Skocz do zawartości

HD Electra


Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały problem z radiem, a mianowicie jeśli mam włączone radio i odpalam motocykl to litery na ekranie odwracają się do góry nogami, a jeśli najpierw odpalę motocykl i dopiero wtedy włączę radio to wszystko jest okej.w czym jest problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam mały problem z radiem, a mianowicie jeśli mam włączone radio i odpalam motocykl to litery na ekranie odwracają się do góry nogami, a jeśli najpierw odpalę motocykl i dopiero wtedy włączę radio to wszystko jest okej.w czym jest problem?

nie mam pojęcia dlaczego tak sie robi i czy jest to spowodowane chwilowym brakiem prądu który idzie na rozruch silnika, przetestuje dzis co dzieje sie u mnie

 

Ja mam pytanie dotyczące kontrolki luzu .

Wszystko jest ok do momentu zrobienia kilkunastu kilometrów kiedy silnik nabierze temperatury . nie wyświetla się lub po chwili jak stoję na światłach zapala sie . pojawia sie i znika miał ktos cos takiego i jak to ugrysc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

panowie mam problem o którym już pisałem przy rozruch niekiedy jest okropny zgrzyt i electra nie odpala jednak jak się przesunę kawałek moto odpala normalnie z opinii kolegi na 100% to sprzegiełko rozrusznika do wymiany ale ostatnio doszło jeszcze jedno przy zgrzycie pojawiły się dymy w okolicach filtra powietrza czy ktoś coś wie na te tematy i coś poradzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wtryskowiec czy gaźnikowiec? Wygląda na to, że kicha w gaźnik - namieszane w zapłonie lub w rozrządzie. To może być również przyczyna zgrzytów przy odpalaniu, jak zbyt wczesny zapłon daje obciążenie wsteczne wału i może to zmielić zębatkę rozrusznika lub wieniec sprzęgła. Raczej poważna usterka do pilnej naprawy - może spowodować uszkodzenia na poważna kasę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wtryskowiec czy gaźnikowiec? Wygląda na to, że kicha w gaźnik - namieszane w zapłonie lub w rozrządzie. To może być również przyczyna zgrzytów przy odpalaniu, jak zbyt wczesny zapłon daje obciążenie wsteczne wału i może to zmielić zębatkę rozrusznika lub wieniec sprzęgła. Raczej poważna usterka do pilnej naprawy - może spowodować uszkodzenia na poważna kasę...

wtrysk 2008

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

mój wujek został szczęśliwym posiadaczem Electry Glide 2008 i ma dokładnie ten sam problem. Gdzie naprawiałeś rozrusznik?

 

ma też drugie pytanie: kupił „oryginalne wydechy” na allegro, bo v&h które ma są za głośne ale przy montażu okazało się, że jeden i drugi tłumik mają różne średnice w środku i podobno jeden jest z katalizatorem, a drugi bez... tak wyjaśniał dziś sprzedający allegrowicz. Czy ktoś to może potwierdzić?

green_roder_2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środku- czyli gdzie? Rury od kolektora powinny mieć różne średnice?

Ja kiedyś też kupiłem tłumiki niby oryginał, a okazało się że mają różną konstrukcję w środku, i dławiły silnik.

Ale poradziłem sobie z tym i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środku- czyli gdzie? Rury od kolektora powinny mieć różne średnice?

Ja kiedyś też kupiłem tłumiki niby oryginał, a okazało się że mają różną konstrukcję w środku, i dławiły silnik.

Ale poradziłem sobie z tym i jest ok.

tak to wygląda:

lewy wydech ma mniejszą średnicę na wylocie

post-21772-0-27465300-1525457353_thumb.jpeg

green_roder_2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumiki wyglądają podobnie jak moje, tylko faktycznie mają różną średnicę na wylocie. Moje mają równą średnicę.

Jak będziesz u "krewniaka" to przy okazji zrób zdjęcie kolektora wydechowego- bo jest tyle typów niby dedykowanych do danego modelu że głowa mała.Przerabiałem ten temat- bo miałem wydech z pojedynczym tłumikiem, a teraz mam dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

od nie dawna jestem posiadaczem Eli 2007 i w połowie prawego wydechu w mam jakieś ustrojstwo na lince, takie ma wrażenie jak by to coś otwierało lub zamykało ktoś coś.na ten temat ?

 

następna sprawa strasznie trzęsie mam wrażenie jak by miał stukowe spalanie, jak by zapłon był przestawiony, potrafi tak jak w gaźnikowym strzelić w filtr ,tak nią kolebotalo ze poprzedniemu właścicielowi po urywało górne uchwyty od owiewki . Ela ma przejechane 6000 mil wiec powinna być igła . jakieś sugestie ?????

 

w Eli z 2003 zajeździłem skrzynie wyje jak duzy fiat na wstecznym , opiłków dość sporo . szukać używki czy jest to do wyremontowania?

Edytowane przez wasylo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...