Skocz do zawartości

300 KM+


HARPAGAN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tez kiedyś się napaliłem na Imprezkę ...... ale kurde szukałem i szukałem, za dobrze zadbaną sztukę trzeba zapłacić, no ale powodzenia, kibicuje :D

 

p.s. W tym tygodniu odbieram Inter Cooler Wagnera, montujemy i mapujemy .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak może być.

Dlatego dałem sobie 12 miesięcy na poszukiwania i samochód nie może mieć więcej jak 100000km przejechane.

 

Zaglądaj czasem na forum Subaru. Może coś się trafi godnego uwagi ;)

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzę cały czas.

Pamiętam jakiś czas temu, ktoś wystawił Bloba z jakimś śmiesznym przebiegiem coś ok. 60 tyś km. salon, pierwszy właściciel, igiełka.

Nie pamiętam ceny dokładnie ale była absurdalnie wysoka. Mimo to, sprzedał się w dwa dni. Na pewno łatwo nie będzie wyhaczyć ładnej sztuki.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo i STS to chyba jedyne samochody do zabawy które w moich oczach nie muszą być wizualnie lalkami. Obdarty zderzak, źle spasowany błotnik... STI ma być technicznie ok i latać bokiem.

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nabyłem dzisiaj swój osobisty pierwszy prywatny samochód w życiu... długo to trwało :) Może nie w temacie +300 bo to nie ten kaliber ale i tak jest boski. Alfa Giulietta QV. 235km seria. Niby ośka ale lata to to naprawdę świetnie jak na moje samochodowe doświadczenie. Jakaś alfowa szpera i po zakrętach idzie jak gokart. Cieszę się jak dziecko.

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Piec w tym modelu jest naprawdę świetny. 1.75 a ma się wrażenie że jedziesz dużo większą pojemnością. Idzie praktycznie od samego dołu.

Ten sam piec siedzi w leciutkim 4C.Chciałbym tym się przejechać na torze.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STI nie nadaje się do latania bokiem, niestety.

Evo tak, Subaru jest za delikatne w serii, nawet STI.

Co do latania bokiem to bym polemizował, ale STI faktycznie zejszło na psy. Szwagier zaliczył próg na frezowanej nawierzchni i poza przednimi felgami pie**olnęła przednia szyba.... Stary Bug-eye był pancerny w takich sytuacjach.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...