Skocz do zawartości

Prawko kat. A zima...


Kostek_86
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wsumie to i tak za dużo - koleś mi mówił jak 8semke opanuje to już mam z głowy egzamin reszta jest prosta a jak jeszcze dodatkowo mam wprawe bo już jeżdże motocyklem - to żekomo nie jest trudno

 

 

powiedział mi też że jak po 5 h sobie bede radził to wystawi mi papier -cobym wczesniej zapisał sie na egzamin-a w oczekiwaniu smigał sobie i po egzaminie tez bede mógł jak mnie będzie cisneło a jeszcze nie bede mial - ma mi zostawić 5 h :) - fajny układ

 

 

pozdro. ŚWIR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dawno juz tu nie zagladalem :D

Wiec tak w ta srode tz. 23-02-2005 mam egzamin teoretyczny z A i B, po czym zapisuje sie na najblizszy egzamin praktyczny z B. Egzaminy praktyczne na kat. A sa zawieszone do marca, ale wszystko zalezy od pogody, bo jezeli bedzie kiepska to beda jeszcze pozniej :cry:

Pozdro dla wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie ale co do praktyki to ja mam 20 h :] nie wiem od czego to zalezy:??  

Wiem tyle, ze powinno byc 30 :)

źle wiesz :P godzin jest 20.właśnie czekam na wiosnę,żeby je wyjeździć(teorię już mam z głowy od listopada.hihi),bo moja szkoła akurat robi sobie przerwę zimową.cóż....ale przynajmniej zapłaciłam tylko 500 zł :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

źle wiesz godzin jest 20.właśnie czekam na wiosnę,żeby je wyjeździć

Zwracam honor - okazalo sie, ze na karcie mam miejsce na 30 bo daja te same blankiety co na B :oops:

Witam

Panowie ile kosztuje teraz prawko kat.A, kumpel chce sobie zrobić, ja płaciłem jeszcze cos ok. 600 zl z wszystkim ale chyba podrożało???

Ja placilem 500 zl

Zdalem dzisiaj egzamin praktyczny kat.B

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W warszawie zalezy jaka szkola, w okolicach 1000zł

 

 

Wlasnie czekam na poprawe pogody na egzamin praktyczny A... miałem juz jeden termin... ale został odwołany bo śnieg bo zimno itp :) ale z tego co widać za oknem szybko nie zegzaminu.... :/ dosypało tyle śniegu (jak na wawe sporo :)) że zanim to wszytko odplynie to bedzie polowa sezonu... ;) na odlewniczej określili sie tak że temperatora musi byc w okolicach 0 stopni i nie moze byc zadnego sniegu nie wspominajac juz o lodzie ;) heh ale za pare dni mam B taki z tego plus że B zawsze jest nie ma odwołania ze wzgledu na pogode a przynajmniej się z tym nie spotkałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam...

 

No ja sie przejechalem troszke na tym oczekiwaniu na kurs kat A.

 

Odlozylem sobie te przyjemnosc na pol roku i cena podskoczyla w tym czasie o 100%

 

Tak wiec ostatnio w Słupsku placilem za kurs i egzamin z badniami prawie 1000 pln.

 

Poza tym rozpoczalem kurs zima i niestety musialem czekac na egzamin do wiosny...

 

Tak wiec bylem zly jak dzik i jedzilem niestety na dziko...

...czyli dokladnie tak jak robie juz od 10 lat...

 

Ale w koncu trzeba bylo cos z tym zrobic bo brak kategorii motocykowej strasznie kluje w dupe, zwlaszcza latem...

 

Pozdrawiam brac motocyklowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a ja dziś dostaje telefon tj. 1 kwietnia2005 za oknem 15 stopni - a pani ze szkoły jazdy mówi mi ze jutro o 9 rano to bedzie tak zimno że nie da rady i jady będa za tydzien dopiero BO JEST ZIMNO JAK NARAZIE :clap: :clap: :clap: ;) chyba jej w głowe - co za muł jakiś bagienny z tej baby :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a ja dziś dostaje telefon tj. 1 kwietnia2005 za oknem 15 stopni - a pani ze szkoły jazdy mówi mi ze jutro o 9 rano to bedzie tak zimno że nie da rady i jady będa za tydzien dopiero BO JEST ZIMNO JAK NARAZIE :clap: :clap: :clap: ;) chyba jej w głowe - co za muł jakiś bagienny z tej baby :P

Ale masz lipe. Ja zdalem kat.A dokladnie tydzien temu, za pierwszym razem :twisted: . Teraz juz tylko czekam na plstik 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a ja dziś dostaje telefon tj. 1 kwietnia2005 za oknem 15 stopni - a pani ze szkoły jazdy mówi mi ze jutro o 9 rano to bedzie tak zimno że nie da rady i jady będa za tydzien dopiero BO JEST ZIMNO JAK NARAZIE chyba jej w głowe - co za muł jakiś bagienny z tej baby

LOOOOOOOOOOOL

Ja krecilem osemki jak bylo ponizej zera :clap:

Jedyny warunek to nic nie kapie z nieba i nie jest slisko ;)

 

PS: Dzisiaj odebralem zaswiadeczenie o ukonczeniu obu kursow - jutro z ranca ide sie zapisac na egzamin :mrgreen:

 

Ja zdalem kat.A dokladnie tydzien temu, za pierwszym razem

:clap: :clap: :puchar:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 12 lat później...

Witam,

jak widać (przynajmniej na śląsku) do końca miesiąca będą już dodatnie temperatury,średnio w okolicach 7 stopni. Wiecie może,czy przy takich temperaturach OSK realizuje już szkolenie praktycznie ? Teorie zdawałem w październiku i nie ukrywam ,że nie mogę już wytrzymać ;(

Edytowane przez tomkusi1

Jeszcze zbyt młody na motocyklistę,lecz ten czas nadejdzie ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...