Skocz do zawartości

Trudna decyzja - Honda Shadow i Yamaha DragStar 125ccm


Matthletic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero zobaczyłam Twoja odpowiedź. Taki motor miałam i jeździłam nim jak chciałam. wku**iało mnie wyprzedzanie tira czy wozu drabiniastego. 125 cacy na naukę, nie więcej. Jak już wspomniałam więcej z tym nerwów niż frajdy. Nikt nie traktuje poważnie czopków 125 na ulicy. Ja przede wszystkim. Także sory Batory, ale 125 w czopku to niezła lipa. Na szczęście już się z tym nie muszę męczyć.

Marta, odpuść bo to jest taki beton umysłowy, że szkoda strzępić ryja :)

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Punkbuster

Aha,beton umysłowy, Bo trzeźwo patrze na motocykle ? Beton umysłowy bo moc dla mnie nie jest najważniejsza w motocyklu ? Beton umysłowy bo nie polecam laikowi od razu 1100cc żeby się roztrzaskał na drzewie? Nie wspominając o tym jak ciężko jest jeździć takim ciężkim bydlakiem 1100 ?Beton umysłowy bo uważam że małe pojemności też są fajne ? Beton umysłowy bo nie mam ambicji scigania się i wyprzedzania wszystkiego na drodze ? Beton umysłowy bo nie jestem takim pozerem i pseudomotocyklistą co kupuje moto dla szpanu i by zapiepszać ? Beton umy... ahh,fuck it.

 

Motocykl jak np. Yamaha dragstar 125 ma wszystko . Ma wygląd , jest w miare duży , świetnie brzmi(na normalnych wydechach) ale gówno, bo 13-15 km? Czas do lekarza psychiatry drodzy państwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku*wa ja pie**ole, Punkbuster, daj se siana, bo zaraz zamkną następny temat. Gdzie się nie pokażesz, zaraz zamykają. Za chwilę cale forum zamkną. :banghead:

Jakim trzeba być idiotą, żeby upalać 125. Nie mówiąc o tym, że gościu na tej motorynce w pierwszym filmie wygląda w momencie upalania jak gajowy Borucha, który się tydzień nie mógł wy**ać.

Edytowane przez grizzli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga moderacjo, kolejne pierdolenie pana znanego i zero reakcji, jedno głupie słowo i kasujecie wypowiedzi ludzi, tymczasem ów beton na romecie jebiacy gruche w klozecie obraża ogół użytkowników forum, jednosladow w swoich pustych postach kolejny raz. Może w końcu załatwi ktoś temat tego srania w banie raz a dobrze.....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Punkbuster

ku*wa ja pie**ole, Punkbuster, daj se siana, bo zaraz zamkną następny temat. Gdzie się nie pokażesz, zaraz zamykają. Za chwilę cale forum zamkną. :banghead:

Jakim trzeba być idiotą, żeby upalać 125. Nie mówiąc o tym, że gościu na tej motorynce w pierwszym filmie wygląda w momencie upalania jak gajowy Borucha, który się tydzień nie mógł wy**ać.

No to zamkną , albo mnie zbanują .Ale jak już mnie banować to solidnie bo wrócę ;) Mi to wszystko jedno .

 

 

Jakim trzeba być idiotą, żeby upalać 125.

Za to powinieneś polecieć dallleko w przestrzeń kosmiczną,jak astronauta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl jak np. Yamaha dragstar 125 ma wszystko . Ma wygląd , jest w miare duży , świetnie brzmi(na normalnych wydechach) ale gówno, bo 13-15 km? Czas do lekarza psychiatry drodzy państwo :)

 

Fiat 126p też miał wszystko. Nawet prędkość większą jak ten dagstar. Po prostu istnieją lepsze motocykle nawet za te same pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Punkbuster

Droga moderacjo, kolejne pierdolenie pana znanego i zero reakcji, jedno głupie słowo i kasujecie wypowiedzi ludzi, tymczasem ów beton na romecie jebiacy gruche w klozecie obraża ogół użytkowników forum, jednosladow w swoich pustych postach kolejny raz. Może w końcu załatwi ktoś temat tego srania w banie raz a dobrze.....?

Chwila moment , bo wydaje mi się że trochę nadinterpretujesz to co napisałem.

 

''Obrażam'' tylko tych które to obrażanie dotyczy. Czyli np. Jak ktoś uważa draga 125 za gówno tylko ze wzgledu na moc/pojemność to mu zaleciłem psychiatrę ;) Jak ktoś uważa się za pseudomotocykliste , szpanera i lamera to go to dotyczy. Ale Ty chyba nie uważasz się za takiego ? I tak samo pewnie reszta forum ? Także nikogo nie obrażam.

