Skocz do zawartości

HD Electra


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś byłby zainteresowany oryginalną pompką to pisać na pw.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupujcie rowerowych pompek do amortyzatorów!!!

 

A jak uszczelnienie puści to amortyzator do wymiany. Tył się reguluje w zakresie 0-35 psi Evo (1995-1998) lub 0-50 psi TC(1995-...).

Potrzebna jest pompka z manometrem o zakresie 0-60 psi, rowerowe mają 0-600psi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompka do amortyzatorów rowerowych ma zegar do 400psi a do HD 300. Nie wiem co trzebaby zrobić żeby ręczną pompką, jaka by nie była, wywalić uszczelniacze. Oczywiście jak ktoś woli bezsensu wydać 220zl zamiast 50 jego sprawa.

Sorry, oryginał kosztuje ponad 400zl. Za 220 sprzedaje mały HD i oba ma podzialke do 300

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Rocker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompka do H-D 0-60 PSI

 

Pompka do zawiasu rowerowego 0-400 PSI

 

Jak chcesz dokładnie napompować zawias w Turingu przy tak małej dokładności pompki do zawiasu rowerowego?

 

post-4979-0-03700400-1478246742.jpg

post-4979-0-44233200-1478246756_thumb.jpg

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocker, ​po pierwsze, nie musisz kupować pompki do amorków oryginalnej, są również dostępne innych producentów z zakresem 0-60 (a nawet 0-40) psi w cenie od 30 USD.

 

Ja akurat od lat używam oryginału, a z racji zboczenia zawodowego mam nawyk kontroli manometrów co roku - pompka HD po 6 latach mieści się w 5% tolerancji...

 

Wsadź do tyłu pasażera, załaduj sprzęt na biwak albo podróż i wtedy będziesz wiedział po co się pompuje amortyzatory...

Ale ja nikogo nie namawiam... A wymiana amortyzatorów tylnych jest prosta, gorzej jest z przodem - da się naprawić, ale roboty jest od groma... A wszystko dlatego, że gość sobie podpompował "na oko"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem daleki od namawiania na pompkę h-d , ja swoja kupiłem za 150 zł - po prostu trzeba szukać i czekać - jest na to cała zima . Na allegro były pompki z tym zakresem za 120 pln - czy prawdę mi powie taka pompka - na pewno bardziej niż ta rowerowa. ;)

.

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Wami w 100%. Jeżdżę solo, mało bagażu więc problem dla mnie żaden. Po prostu czuje że kupując cokolwiek z logo HD jestem zwyczajnie oszukiwany przez MoCo bo akcesoria które sprzedają w znakomitej większości są warte ułamek ceny. Jak trafię pompke z takim zakresem to pewnie kupię ale na bank nie za 400zl, jeszcze mnie nie po****ło i szanuję moje z trudem zapracowane złocisze ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Rocker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piter1600 ma popkę na sprzedaż - oryginał za 150 zł - warto. Piotrek jest z Prudnika to masz niedaleko

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...