Skocz do zawartości

Hornet, Bandit czy Fazer - poj. 600. Co wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Hornet, Bandit czy Fazer - poj. 600. Zależy mi na jak najlepszej trakcji, krótkie przebiegi, jazda miejska, bez szaleństw. Lubię pozycję jak na enduro, ale LC4 SM jest dosyć specyficzne, do tego singiel, chciałbym coś bardziej elastycznego z kulturalnie pracującym silnikiem. Wymieniłem dzisiaj olej w exc 200 i się przejechałem otwierając sezon, i stwierdzam że LC4 640 (którym ganiam już w tym sezonie od 3 tygodni) vs exc 200 to motorynka dla małych dziewczynek, ogólnie czuję że czas na jakąś zmianę :D Ostatecznie w grę wchodzi też Gladius.

 

Słucham bardziej doświadczonych i objechanych kolegów, co radzicie, w którą stronę się kierować?

Edytowane przez 4jku

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornetem nie jezdzilem i z tego bardzo ubolewam ale zalezy do czego potrzebujesz moto.

Bandit i Fazerka to takie dwie przyjaciolki ze szkoly, psiapsiólki.

Bandit to gruba dupa a Fazerka to chuda laska.

 

No i zalezy co lubisz.

 

Tak p.s. Obydwie nie sa elastyczne, to jeszcze mlode siksy, lubia jak je posmyrac po obrotach.

Mozna zachecic je kupujac zabawki -podkrecone zebatki, sa bardziej chetne i szybciej dochodza.

Edytowane przez spiwor

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako były posiadacz LC4 640SM powiem krótko: na co byś nie wsiadł to zostanie stary odruch, że jak jest okazja to strzelasz ze sprzęgła żeby podnieść przednie koło - bo na KTMie to było dziecinnie proste i sprawiało frajdę :D A taki Bandit, Hornet, Fazer czy Gladius już tak łatwo na gumę nie idą, trzeba trochę się wysilić. Będzie brakować tego "pazura" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli $$ pozwala bierz Dorsoduro 750

Faziego Horneta czy dziorka trzeba ostro kręcić żeby jako tako jechały. A po przesiadce z sieczkarni (czytaj lc4) będzie ci brakować momentu na dole.

Dla tego polecał bym coś z silnikiem V.

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego wszystkiego tylko Street Triple. Reszta jest gorsza w każdej jednej konkurencji.

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli $$ pozwala bierz Dorsoduro 750

 

 

Całkiem ciekawa propozycja... Tylko czy nie jest to troszkę egzotyczny sprzęt?

 

Z tego wszystkiego tylko Street Triple. Reszta jest gorsza w każdej jednej konkurencji.

 

Hmm... Myślałem że zawężę krąg poszukiwań, ale widzę że będzie wręcz na odwrót :D

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podałeś zakresu cenowego, ale też zdecydowanie celowałbym w Street Triple, zwłaszcza R. Japońskie nakedy bije na głowę zawieszeniami, hamulcami, silnikiem, ale przede wszystkim mocno zabawowym charakterem, co po przesiadce z SM może być ważne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak.. zabawowy to zdecydowanie dobre określenie. Kupiłem R, w sumie lekko na pałę i się zakochałem w tym koniu. A jeździłem już wieloma sprzetami ;).

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorszy nie jest u nas za dużo, ale czy to jakaś przeszkoda?

Będziesz miał wyróżniający się z tłumu motocykl. Dostęp do części w dzisiejszych czasach to już nie problem.

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Chyba jestem mało konsekwentny, ale strasznie spodobało mi się BMW F650 CS. Czy jestem dziwny? Co sądzicie, ktoś potrafi sensownie mi to wybić z głowy? Aha, w kwestii osiągów ja więcej nie potrzebuję :)

 

Aha, zakres cenowy: okolice 10-12k.

 

Mniam :D

http://otomoto.pl/oferta/bmw-f-650-cs-abs-zadbany-faktura-ID6yjDPJ.html

Edytowane przez 4jku

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzydkie to, tankuje się jak samochód - a w końcu chcesz jeździć motocyklem nie? Pasek to dobry do spodni, jedna tarcza z przodu czyli zatrzymasz się kilometr dalej niż planujesz :)

Tylko takie głupoty mi do głowy przyszły.

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, stylistyka nie każdemu się podoba, wręcz prawie każdemu się nie podoba, ale ja czasem jestem taki trochę "na opak", czasem kręcą mnie oryginalne dziwadła :D cóż począć. Tak więc stylistykę pomijamy, ale możecie mnie wytykać palcem na mieście :)

 

Ten pasek to faktycznie takie zło? Ponoć bardziej żywotne od łańcucha.

 

Co do jednej tarczy to mój LC4 na jednej staje w miejscu, SVka kolegi na dwóch, a jak jechałem to miałem wrażenie że hamuję silnikiem a nie klamką. Hamowanie bmki ocenię jak się uda przejechać ;)

 

Ale może jakieś zastrzeżenia do rotaxów?

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...