 

Jedyne kto tu kogo obraża to Wy mnie . Np. Od idiotów czy jebiących gruchę. Także ja już wiem kto zasługuje na bana ;)

 

 

A po co palić gumę w 125? Żeby się pochwalić calym stadem dziesięciu szalonych koni pod dupą?

I jednym osłem? Przecież jesteś przeciwny lanserce. :biggrin:

A sory myślałem że u Ciebie Upalanie=jeżdżenie. Czyli podsumowując myślałem że dla Ciebie ten kto jeździ na 125 to idiota. Dobrze że tak nie myślisz bo obraziłbyś 70% motocyklistów w Pollandi :)

Ta, jestem przeciwny lanserce. Ale to filmik i motocykl szpanerski,więc szpan musi być i Szczepan siedzący okrakiem, żujący gumę do żucia. Mi takie filmiki nie przeszkadzają. No i przy okazji wkrada się lekka dyskryminacja z Twojej strony, że już na 125 nie można się powygłupiać bo wstyd ? Czy żal ? Czy jedno i drugie ? Ok, skoro tak uważasz to masz do tego prawo . Ale czemu nazywać idiotów ludzi którzy to lubią ? Ludzie się wygłupiają na 125 mimo że mają 600-1000cc i prawko. Może wniosek z tego taki że każda pojemność może dać przyjemność ?

 

 

Fiat 126p też miał wszystko. Nawet prędkość większą jak ten dagstar. Po prostu istnieją lepsze motocykle nawet za te same pieniądze.

Oczywiście że istnieją . Ale czy wtedy jazda 125 jakoś motocykliscie czegoś ujmuje ? :) Dlaczego nie kupić fajnego chopka v2 125 na 1 moto ?(Wszyscy mu to tu odradzali)Bo słabo wyprzedza TIRA ? Proszę Cię ...

 

Ale kolega autor tematu widzę , już po 2 odpaleniach ma ochote na większą pojemność xD To wtedy fakt, trzeba było kupić z bomby 1100 ;)

Edytowane przez Punkbuster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kolega autor tematu widzę , już po 2 odpaleniach ma ochote na większą pojemność xD To wtedy fakt, trzeba było kupić z bomby 1100 ;)

 

No i słusznie .... nie kupuje sie 125 dla normalnego motocyklisty

Dla małolata, studenta jako popierdółka do szkoły to spoko .... lub chinczyka do pracy

Moja przyjaciółka własnie kupiła sobie na pierwsze moto Vulkana 900 ... własnie po to aby juz miec to docelowe i zapomniec o 125 bo .... to NIE jezdzi

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem również, że prezentowane przez Punkbustera na filmikach burczenie z otwartych rurek 125-tkek i palenie gumek nie wchodzi w zakres popisywania się przed samicami i obszczywania lokalnych krzaków na oczach samców poruszających się na rowerach i hulajnogach, czyli pozerstwa?

Natomiast jeżdżenie większą pojemnością w trasy to jest już pozerstwo całą gębą.

No trudno - wdupiemamto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Punkbuster

 

No i słusznie .... nie kupuje sie 125 dla normalnego motocyklisty

Dla małolata, studenta jako popierdółka do szkoły to spoko .... lub chinczyka do pracy

Moja przyjaciółka własnie kupiła sobie na pierwsze moto Vulkana 900 ... własnie po to aby juz miec to docelowe i zapomniec o 125 bo .... to NIE jezdzi

Ja się poddaje ,choć to nie w moim stylu. Ale to już jest po prostu szczyt głupoty. Pozdrów swojego lekarza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkbuster...nadal Ci się chce? Nie możesz żyć ze swoimi poglądami i pozwolić innym mieć swoje?

Skończ proszę swoją krucjatę

a zaoszczędzisz sobie przytyków, nam moderowania a innym czegoś tam.

Proszę...

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to już jest po prostu szczyt głupoty.

 

A własnie niedawno kolega co ma ponad 40 na karku kupił tez, ale to juz zbieg okolicznosci, pierwsze moto ... VN900

A nie pierdziawke 125 :biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to komu przeszkadza? ma swoje zdanie i je wyraża. Jeżeli komuś się nie podoba, to po prostu się nie wypowiada. Wszak demokracja (jeszcze) jest. Minie kilka lat, zrobi pj i będzie się śmiał z tego co napisał wcześniej.

Każdy na forum ma prawo wyrazić swoje zdanie...ale nie w każdym temacie to samo.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...