Skocz do zawartości

Yamaha YZF R6 - pytania, opinie, oceny


Rekomendowane odpowiedzi

żeby nie zakładać nowego tematu napiszę tutaj

 

Czy na europejski rynek były sprzedawane R6 w malowaniu takim ?

 

bo z tego mi się wydaje to w europie były tak malowane

 

btw, jak wam się wydaje jest sens kupowania moto sprowadzonego ze stanów, bo slyszalem ze zza oceanu to prawie wszystkie powypadkowe są

Edytowane przez jeszua
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

kupiłem na ten sezon R6 z 2000 roku,przebieg 37tys km,sprowadzona z Włoch-miała tam 1 właściciela.Oglądałem go wspólnie z kolegą który jest mechanikiem w serwisie Yamahy i stwierdziliśmy wspólnie że moto jest w bdb stanie.

Proszę o Wasze opinie dotyczące tego modelu,jestem ciekaw co sądzą o tym motocyklu osoby które już trochę nim jezdziły,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz Ci pewnie Jeszua napisze co o tym sądzi :D

 

nie mogłem zawieść zaufania... :D

 

Co tak mało dajesz ? Ja dam 99,9% a niech stracę :crossy:

 

straciłeś :D

 

zapytanie zostało przyłączone do poprzednich tematów, które z kolei zostały (coś ze 4) zebrane razem. skoro zapytanie powtarza się co jakiś czas, to widać potrzeba zadbać o możliwie pełną informację

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam w styczniu zakupilem r6 i chcial bym sie dowiedziec cos o niej jake macie zdanie na jej temat co sie czesto psuje i ogolne zalety i wady szukalem na roznych forach ale nik nie sprecyzowal sie dokladnie o r6

slyszalem ze pada 2 bieg ale to podobno od pomykania na kole i zmiany biegu bez sprzegla i czy do r6 jest potrzebny amorek skretu piszcie wszystko o nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nakretka zebatki przedniej wylata :icon_eek:

 

o to bardzo zle ale moze nie masz podkladki secialnej i dlatego

a czy mozecie cos jeszcze o r6 powiedziec jak sie spisuje na zakretach czy oprucz tego 2 biegu cos jeszcze sie psuje cos ie szybko zluzywa no poprostu wszystko piszcie. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A moim zdaniem nakrętkę dokręcającą zębatke warto podkleic klejem Loctite. "Samoodkręcanie" powinno odejśc do lamusa :( Jeździłem w poprzednim sezonie r6 brata i dzisiaj znowu miałem okazje przejechac się yamaszką koleżanki noi jak to 600 wcale nie ma zaskakującego dołu silnika. Dopiero druga "połowa" obrotomierza pozwala na dużą dawke adrenaliny z tym, że tylko dla kogoś kto dopiero przesiada się na przecinaka, ale o tym było pewnie mówione już setki razy. Pozdrawiam

Edytowane przez motomanieakk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

witam....sluchajcie opylilem nie dawno cbr 600 f3 z 95roku i poszukuje do 10 tys cbr f4....mam swiadomosc tego ze teraz raczej nie dostane takiej maszyknki w stanie perfek ale wiem tez ze w lutym napewno cos sie traf....i tu moj problem ze do lutego jeszzce ho ho a latac sie che juz teraz tylko co z tego jak nie mam skrzydel :hihihi:

 

Mam okazje kupic yamaha r6 z 99rok wszystko jest perfekto...full orginal nowki oponki silnik rowno pracuje....przydalyby mi sie opinie tych ktorzy posiadaja owe moto jak to jest z eksploatacja....pilnie...

 

ps....2 nie wyskakuje:)

ps'....sprzeglo bierze tak dziwnie pod koniec manetki?to normalne!!!

 

 

:wink: b za moto krzyknalem 10.500 opyla sie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam....sluchajcie opylilem nie dawno cbr 600 f3 z 95roku i poszukuje do 10 tys cbr f4....mam swiadomosc tego ze teraz raczej nie dostane takiej maszyknki w stanie perfek ale wiem tez ze w lutym napewno cos sie traf....i tu moj problem ze do lutego jeszzce ho ho a latac sie che juz teraz tylko co z tego jak nie mam skrzydel :hihihi:

 

Mam okazje kupic yamaha r6 z 99rok wszystko jest perfekto...full orginal nowki oponki silnik rowno pracuje....przydalyby mi sie opinie tych ktorzy posiadaja owe moto jak to jest z eksploatacja....pilnie...

 

ps....2 nie wyskakuje:)

ps'....sprzeglo bierze tak dziwnie pod koniec manetki?to normalne!!!

:icon_rolleyes: b za moto krzyknalem 10.500 opyla sie?

 

Witam,

Latałem R6 z 2002 roku i mi też sprzęgło brało na samej górze. Tak, że jak dałem sie przejechać kolesiowi, który lata nowa R1 to powiedział, że do wymiany, ale w serwisie ocenili ze jest ok.

 

Teraz mam R6, ale z 2003 roku (model juz na soczewkach i wtrysku) i jezdzi sie duzo lepiej, zwłaszcza po zakretach.

Ale ogólnie to dobre moto warte polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...