Skocz do zawartości

vrod a moze cos innego?


warmplace
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Jestem nowy na forum wiec witam (jesli jest temat do przywitania sie to z gory przepraszam ;) )

 

Obecnie jezdze (albo raczej nie jezdze z uwagi na dziecko, brak czasu etc.) kawasaki z1000. planuje sie go pozbyć, bo własnie nie ma czasu jezdzic. docelowo chciałbym sobie kupic cos spokojniejszego - raz na jakis czas chce sie jednak przejechac, jak corka urosnie to bedzie latwiej :). Wiadomo dzieci ryzyko itd:) nie chcialbym jednak rezygnować z jakiegos tam funu z jazdy. nigdy nie podrozowalem moto wiecej jak nie wiem 400 km w obie strony :) Bardzo podoba mi sie V rod bo jest polaczeniem klasyki z nowoczesnoscia. niestety to harley i dosc drogi - jak to harley :) Zastanawiam sie nad alternatywą. Niestety choppery z masa chromu i fredzlami i sakwami nie bardzo mi podchodzą.

Pytanie czy mozecie cos polecic porownywalnego do VRoda - o yamaha v max np slyszalem, że jest dosc wymagajacym motocyklem.

 

mozecie cos polecic?

 

PS. jesli popelnilem jakies forumowe faux pas to przepraszam.

 

Dziekuje zgory i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vrod jest cruiserem i jest kilka cruiserów z innej stajni co pozwalają pojeździć jednak zapomnij o atrakcjach, które oferował Ci zet.

Wpisz sobie hasło cruiser w googla i zobaczysz co Ci wpada w oko a potem poczytaj o nim na forum.

 

P.S. Jest dział powitalnia.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co czytać szukać marnować czas, kup XV1700 Warrior będziesz zadowolony

:clap:

 

v-rod - power bardzo niski, fajnie się wkręca na obroty w porównaniu do konkurencji, drogi

warrior - zajebisty, silnik ma mały zakres użytecznych obrotów, ale jest prosty, chłodzony wiatrem, popularny i niedrogi

VTX - niezła locha, silnik lokomotywa, chłodzony cieczą, napęd na wał, popularny, ceny może trochę wyższe od warriora

VN 1600 mean streak - chyba najbardziej niedoceniony ze wszystkich "power crusierów", tani, dobrze hamuje, najzgrabniejszy, o resztę pytaj Montera,

VZR 1800 - wielka kupa brzydkiego plastiku, moment i moc urywają dupę, wał

 

to jest teoria a Ty kupuj co Ci się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

 

Przede wszystkim dzieki za odzew. Generalnie oglądałem przredstawione przez was motocykle. Chyba warrior mi najbardziej podszedł. Chciałbym zeby po Z 1000 ten motocykl sie jakos prowadził - mam nadzieję, że mimo wszystko taki chopper radzi sobie z hamowaniem i skrecaniem jakos (wiadomo gorzej niz lekki z1000 :) )

 

Co do ceny V rodów - 1 wyglada tragicznie, drugi to w sumie 14 letni motocykl za 30 tysiecy - faktycznie Taniocha :) Poza tym ceny najtanszych V rodów sie zaczynają się od 30 tysiecy - brzmi troche ryzykownie. Dodatkowo to, że "ultrasy" nie nazywają go harleyem jakoś mi nie przeszkadza:)

 

Triumph storm wyglada fajnie, jedynie co to te 2 lampy niezbyt mi sie podobają :).

Edytowane przez warmplace
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejadę się zdecydowanie. Vulcanem bodajże kiedyś sie przejechałem i było to ciekawe uczucie :)

 

_Monter_ - no widzisz ja troche jestem w tej kwestii ignorantem - dlatego sie do was odzywam, żeby sie dokształcić i dlatego tez operuję nazwami konkretnych motocykli, żeby było wiadomo o co chodzi. Nie jestem specem od motocyklowych szufladek :) wybacz proszę

 

PS. ostatnio patrzylem nawet na harleya sportstera tego 1200 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Triumph storm wyglada fajnie, jedynie co to te 2 lampy niezbyt mi sie podobają :).

Można zdjąć i założyć jedną aftermarketową. 5 minut roboty ;-)

 

Nawet lubię V-rody, a może bardziej night rody ale na tego to bym się wstydził wsiąść :-)

846760793_1_1080x720_okazja-bezposrednio

Edytowane przez Maartin

---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejadę się zdecydowanie. Vulcanem bodajże kiedyś sie przejechałem i było to ciekawe uczucie :)

 

_Monter_ - no widzisz ja troche jestem w tej kwestii ignorantem - dlatego sie do was odzywam, żeby sie dokształcić i dlatego tez operuję nazwami konkretnych motocykli, żeby było wiadomo o co chodzi. Nie jestem specem od motocyklowych szufladek :) wybacz proszę

 

PS. ostatnio patrzylem nawet na harleya sportstera tego 1200 :)

Sportster to też nie jest prawdziwy HD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...