Skocz do zawartości

Yamaha YZF R6 - pytania, opinie, oceny


Rekomendowane odpowiedzi

dodatkowo go polepszyli w 636 dajac 4-ro zaciskowy hamulec tarczowy

4 tloczkowy promieniowy :buttrock:

Co do zmian w 2005r. to yamaha moze sie pochwalic chyba tylko nowym malowaniem

I zawieszeniem upside-down,promieniowymi zaciskami...

to ze po strzale ze sprzegła idzie na jedno kolo to nie nowina i taki manewr to zrobisz na moto marki mz 250 tez np z 3 biegu

Chyba ze go wspomozesz dzwigiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"twix" mowia ze na koniec zawsze zostawia sie najlepsze :mrgreen:

"dziur" po pierwsze nie pisalem ze 636 ma zle zawieszenie tylko ze wlasnie to zawieszenie zaslugiwalo na uznanie.

Stary ale ty sie naczytales katalogow, jestes jakims wielbicielem danych i tabelek ??

Powiekszyli pojemnosc o te 36 i co ? i dupa dalej Kawasaki dostaje baty, bo nie same suche dane sie licza tylko polaczenie wszystkiego razem, jezeli wszystko ze soba wspolgra zajebiscie, motocykl i tak bedzie jezdzil lepiej niz jego nieco mocniejszy "kolega" Jakos nie widzialem zeby Kawasaki mialo szczegolne osiagi w sporcie.

Co do MZ nie bede sie za bardzo wypowiadal bo moge sie nie podniesc spod biurka padajac tam ze smiechu, nie obrazajac uzytkownikow MZ-tek. Nie zabrales chyba pod uwage ze idac na gume z 3 biegu w R6 mowimy tu opredkosciach rzedu 180KM/h a tu dzialaja juz opory poiwetrza, masa motocykla, rozstaw osi, itd i to jest wlasnie potwierdzenie zajebistego wspolgrania elementow.

Jezeli lubisz dane to polecam http://www.yamaha-motor-europe.com/product...p?view=TECHINFO i tam masz napisane 126KM i 163kg na 2005 a nowe elementy w R6 to Up-side-down, hamulce promieniowe, nowy amorek na tyle, wiecej mocy w gornych obrotach

http://www.yamaha-motor-europe.com/product...?view=TECHINFO#

http://www.yamaha-motor-europe.com/product...sp?view=DETAILS

Ojj lubie ten pokojowy wyscig zbrojen zapowiada sie piekna rywalizacja :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez odnosze dziwne wrazenie, ze kolga "dziur" swoja wiedze opiera praktycfznie tylko na katalogach i na jkichs wyrywkowych informacjach ktore zaslyszal od kogos tam...

Spoko- wiesz ze w ktoryms kosciele dzwonia tylko teraz w ktorym!? Po tym co napisales(np. texty ktore zacytowal ci gixxer) mam dziwne przekonania ze ty nie bardzo wiesz o czym piszesz bo to nie literowki byly tylko calkowite poplatanie z pomieszaniem...

 

NIe gniewaj sie na mnie bo nie chce Ci nawrzucac- mam tylko wrazenie ze nie masz za wiele wiedzy na ten temat poza odrobina teorii(a i z tym tez jest jeszcze daleko od OK) zaczerpnietej z jakichs katalogow czy malo wartych gazet...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

fajnie sie czyta krytyke tego co tam nabazgralem ale poczytajcie swoje teksty sa rownie zabawne. zwlaszcza ze rozwiercenie 600tki nic nie dalo bo kawa w sporcie nie odnosi sukcesów hehe. Tylko ten motor to wersja cywilna bo supersport to klasa do 600cm3, ale mniejsza. Super ze w r6 wszystko współgra a w zx all jest do dupy pomimo ze jest mocniejszy i lzejszy. Jak sie Rossi przesiadzie na podrasowaną hehe i rozwierconą do 999cm3 WSK-ke to pewnie tez wszystkich wyprzedzi i wtedy na forum bedziemy pisali ze najlepszy moto to wlasnie ona.

Do Spidi - podpisales sie stunt freak a widze ze masz 9-tke z 99 roku, moja rada to taka zebys nie jezdzil na kole jezeli chcesz miec calą rame.

