Skocz do zawartości

HD Electra


Rekomendowane odpowiedzi

Ale co ma wytrzymać? Ja mam podobne rozwiązanie , a rocznik mojego 97, i trzyma klej - jeśli o to pytasz.

 

http://partsfinder.onlinemicrofiche.com/ronnies/showmodel.asp?Type=12&make=hdmc&a=251&vehicleid=1997-Harley-Davidson-Street-Bike-FLHTCU-I-ULTRA-CLASSIC%AE-ELECTRA-GLIDE%AE-(EFI)-(FC)

 

Wpisz swój rocznik i poszukaj części na rysunku - to zobaczysz jak jest rozwiązane.

Edytowane przez lech N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile wytrzymuje cała lampa przedni reflektor to jest jakby cała duża żarówka nie idzie wymienić żarówki jak się przepali wyrzucam całą lampę cały przedni reflektor stąd pytanie czy ktoś tak ma ile to wytrzymuje



2e58ebb113b5ce32db2d66c4e544d1e5.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Edytowane przez kolba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup europejski wkład na żarówkę H4 i będziesz miał po problemie... Ja mam Elkę 95 europejską i u mnie w takiej technologii są wkłady lightbara, reflektor główny ma normalnie H4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie ,że ktoś założył stary typ klosza.Na szczęście to świeci długo,więc będziesz miał czas na znalezienie oryginała w dobrej cenie.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zamonciłem ale nie sprawdziłem jeszcze jak w nocy się sprawują bo za chwile motong zapadł w zimowy sen. W dzień wyglądają obłędnie. Foty w "chińskie ledy"

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile ten kineskop wytrzymuje miał ktoś takiego

Miałem sealed beam w Mercury z 61 r i działały, do Shovlu zamontowałem taki z kumpla Olsmobile '78 i też działał, raz tylko byłem świadkiem w latach dziewięćdziesiątych jak znajomemu w Hondzie CX500 kamień uderzył w lampę, zrobił dziurkę i po minucie wściekłego świecenia sealed beam wyzionął ducha

:-). Jeżeli nie rozbijesz, będzie działał zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...