śmiesznie tanie np łok vertexa 110zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...