Ku zdumieniu wszystkich MZ idzie na kolo ze sprzegla na 3 biegu. /zmieniona tylko tylna zebatka hehe/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwierconą do 999cm3 WSK-ke

wiesz o czym piszesz?

 

Ku zdumieniu wszystkich MZ idzie na kolo ze sprzegla na 3 biegu. /zmieniona tylko tylna zebatka hehe/

chyba na taka sama jak koło,

 

mowimy o seryjnych motocyklach

 

 

*spada sz krzesla ze smiechu*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puszek z ta wsk-ą to był zart' date=' te napisy " hehe" oznaczaja smiech wiec nie spal na drugi raz. PS widze ze bardzo powaznie traktujecie to co robicie dobrze ze na zloty nie jezdzicie humor byłby grobowy :)[/quote']

 

wiesz kwestia co kogo bawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na pierwszym swoim zlocie w zyciu bylem jakies 9 lat temu i bynajmniej nie byl to ostatni.... Czasem lubie wybrac sie na jakis zlocik i na wielu bawilem sie doskonale.

 

I uwierz mi- gdybys pogadal troche z ludzmi naprawde znajacymi temat sprotowych maszyn nie tylko z katalogow ale z prawdziwej pasji, praktyki i wieloletniego doswiadcznia zarowno od strony technicznej jak i praktycznej i zasypal ich swoimi teoriami, pogladami i jakimis delikatnie przekreconymi danymi technicznymi to oni mieliby podejrzewam ubaw po pachy...:) i bez znaczenia byloby to czy rozmowa odbywala by sie na zlocie, w knajpie czy na parkingu, toze czy pasie jakiegos lotniska...

Na zlotach zawsze jest masa ludzi z dziwnymi teoriami ktorzy gdy wypijaja nieco za duzo piwa bardzo chetnie dziela sie swymi cieakwymi spostrzezeniami i niezwyklymi teoriami i zwykle gotowi sa za to glowe uciac ze tylko ich zdanie jest jedyne sluszne i prawdziwe zadne argumenty do nich nie przemawiają... faktycznie boki możan zrywac często ale czasem też ręce opadają.

 

I od razu mówie że nie debatuje w tym momencie nad wyższością ZX636 nad R6 czy odwrotnie... mówie o podejściu do tego tematu...

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo 2x - kulnij sie do Kalisz-ewa pociekamy razem :) jak kawa jest zielona to pewnie wygra bo zielone motory sa najszybsze wie to kazdy kto miał motorynke :D

Spidi - od dzisiaj zmieniam poglady na twoje, masz racje lepszy jest słabszy silnik, wieksza masa i gorszy moment obrotowy. LUDZIE TELEWIZJA KŁAMIE KATALOGI TEZ! hehehe

PS nie mam zadnego katalogu a chetnie bym poczytał, skoro juz udowodnilismy wspolnie ze pisza tam brednie moze mi ktos wysle choc z jeden? z gory dzieki niech niemoc bedzie z wami hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ciesze sie niezmiernie...

powiem na koniec tylko tyle- ja przynajmniej nie zabieram głosu w tematach o których nic nie wiem a jeśli nawet to raczej nie upieram sie że moja nie wiedza jest warta więcej niż to co prezentują inni dając rzeczowe argumenty... Jednym słwoem jeśli ktoś czegos nie wie a tylko zdaje mu sie że wie to po jakie licho szerzy swoją nie wiedze i zabiera głos!? Ktoś kto szuka wiedzy sie naczyta i jeszcze gotów w to uwierzyć...

Przeczytaj jeszcze raz jak pisałeś np. o "4-ro zaciskowych hamulcach tarczowych" ... sory ale nikt mi nie wciśnie kitu że to była literówka :)

I kolejny raz mówie- nie tylko cyferki i lterki mają znacznie- moto o mniejszej masie i większej mocy jeśli ma skopane zawieszenie i hamulce, ergonomie i wszystko inna za chiny szybsze nie będzie więc niż dopracowane na maxa nieco słabsze i cięższe... i mówie to nie w sensie kawa vs yamaha tylko ogólnie- nie zawsze suche dane są najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...