Jump to content

Recommended Posts

Witam szanowne Grono.
Mam pare pytan odnosnie mazdy 6 SK  2.5.Czeka mnie wymiana wahacza (wahaczy) przod.Wiem ze mazda ma cztery wyhacze z przodu.Dolne i gorne.Wiem ze prawy dolny padl.Wymienic tylko ten 
jeden , czy caly komplet.Za starych czasow wymienialo sie zawsze obie strony.Jakiej firmy polecacie zakup ich pod wzgledem jakosciowym , bo jest tego sporo: Ridex,Febest,Stark,Ackoja,Mapco,Nipparts,Yamato,Japanparts,NK,Delphi,ABS,Medzger,Moog,Vaico,JP-Group,Kavo,Fai,Sidem,Optimal,Spidan,Ashika,Triscan,Herth+Buss,Corteco,Klokkerholm,Maxgear ,DYS,Monroe,Lemförder,Blue Print,Febi Bilstein,Meyle.
Aha, smigam drogami dobrej jakosci bez jakich kolwiek akrobatycznych wyczynow, chcialbym zeby nowe zawiasy wytrzymaly nastepne ca. 150tys.km albo i wiecej.
Ps.O zawiasach Meyle slyszalem sporo dobrego , no ale ..............
Z gory dzieki.

Zawias w mazdach należy do trwałych więc nie rzucałbym się na wymianę proforma tego co jeszcze nie padło wbrew praktykom np z VAGa. Chyba że przebieg mocno 3-cyfrowy.
Mam sporo mazd w rodzinie i nigdy jeszcze wahacza nie musiałem wymieniać więc nic nie polecę poza sprzedawcą. [email protected]
Dobre ceny i doradzą co warto a czego unikać. Ja zwykle staram się montować OEM.

Dziękuję za szybki odzew.Zamowilem zawias Meyle 🙂