Skocz do zawartości

jazda po lesie


wiciu_r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.

Wysłałem wniosek o zezwolenie na wjazd do lasu.

Pismo, mapka, uzasadnienie (jako fotograf amator).

 

Nie chodzi mi o rumakowanie, ale w ogóle o lajtowe zwiedzanie.

Kto jak załatwił niech pisze. Ja szansuję w Wielkopolsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak w temacie.

Wysłałem wniosek o zezwolenie na wjazd do lasu.

Pismo, mapka, uzasadnienie (jako fotograf amator).

 

Nie chodzi mi o rumakowanie, ale w ogóle o lajtowe zwiedzanie.

Kto jak załatwił niech pisze. Ja szansuję w Wielkopolsce.

Chcesz, to moge ci podać mapke, sa zaznaczone lokalizacje, lasy itp gdzie wjedziesz bez przypału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na przykład drogą elektroniczną. Mało jest takich co "uprzejmie donoszą"?

Limek nie trzymaj juz wszystkich w niepewnosci, tylko wylegitymuj sie karta lesniczego :)

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chcesz, to moge ci podać mapke, sa zaznaczone lokalizacje, lasy itp gdzie wjedziesz bez przypału

 

tylko pamiętaj pw nie publicznie

jest 21 wiek epoka szeroko pojętego konfidenctwa znane również jako obywatelski obowiązek , masa idiotów jeździ z kamerkami i kręci jak ktoś pałyje sportem czy lajtowo opie**ala rondo bawarą

 

tak samo masa jest idiotów pokroju stopquadom.pl którzy tylko czekają na mapki , namiary gdzie upalamy żeby wpaść z aparatem psami albo gejowym

 

nawet na forach i grupach motocyklowych widzę jest masa pajaceri szczególnie czopki ale czasem niestety i posiadacze sportów co ma uraz bo mu diabolini rysę na szutrowej drodze zostawił i bachor mu beczał 3 min przez to i poluje z aparatem i telefonem na krosy quady bugiety i terenówki

 

masz mapkę spoko ale wysyłaj ludziom na pw a nie publicznie bo jakaś szuja tylko czeka

 

nie srajmy w gniazdo w któym siedzimy ok ?

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tylko pamiętaj pw nie publicznie

jest 21 wiek epoka szeroko pojętego konfidenctwa znane również jako obywatelski obowiązek , masa idiotów jeździ z kamerkami i kręci jak ktoś pałyje sportem czy lajtowo opie**ala rondo bawarą

 

tak samo masa jest idiotów pokroju stopquadom.pl którzy tylko czekają na mapki , namiary gdzie upalamy żeby wpaść z aparatem psami albo gejowym

 

nawet na forach i grupach motocyklowych widzę jest masa pajaceri szczególnie czopki ale czasem niestety i posiadacze sportów co ma uraz bo mu diabolini rysę na szutrowej drodze zostawił i bachor mu beczał 3 min przez to i poluje z aparatem i telefonem na krosy quady bugiety i terenówki

 

masz mapkę spoko ale wysyłaj ludziom na pw a nie publicznie bo jakaś szuja tylko czeka

 

nie srajmy w gniazdo w któym siedzimy ok ?

Dokładnie tak jak mówisz, nie chciałem nawet tu wysyłać, jak ktoś chce ta mapke to pv i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:laugh: :laugh: :laugh:

Żadnych mapek!! AT wezwą, Ziobro poprowadzi zastępy komandosów pod czujnym okiem Macierewicza, krążącego nad lasem w helikopterze. :biggrin:

Trochę się poszwendałem po lasach i mogę powiedzieć jedno, jak się nie robi gnoju przy ludziach, to wszyscy mają na to serdecznie wylane. Trafić na strażnika to trzeba mieć wybitnego farta, a takie spotkanie i tak zazwyczaj przebiega w spoko atmosferze. Wszystko zależy od nas. :)

Nie tak dawno pytałem w nadleśnictwie o mapę dróg udostępnionych dla ruchu. Powiedziałem co i jak był huraoptymizm, "pan zostawi nr telefonu..." W skrócie? Finalnie zostałem olany. :rolleyes: W dupie to mają. Oczywiście, jak się ryje monitorowane przebiśniegi albo wpadnie w grupę emerytów z wnuczkami na spacerze, to można się spodziewać tel na służby. Można też, chociaż to niemodne, zachowywać się wobec innych. Sam się zachowuję i nie miałem nigdy żadnej niemiłej przygody, można by nawet powiedzieć, że wręcz przeciwnie. :cool:

ETZ 251 x2 1993-1996,XL600R 1996-1998,DR800 1998-2005,RF900R 2005-2007,FMX650 2007-2009,SV650S 2008-2010,SV1000N 2010-2015, XR600R 2011-2016, CMX250 2014-2015, MT-07 2015-2018, DR-Z400SM 2016-2019,CBR650F 2018-2022, CRF 250Rally 2019-2022, Tracer7 2022-..., DR650RSE 2023-..., Big-1 2024-...,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:laugh: :laugh: :laugh:

Żadnych mapek!! AT wezwą, Ziobro poprowadzi zastępy komandosów pod czujnym okiem Macierewicza, krążącego nad lasem w helikopterze. :biggrin:

Trochę się poszwendałem po lasach i mogę powiedzieć jedno, jak się nie robi gnoju przy ludziach, to wszyscy mają na to serdecznie wylane. Trafić na strażnika to trzeba mieć wybitnego farta, a takie spotkanie i tak zazwyczaj przebiega w spoko atmosferze. Wszystko zależy od nas. :)

Nie tak dawno pytałem w nadleśnictwie o mapę dróg udostępnionych dla ruchu. Powiedziałem co i jak był huraoptymizm, "pan zostawi nr telefonu..." W skrócie? Finalnie zostałem olany. :rolleyes: W dupie to mają. Oczywiście, jak się ryje monitorowane przebiśniegi albo wpadnie w grupę emerytów z wnuczkami na spacerze, to można się spodziewać tel na służby. Można też, chociaż to niemodne, zachowywać się wobec innych. Sam się zachowuję i nie miałem nigdy żadnej niemiłej przygody, można by nawet powiedzieć, że wręcz przeciwnie. :cool:

Tak jak mówisz, jak sie nie robi gnoju w lesie i nie udaje cwaniaka, to w sumie nic nie zrobią bo po prostu mają wywalone na to, bo za chwile przyjadą kolejni, ale jak sie cwaniakuje, to później jest przypał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...