Skocz do zawartości

panewka m72


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Takie ustrojstwo nazywa się PM11 i mimo najszczerszych chęci przez wiele lat nie udało mi się go znależć. PO za tym osadzony jest na innym modelu wałka rozrządu. Łożyska na wał niewiele dadzą jezeli czopy nie będą odpowiedniej twardości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiekolwiek wiadomosci i patenty :?: :idea: :icon_mrgreen: na namodyfikacje emy na panewki a dokladnie przejscie oleju z bloku na wal bo tu wlasnie utknolem :icon_exclaim: z gory dzieki :icon_exclaim:

chcesz mieć moto bardziej wytrzymałe od tego co masz :icon_twisted: to rada jest prosta :zmień go na inny a nie poprawiaj tego co wymyślił konstruktor m-ki a już napewno nie w tym przypadku :icon_mrgreen: możesz najwyżej zmienić jak ktoś napisał łozyska na lepsze ale prosze bez takich przeróbek przecież to bez sensu :smile: za dużo roboty!!! i w tym wypadku cel nie uświęci środków

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed zakupem motocykla nalezalo by sie zainteresowac i dowiedziec cos o jego mechanizmach i obsludze, a nie kupic (reczny zaplon) a pozniej narzekac i meczyc sprzeta..

ja smigam na reczniaku i jestem baaardzo zadowolony!

 

o PM11 może i trudno, ale w każdej chwili bez jakiegokolwiek problemu, bez wychodzenia z domu (prez net lub telefon) możesz sobie zamówić elektroniczny zapłon..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utknoł głową w bloku szukajac miejsca na pompe wtryskową. :) ale można i tak tylko po co? http://img146.imageshack.us/img146/9826/c3oa6.jpg

 

Co to do cholery jest ?? Turbo dolniak na dwie świece ??

 

Co bedzie następne ?? Disel Dniepr ?? Czy, może Ural z NOS-em ??

 

Panowie ja w swoim dnieprze przejechal sie tak na przeróbkach ze nawet nie pytajcie, a orginał byl, jest i bedzie zawsze najlepszym rozwiazaniem dla tych motocykli, teraz stawiam na to zeby uzywac w miare najorginalniejszych czesci, ewentualnie zamieniac na zamienniki wyzszej jakości które beda mi gwarantowaly bezawaryjnosc mojej maszyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos zrobil wg mnie niezly pasztet z tego silnika - kola pasowe na wierzchu. Po drugie ciekawe ile wytrzymuje aparat zaplonowy w ten sposob obciazony przez pasek - chodzi mi o lozyskowanie ?

Chlodnica, filtr oleju,...

Gratulacje tylko dla konstruktora za znalezienie/dorobienie odpowiednich kol zebatych rozrzadu :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...