Skocz do zawartości

SV650 vs Bandit 1250


Rekomendowane odpowiedzi

Po zalapaniu momentu zyroskopowego kol, nie jest wazne, ile wazy sprzet !

 

Hmm, zastanawiam się, czy siła bezwładności przy dużym klocku, przykładowo Goldingu (425 kg), nie stawia troszkę większych oporów, gdy się pochyla motocykl. Podejrzewam, że różnica jest i tak niewielka - raczej byłaby ważna jedynie podczas wyścigów na torze. Jak myślisz?

 

Bandit 1250 waży 225 kg (gotowy do jazdy), także w porównaniu nawet do SV (187 kg) to wątpię, abym cokolwiek poczuł, za mała różnica w wadze - choć pewnie czuć różnicę przy wolnych manewrach (nawroty itd).

Oprócz SV mam jeszcze drugi sprzęt, który waży niecałe 210 kg, a jakoś różnicy nie czuję zbytnio (oprócz momentu, gdy muszę go gdzieś przepchać po trawie lub nierównym terenie, wtedy czuć trochę wagę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hmm, zastanawiam się, czy siła bezwładności przy dużym klocku, przykładowo Goldingu (425 kg), nie stawia troszkę większych oporów, gdy się pochyla motocykl. Podejrzewam, że różnica jest i tak niewielka - raczej byłaby ważna jedynie podczas wyścigów na torze. Jak myślisz?

 

Bandit 1250 waży 225 kg (gotowy do jazdy), także w porównaniu nawet do SV (187 kg) to wątpię, abym cokolwiek poczuł, za mała różnica w wadze).

Damian ...... 225kg na sucho to nie jest Mogocykl gotowy do jazdy

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam...i czytam...i jest zabawnie.

Doputy ktoś nie ma oblatanych wielu sprzętów dopóki nie zrozumie co to znaczy "kloc":

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam jak miałem jednocześnie te swoje trzy monstery. Różnica między nimi wg papierów to około 10kg masy, czyli między skrajnymi około 20kg. I wyraźnie tę różnicę czułem, nie tylko podczas stawiania na tylny wózek. I Damianie - jak już napisał Tommy - przejedź serię ciasnych, naprzemiennych zakrętów na SV i Goldwingu i potem napisz, czy poczułeś różnicę masy...

Edytowane przez Staszek_s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono,

 

Czy ktoś tutaj miał doświadczenie w jeździe Suzuki SV650 i Banditem 1250?

 

 

 

Damian, tego nie da sie porownac, to mniej wiecej porownanie mozarelli z cytryna ( porownanie przypadkowe ),

 

Wszystko bedzie zalezalo od tego, do czego bedziesz preferowal motura.

 

Na przyspieszenie do setki nie patrz, bo te akurat jest najmniej wazne, wazniejsze jest jak bedzie ciagnal od setki w zwyz, a Bandit idzie jak przyslowiowa lokomotywa.

 

Na krete rotkie winkle na pewno 600 czy 650 bedzie poreczniejsza, pytanie tylko gdzie bedziesz mial te krotkie krete ? Mi w tym przypadku przychodzi na mysl tylko jedna trasa w Harz.

 

Poczatek do 4:20 a potem od 22.20 do konca

 

 

 

i Schau ins Lans( Schauinsland ) kolo Freiburg'a

 

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mój drogi, pseudo-germański znaFFco...

Wystarczy pojeździć po mieście, aby poczuć różnicę w wadze... Nie potrzeba do tego (z innej strony fajnych) krętych dróg...

Tak, wiem, ja nie potrafię jeździć... Bo wygodniej latało mi się po mieście (że o kartingu nie wspomnę) na Żoninym Hyo GT125, niż na GTR1400...

Ale ja wiem... Inny jestem...

Pewnikiem dlatego wolałem lekkiego, na dobrych zawiasach i ze świetnymi heblami Strit Trypla R kupić.... A nie jeździłem klockiem bandziorem...

I jak mogłem woleć szejsetę zamiast ponad litrem latać....

Ale nie mam w sobie tej pro-zajebistości...

Edytowane przez Rura_

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam Lokomtywe miałem w mieście i w sumie ...... fajnie bylo, poreczna, zwinna, elastyczna ....... no ale Ja na lokomotywie pewnie wyglądałem jak Damian na 600-tce

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...