Skocz do zawartości

Kawasaki KX250F 06


pucio92
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie nie, znalazłem tylko uwalony zawór sklinowany w głowicy i taki oto widok tłoka jak na zdjeciu. Tj. przyczyne metalicznego dzwieku jak najbardziej znalazłem ;)

To znaczy, że mało uważnie rozbierałeś. Generalnie przyczyna taka, że za długo zwlekałeś z remontem i się zemściło. Jeszcze raz to powiem, zastanów się czy podołasz temu remontowi, bo skoro sprawdzałeś rozrząd i było wszystko dobrze, a potem okazało się że zawór o tłok walił, to średnio to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda. Tymbardziej ze wziales ja juz 50 mth po remoncie - a przez ten czas wszystko sie moglo wydarzyc, do tego nie wiesz jak ja eksplowatowal poprzedni wlasciciel.

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głowica poszła do roboty,
musze sobie zakupić 2 prowadnice ssaca i wydechowa,
4 uszczelniacze i 4 zawory. I tu moje pytanie.
Gdzie dostać prowadnice?
W necie nie moge tego dostrzec, udać sie do serwisu?

Edytowane przez pucio92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głowica poszła do roboty,

musze sobie zakupić 2 prowadnice ssaca i wydechowa,

4 uszczelniacze i 4 zawory. I tu moje pytanie.

Gdzie dostać prowadnice?

W necie nie moge tego dostrzec, udać sie do serwisu?

Prowadnice tylko w serwisie, w dobrym zakładzie obróbki głowic bez problemu dorobią. Zastanawiają mnie 2 prowadnice, bo przy takiej robocie to zwykle idzie się po całości, ale skoro głowica jest u speców, to pewnie wiedzą co robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sie dziwiłem, no ale cóż.

Wszystko zamówiłem w serwisie. I sobie tak myśle czy moze nie lepiej by było gdyby w serwisie mi tą głowice zrobili. Koszt za robote mniej wiecej podobny.

Serwis też prawdopodobnie komuś zleca taką robotę, bo wymiana prowadnic to nie taka prosta sprawa. Ja głowice oddaje do świątka i mam pewność, że robota jest wykonana dobrze, a jak się czegoś nie da zrobić, albo się nie opłaca to po prostu o tym mówią. Ceny też niewygórowane. Kiedyś chciałem oszczędzić na czasie i pieniądzach i oddałem głowicę do zakładu w moim mieście. Nie dość, że czekałem 3x dłużej niż miałem obiecane, to kolesiowi zapomniało się przefrezować gniazd po wymianie i kolejny tydzień uciekł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

u mnie dwa gniazda do wymiany.
wszystko pięknie ładnie, troche czekałem na części, przez święta. Dostałem dzis jednak tel ze prowadnice zaworowe sa za luźne.
Maja 9,5 a powinny miec 9,75 no i w pizdu strzelił musze dalej czekać ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie dwa gniazda do wymiany.

wszystko pięknie ładnie, troche czekałem na części, przez święta. Dostałem dzis jednak tel ze prowadnice zaworowe sa za luźne.

Maja 9,5 a powinny miec 9,75 no i w pizdu strzelił musze dalej czekać ;/

Maja 9,5 a powinny miec 9,75 no i w pizdu strzelił musze dalej czekać ;/

Maja 9,75 a powinny mieć 9,50 no i w pizdu strzelił muszę .............. ;)

Edytowane przez Maneta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie jest tak jak ja pisałem, nie wiem o jaki wymiar tu chodzi ale orginały maja 9,5 a ja potrzebuje minimum 9,75 i nie wiem skąd tu skombinować
zawory prox tytanowe średnica bodajże 4,5. Nie wiem juz zaczynam sie martwić ze do jakiegos paproka dałem. Chociaz mi gostka polecono. Gniazda zrobił teraz tylko kwestia tych nieszczesnych prowadnic i moto doprowadzone do perfekcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...