Skocz do zawartości

Brak OC motocykl nie zarejestrowany w kraju


Lukier
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuje porady co teraz zrobić. Kupiłem gs500 z Niemiec jeszcze go nie zarejestrowałem, nie mam ubezpieczenia. Krótka przejażdżka niestety zatrzymała mnie policja i teraz co z ubezpieczeniowym funduszem gwarancyjnym jak to zrobić aby zmniejszyć koszty za brak ubezpieczenia ? Pomocy!

Edytowane przez Lukier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaa,

 

teraz pomocy,

 

trzeba bylo pomyslec wczesniej !

 

ZA przejazdzke bez ubezpieczenia masz pajde ! I bardzo dobrze !

 

Jaki fundusz gwarancyjny ?

 

Ten wchodzi w gre gdy doszlo do wypadku. Owszem moga wyplacic ale Ty masz regres i zwracasz sume wyplacona przez Fundusz

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny baran w tym towarzystwie to Ty! I również mam nadzieje, ze za głupotę zapłacisz, bo jak widać to jedyny sposób nauki. Ciesz się tylko, że nie brałeś udziału w żadnej kolizji. To by dopiero kosztowało!

Edytowane przez tadeo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety niewiele możesz zrobić. O ile wiem to te kwestie załatwia skarbówka. I to wbrew pozorom jest dobra wiadomość, bo można próbować negocjować. Znajomemu udało się wyżebrać, że zamiast 5 tyś zapłacił 3,5 i mu jeszcze na raty rozłożyli :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że trafi się jakiś baran co powie co ma na myśli zamiast odpowiedzieć na pytanie.

Jak naprawde chcesz zobaczyc barana, to stan przed lustrem, a jak tak naprawde dobrze spojrysz, to ebila zobaczysz. Bylo myslec przed a nie po fakcie, teraz zamiast przyjac na klate skomlisz jak nie baran a kundel z podwinietym pod siebie ogonem !

 

milego dnia i oby kara byla z tych najwyzszych !

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie-spokojnie. Co miał Ci napisać? Że dobrze zrobiłeś jadąc bez wymaganych dokumentów?

 

otóż to. a ponieważ zaczynają się pojawiać już porady typu "jak łamać prawo", temat zostaje zamknięty

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...