Skocz do zawartości

O dużych motocyklach dwusuwowych


Gość Punkbuster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Punkbuster

No to podaj mi drogowa 500 4t , nastawiona na tor,bez 25 letniego silnika, to porownamy dane techniczne.Silnik bimoty tez ma swoje lata.

 

Nawet rg 500 z 85roku w serii mialo 95 km. Owczesne 500 4T mialy conajwyzej polowe tej mocy.

 

Co do zapachu to nie wiem,zawsze mi to pachnialo na dobrym oleju. W moim maluczkim garazu ogarka moglem odpalic na gora 30 sek zanim musialem sie ewakulowac. Rometa moge dowoli odpalac :D chyba mu kat dobrze dziala :D Ale przyjmijmy ze pare minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to podaj mi drogowa 500 4t , nastawiona na tor,bez 25 letniego silnika, to porownamy dane techniczne.Silnik bimoty tez ma swoje lata.

 

Nawet rg 500 z 85roku w serii mialo 95 km. Owczesne 500 4T mialy conajwyzej polowe tej mocy.

 

Motocykle z Moto3 osiągają moce około 50KM, a więc idąc Twoim tokiem myślenia mnożymy to x2 i mamy 100KM z 500cm 4t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tego "miszcza" ,tego tematu i paru innych (również tego o Romku 125)idealnie tu pasuje te mądre powiedzenie.

"Dyskusja z id.otą jest jak zapasy z świnią w błocie,po pewnym czasie zauważasz że świni się to podoba"

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A motocykle z moto gp 500 2t mialy 200km .Twoim tokiem myslenia mnozymy to x2 i mamy 400km 2t.

 

Co za bzdura. Czemu to mnozysz?

??

przeczytaj może jeszcze raz co napisał Mort3n

albo może nie czytaj - daj sobie gościu spokój. ja wiem, że można z siebie robić debila w nieskończoność - nie rozumiem tylko po co.

jest zima (no kalendarzowa będzie za parę dni) - może zajmij się szydełkowaniem albo może chociaż skarpety sobie poceruj - przynajmniej jakiś pożytek z tego będzie.

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkbuster

 

z litra w 2 T da sie wyciagnac 300 KM tyle, ze to juz nie ta technologia, przynajmniej nie do dzisiejszych ekologicznych czasow

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Punkbuster

Po cholere Wy mnie ciagle obrazacie ? Chcecie sie jakos zalosnie dowartosciowac? Jak sie nie podobaja moje wpisy w moim temacie to ... pisalem wczesniej co zrobic. Na normalnym forum juz dawno dostalibyscie 1 tydzien bana na wstepie. A gdyby dalej sie szalalo to perm ban i nikt by po chamach nie plakal.W samym temacie o romecie wylecialoby pare osob.Ja grzecznie do kazdego,jesli on grzecznie do mnie.Nigdy nie zaczynam pierwszy. A z racji tego ze on niegrzecznie do mnie, to nie bede mu dluzny.Choc nawet w polowie tak chamskich epitetow nie uzywam.

 

Ale widocznie na tym forum obrazanie sa dozwolone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto Cie obraza ? Moze troche za bardzo przewrazliwiony jestes ?

 

Co do innego Forum, to Ciebie juz dawno by tam nie bylo, to tak na marginesie.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po cholere Wy mnie ciagle obrazacie ? Chcecie sie jakos zalosnie dowartosciowac? Jak sie nie podobaja moje wpisy w moim temacie to ... pisalem wczesniej co zrobic. Na normalnym forum juz dawno dostalibyscie 1 tydzien bana na wstepie. A gdyby dalej sie szalalo to perm ban i nikt by po chamach nie plakal.W samym temacie o romecie wylecialoby pare osob.Ja grzecznie do kazdego,jesli on grzecznie do mnie.Nigdy nie zaczynam pierwszy. A z racji tego ze on niegrzecznie do mnie, to nie bede mu dluzny.Choc nawet w polowie tak chamskich epitetow nie uzywam.

 

Ale widocznie na tym forum obrazanie sa dozwolone.

 

Czego Ty chłopie płaczesz, masz 24 lata, a mażesz się jak dzieciak któremu ktoś zabrał łopatkę w piaskownicy. Masz prawie że zerowe pojęcie o motocyklach i próbujesz cały czas narzucać swoje teorie wyczytane w internecie gdzie czarne jest białe, a białe jest czarne. W dodatku nie szanujesz zdania i opinii osób które mają duże doświadczenie i mogą się wypowiedzieć w prawie każdej kwestii odnośnie motocykli więc czego Ty oczekujesz?. Zacznij wreszcie dyskutować tutaj w cywilizowany sposób bez narzucania swojego zdania i mówienia jak ma być, a jak nie to zmykaj na forum teoretyków którzy wiedzą tyle co nic i spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mort3n

 

Przestan prosze,

 

Punkbuster 24 lata ma w ( wpisane ) profilu, a ile ma naprawde to tylko on sam wie i raczej nie sa to 24 lata !

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Punkbuster

no tak zalozylem profil na forum w 2006 majac 4 lata! Teraz pamietam.



A u Ciebie ks rider, wierze ze masz 94 lata :)



pamietam jak zalozylem 1 temat tu w rozpaczy, bo mi sie ogar znow rozkraczyl!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Punkbuster

Co Ty taki powazny chlopie? Pozartowac sobie nie mozna ?:D

Mam kuzynka w Twoim wieku . Jeszcze sie chlopak jara ze pije piwo i pali fajki :D
Zbyt doroslym tez nie dobrze byc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...