Skocz do zawartości

vrod a moze cos innego?


warmplace
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ntech - obczaiłem Enfielda i jakoś nie przypadł mi do gustu. Ładny motocykl, ale chyba nie w moim stylu :) Na ulicy zainteresowanie to sprawa drugorzędna. mi sie musi podobać, ma w miare fajnie jeździć i zachęcać do bardziej cruisingu niż street fightingu, że tak wtrące makaronizmy ;) W lipcu może dorwę jakiegoś sportstera i vroda na jakąś jazdę próbną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecne HD sa juz wyposazone w hamulce brembo i ABS co troche upraszcza sprawe.

 

V-Rod ma generalnie najwiekszy przeswit bo az 33 %. Mona mu troche podniesc zawieszenie i wyciagnac kilka % wiecej ale do Diavel'a sie i tak umywac nie bedzie.

 

Osobiscie bralbym nowego i przerobil na pierwszy model - tlumiki i felgi po prostu proste i piekne.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ks-rider. To prawda Vrody są piękne (mi się podobają) i ponoć faktycznie prowadzą się ok, patrząc na grupę Harleyową. Na nowy niestety mnie nie stać, więc będę szukał coś za ok 30-40 K - mam nadzieję, że w tej cenie nie jest dostepny tylko Vrodo podobny gruz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZA 40 000 powinienes juz cos dostac

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ks-rider. To prawda Vrody są piękne (mi się podobają) i ponoć faktycznie prowadzą się ok, patrząc na grupę Harleyową. Na nowy niestety mnie nie stać, więc będę szukał coś za ok 30-40 K - mam nadzieję, że w tej cenie nie jest dostepny tylko Vrodo podobny gruz :)

Chyba tony gruzu .

Dołóż 10 tyś i będzie jak nowy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lysy, wiedze, ze Ty zawsze mundzejszy, he, he

 

Widzialem juz w przyzwoitym stanie za 8 000 Jurkow.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na te kwestie ceny to czasem zwyczajnie nie ma reguły. Ja np zazwyczaj daję taką cenę, żeby sprzedać, a nie sprzedawać. Druga kwestia to taka, że ceny transakcyjne a ceny ogłoszeniowe, to zazwyczaj dwie różne kwestie. Zapewne są na allegro Vrody gruzy za 60 tysiecy od handlarzy co liczą, że ktoś się nie zna i natnie, są i fajne moto pewnie w okolicach 35-40K, od włascicieli, którzy chcą i są zdecydowani sprzedać, bo mają coś nowego na oku np.

Wiecie jak to jest - dla zwykłego zjadacza chleba (nie handlarza) motocykl to nie inwestycja a zwyczajnie hobby i wlasciwie koszt. Na sprzedaży też raczej nie zarobią. Plus jest taki, że motocykle HD raczej mają mała deprecjację ceny w czasie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na te kwestie ceny to czasem zwyczajnie nie ma reguły. Ja np zazwyczaj daję taką cenę, żeby sprzedać, a nie sprzedawać. Druga kwestia to taka, że ceny transakcyjne a ceny ogłoszeniowe, to zazwyczaj dwie różne kwestie. Zapewne są na allegro Vrody gruzy za 60 tysiecy od handlarzy co liczą, że ktoś się nie zna i natnie, są i fajne moto pewnie w okolicach 35-40K, od włascicieli, którzy chcą i są zdecydowani sprzedać, bo mają coś nowego na oku np.

Wiecie jak to jest - dla zwykłego zjadacza chleba (nie handlarza) motocykl to nie inwestycja a zwyczajnie hobby i wlasciwie koszt. Na sprzedaży też raczej nie zarobią. Plus jest taki, że motocykle HD raczej mają mała deprecjację ceny w czasie:)

No ale przejechałeś się nim w końcu? Jeśli nie, to zrób to w pierwszej kolejności. Ja też się napaliłem na HD i po godzinnej jeździe zupełnie mi przeszło :)

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gasman - piekny ale za drogi. poza tym nie wiem czy ten projekt nie przejdzie już na rok 2018:(

Tommo - no wlasnie nie :( caly czas probuje znaleźć na to czas. rozważam nawet już HD salon we Wrocławiu, żeby się przejechać. Tylko tam to bede typowym zawracaczem dupy i nie kupie moto wiadomo ... a nie lubie być takim "Januszem" co przyszedł się tylko po to zeby sie przejechać. Tommo - a tak zciekawosci dlaczego Ci przeszło? Widzę, że jeździsz "turystycznym" zetem :) Kiedyś na niego zachorowałem. bardzo mi sie podobał moto i idea tego moto. Dalej mi sie podoba zresztą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz coś z Vroda to może sprawdź Street Roda, który ma wyżej siedzenie, upsy z przodu i z tego co piszą lepiej ciśnie po winklach. http://www.motocykl-online.pl/testy/Harley-Davidson-VRSCR-Street-Rod,4172,2

https://www.otomoto.pl/oferta/harley-davidson-v-rod-vrscr-street-rod-ID6yK9EH.html

 

https://www.otomoto.pl/oferta/harley-davidson-v-rod-street-rod-europejski-ID6yUIfZ.html

Edytowane przez przemek96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Tommo - a tak zciekawosci dlaczego Ci przeszło? Widzę, że jeździsz "turystycznym" zetem :) Kiedyś na niego zachorowałem. bardzo mi sie podobał moto i idea tego moto. Dalej mi sie podoba zresztą :)

 

Niektóre modele HD bardzo mi się podobają. Ale ja chce jeździć motocyklem a nie się na niego gapić siedząc pod knajpą czy jakimś zlocie.

 

Kupiłem SXa bo ma świetnie zbalansowany kompromis między sportowym a turystycznym motocyklem. Daje bardzo dużo frajdy podczas jazdy, (odwrotnie jak HD), zaskakująco uzyteczny na codzień a przy tym jest bardzo ładny i zgrabny stylistycznie. No i kosztuje połowe tego co HD.

 

 

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też bardziej jeżdżący jestem :) tzn bylem ;) Pomysł na zmianę motocykla jest pomysłem związanym z chęcią zmiany stylu jazdy z latania miedzy autami z dużą prędkością na coś bardziej bezpiecznego :) Tak sobie myślę, że taki harry by sprawił, że bym sobie bardziej prykał niż zapierdzielał. Taka pozycja i ograniczenia pomogły by mi się przestawić. przynajmniej takie są moje założenia:) Jeszcze pare lat temu z1000sx byłby wyborem nr. 1:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...