Skocz do zawartości

Przebiegi na motocyklu a doświadczenie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki slizg ?

Nie jestem adwokatem, prokuratorem czy sedzia abym na pamiec znal zrodla czy §§ - fy - kumasz ?

 

Kohen / Cohen napisal z tego co pamietam 5 ksiazek z dziedziny obserwacji - w ruchu drogowym i tematow pochodnych. Nawet juz nie pamietam, chy pisze sie przez K cza przez C a tu wchodzi Jakis Lysy76 i oczekuje linkow ? Zastanoiw sie moze czy w Twojej dziedzinie w ktorej pracujesz tez Jakis ignorant pyta sie Ciebie o zrodla czy linki ?

 

 

Normalnie gorzej jak dziecko !

 

Kim jestes z zawodu ?

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzi jakiś Kaes, wali danymi z czapy (Kaesowej :) ) dorzuca tekst o polskich kierowcach i twierdzi, że to prawdy objawione.

Źródło: Kaesowa czapa :rolleyes: .

Nie pamięta, ale na pewno miał na jakimś egzaminie...

Gorzej jak ze starcem z demencją :icon_mrgreen:

A w mojej dziedzinie jestem zmuszony znać normy.

Dla ciebie jestem obalatorem. :cool:

pis(s) off🦆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ciebie jestem obalatorem.

 

Lysy76

 

nie, dla mnie jestes ignorantem i patafianem :icon_mrgreen:

 

Zawodu tez nie podales, mimo, ze pytalem ale kopiac rowy to tez niema sie czym chwalic :icon_mrgreen:

 

Masz, poczytaj se

 

 

https://epub.ub.uni-muenchen.de/2570/1/2570.pdf

 

https://books.google.de/books/about/Visuelle_Orientierung_im_Strassenverkehr.html?id=dGhJcgAACAAJ&redir_esc=y

 

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dawaj te dane, by ignorant się dokształcił...

:)

Te o procentach i tysiącach przejechanych, na podstawie czego i przez kogo, człowieku z branży...

O swoim wieku zapomniałeś wspomnieć.

:icon_mrgreen:

 

Wertyder: :lalag:

Wiesz jedyne co tu można robić to ignorować tego osobnika. Jakakolwiek dyskusja kończy się zawsze tak samo - ja wiem lepiej i koniec, a reszta to idioci i im nogi śmierdzą :icon_mrgreen: .

Strata czasu :).

Edytowane przez Wertyder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie masz pojęcia jaką kasę się trzepie na kopaniu rowów.

:rolleyes:

Wbij sobie do tej czapy, że nie ma obowiązku pisania w każdym temacie,

na siłę lansując swój intelekt bliski ciepłoty ciała...

:)

edit

To do naszego "nadmondrzejszego inaczej" było.

:)

Edytowane przez lysy76

pis(s) off🦆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wertyder

 

nie ukrywam, ze Cie nie lubie, bo generalnie goowno wiesz a wypowiadasz sie na tematy o ktorych niemasz pojecia. No ale z tego co twierdzisz, to masz kontakt z ..... czyli slyszales od mego syna, konia brata.

 

Lysy chcial linka, to go Dostal. Mazs jeszcze cos na ten temat do powiedzenia ? Moze zaczniesz konkretami a nie kolkiem wzajemnej adoracji ?

 

Bo w Twojej calej tworczosci na Forum nie przeczytalem poza jednym jedynym postem nic sensownego, co gorsza napisales go wczoraj.

 

 



Nawet nie masz pojęcia jaką kasę się trzepie na kopaniu rowów.

:rolleyes:

Wbij sobie do tej czapy, że nie ma obowiązku pisania w każdym temacie,

na siłę lansując swój intelekt bliski ciepłoty ciała...

:)

edit

To do naszego "nadmondrzejszego inaczej" było.

 

Lysy76

 

No tak, kasa i jej ilosc jest pojeciem wzglednym dla jednego 1500 pln'ow to lapanie Pana Boga za nogi a innym na waciki nie starcza. Ale masz racje, nie wiem, wiem tylko, ze do kopania rowow trzeba miec iloraz inteligencji rowny niezamarznietej wody w zimie :icon_mrgreen:

 

W przeciwienstwie do Ciebie i Twoich spelnian sie w zyciu ( majac zyciorys Tak prosty jak roboite ktora wykonujesz ) to nawet nie mam pytan, kop te rowy, zarabiaj miliony, czego Ci zycze.

 

Linka dostales, szkoda, ze sie na ten temat nie wypowiesz :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ciebie jestem obalatorem.

 

Lysy76

 

nie, dla mnie jestes ignorantem i patafianem :icon_mrgreen:

 

Zawodu tez nie podales, mimo, ze pytalem ale kopiac rowy to tez niema sie czym chwalic :icon_mrgreen:

 

Masz, poczytaj se

 

 

https://epub.ub.uni-muenchen.de/2570/1/2570.pdf

 

https://books.google.de/books/about/Visuelle_Orientierung_im_Strassenverkehr.html?id=dGhJcgAACAAJ&redir_esc=y

 

 

:crossy:

Równie dobrze możesz ulotki z Lidla wkleić. :)

Przypomnę, że jesteś na polskim forum.

Językiem urzędowym w Polsce jest polski.

Verstehst du es?

pis(s) off🦆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, rozumiem argumentow zabraklo, to teraz jedziemy, ze nie w tym jezyku :icon_mrgreen:

 

Chodzilbys chlopcze do szkoly i sie uczyl, to bez problemu moglbys przeczytac :icon_mrgreen: Nie chcialo sie dzwigac teczki, trzeba dzisiaj nosic woreczki :icon_mrgreen:

 

Jezeli obowiazuje j. polski, to powinienes to rowniez nbapisac wszystkim tym, ktorzy wstawiaja anglojezyczne linki. Nie masz wiecej argumentow, coz,

 

Twoj Pech :icon_mrgreen:

 

A " du " w niemieckim Ty poligloto pisze sie z duzej litery, - tu tez nie blysnales ! :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Panowie, wódki się razem napijcie czy coś, dajcie sobie po "pyskach" i nie spierajcie się już ;)

Ja baba z cykorem zwyczajnie chcę do czegoś odnieść swoje umiejętności i doświadczenie i w jakiś sposób przewidzieć przyszłość jak to będzie później ale jakbym wiedziała, że to spowoduje takie problemy to bym odpuściła dlatego też nie mam uzupełnionego profilu. Znam realia forumowe i zauważyłam, że często ludzie nadmiernie się atakują i z góry założyłam, że ja tu tylko na chwilę.

Nieważne, bo i ja zaczynam odbiegać od tematu.

Chciałabym nabyć więcej doświadczenia na swoim motku jak najszybciej by wyrobić się do wyjazdu ale jak kurs skończę do końca lipca to będzie dobrze, do tego oczekiwanie na egzamin i otrzymanie ewentualnego dokumentu, czyli będzie wrzesień. Zanim naiwnę trochę km to sezon się skończy, więc chyba i tak odpuszczę a jazda bez prawka nawet wokół komina w celu rozjeżdżenia się jest chyba zbyt ryzykowna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...