Jump to content

Salon detailingu

Recommended Posts

Hej. Ktoś zna lub wie o sprawdzonym zakładzie zajmującym się kompleksową odnową detailingową lakieru i wnętrza?

Potrzebuję odnowic klasyka. Najlepiej w mazowieckim.

Audi Sport

3 godziny temu, Tommo napisał:

Hej. Ktoś zna lub wie o sprawdzonym zakładzie zajmującym się kompleksową odnową detailingową lakieru i wnętrza?

Potrzebuję odnowic klasyka. Najlepiej w mazowieckim.

Co odbudowujesz?

31 minut temu, grizzli napisał:

Co odbudowujesz?

Odbudowa to za duże słowo. Muszę odświeżyć starego Citroena. Chcę to powierzyć specjalistom którzy wiedzą jak to zrobić dobrze.

Audi Sport

5 minut temu, Tommo napisał:

Odbudowa to za duże słowo. Muszę odświeżyć starego Citroena. Chcę to powierzyć specjalistom którzy wiedzą jak to zrobić dobrze.

Miałbym, ale w Poznaniu. Kumpel ciągnie stare mercedesy ze Stanów, ja mu czasami z synem ogarniam mechanikę. On ma kogoś, kto robi tapicerkę i lakiery. Finalnie wygląda to pózniej przyzwoicie.

Mój ojciec miał kiedyś 2,5 diesel. Przed lift, bo Ty masz polift już chyba. Najwygodniejszy samochód jakim jechałem, chciałbym mieć kiedyś znowu, tylko przedlifta na busolach 😉 

10 minut temu, przemek96 napisał:

chciałbym mieć kiedyś znowu, tylko przedlifta na busolach 😉 

Najbardziej wkurzający prędkościomierz świata.

46 minut temu, Tommo napisał:

Prestige Turbo 2

Kochajmy starą motoryzację.

Przedlifty już są drogie, szczególnie Prestige. Mi akurat polift bardziej się podoba, może poza środkowa konsolą. 

2 minuty temu, grizzli napisał:

Najbardziej wkurzający prędkościomierz świata.

Ale to fajny klimat jest.

• Thanks! 1

Audi Sport

1 minutę temu, Tommo napisał:

Przedlifty już są drogie, szczególnie Prestige. Mi akurat polift bardziej się podoba, może poza środkowa konsolą. 

Ale to fajny klimat jest.

no fakt, rozwiązanie jedyne w swoim rodzaju.

bx chyba też to miał.

Padło na MX Nowicki. Jedna z lepszych pracowni detailingowych w Polsce. Tani nie jest ale ma być petarda. Czekam na termin, na końcu pochwałę się efektem.

Audi Sport

21 minut temu, Piasek80 napisał:

Wszystko sprzedają, cud kosmetyki co z każdego grata wydobędą blask. Tylko jakoś ku**a czasu na to babranie się i zapału żeby się do tego zabrać nikt nie sprzedaje dlatego mamy samoobsługowe myjnie 🙂

Taki już trend żeby koszty pracownika przerzucać na klienta. Tankujemy sami, myjemy sami, zakupy już też sami często podliczamy i płacimy żeby zaoszczędzić na kasjerce. A wszystko to się nam wmawia, że to dla nas lepsze 🙂

Audi Sport

Szczerze podziwiam i chylę czoła przed ludźmi co potrafią w taką sobotę od 10tej rano do późnego wieczora ogarnąć własne auto że kopara opada... normalnie jakby wczoraj z fabryki wyjechał. Mi się po prostu nie chce, do tego nie lubię a finalnie nie mam czasu. Na myjnię jeżdżę 3-4x w roku i tyle. Mam Karchera - jak już podepnę przy okazji mycia kostki czy elewacji to przy okazji opierniczę samochody, motor, psa, jego miski i co tam się jeszcze napatoczy pod lancę. Ale jakie potem ku... lecą jak muszę to pieroństwo zwijać, składać, to aż się iskrzy.

W dniu 9.01.2022 o 12:46, Cosmoss napisał:

Black Hole Detailing z Kobyłki

[email protected]

Robiłem kompleksowo swoją Camarynę. Znam chłopaka prywatnie, naprawdę godny zaufania rzemieślnik.

Potwierdzam i również bardzo polecam! Byłam, widziałam, dotykałam.

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza