Skocz do zawartości

Jaki NIE ścigacz dla wysokiego.


Rekomendowane odpowiedzi

A coś Ty się tak tego łańcucha przyczepił? Smarujesz raz na 500 km lub po każdej jeździe w deszczu lub myciu i z bani. Naciągniesz go dwa razy na sezon i to wszystko. A jak nie chcesz smarować, to montujesz Scotoiler i problem rozwiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam, że motocykl musi mieć swoją wagę.....w innym wypadku to "pierdziawka" a wtedy lepiej sobie kupić skuter !

moj pierwszy motocykl miał 272kg i sobie poradziłem....

Po co szarpać się z ciężkim klocem jak można mieć coś poręcznego i zwinnego?

Idąc takim tokiem rozumowania to jako drugi powinien być Goldwing a trzeci BossHoss....

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam, że motocykl musi mieć swoją wagę.....w innym wypadku to "pierdziawka" a wtedy lepiej sobie kupić skuter !

moj pierwszy motocykl miał 272kg i sobie poradziłem....

takimi sugestiami to tylko sieczkę w głowie robisz osobom poszukującym moto na początek i nie tylko, lepiej odpuść i nie pisz głupot.

 

czyli nowa R1 przy 200KM to moto dla lamusów, bo waży tylko 200kg :) Dobrze, że większość inaczej rozumuje, dlatego tak dobrze sprzedają się sprzęty typu Vstrom czy Tracer.

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

 

2 cylindrowe 500-ki robią po 100 000 km!

A jeśli chodzi o wybór, to nie wiem kto naopowiadał Ci pierdół o Suzuki? Wszystkie wymienione sprzęty będą idealne. Jedyną wadą Versysa jest dość twardo pracująca skrzynia biegów. Poza tym to bardzo fajny motocykl.

Zależy jeszcze któe 100 000km. Pamiętam ,że kiedyś miałem taką z przebiegiem 250kkm. I co? I nic.

 

Myślę że jak to dopiero pierwsze 100 000km, to w ogole nie ma czym się przejmować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam, że motocykl musi mieć swoją wagę.....w innym wypadku to "pierdziawka" a wtedy lepiej sobie kupić skuter !

moj pierwszy motocykl miał 272kg i sobie poradziłem....

Cała motoryzacja dąży do obniżenia mas pojazdów, więc chyba trochę nie w tą stronę piszesz. Poza tym po co? Jakie korzyści ma niby przynieść duża masa sprzęta?

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YUBY nie badałem zależności długości pytonga od wagi motocykla... to nie moja dziedzina zainteresowań, masz własne doświedczenia w tej organoleptyce.... nie będę dyskutował



pozostaję przy swojej propozycji Honda NTV700 z ABS ma wał

Popieram też propozycję Hondy NC700 ew.750- rewelacyjne spananie gwarantowane 3,5l/100km z seryjnym schowkiem na kask, jezeli weźmiesz wersję z DCT to jeździsz bez stresu , lekki w porownaniu z innymi,...ale ma Łańcuch...ale to jak ktoś ju ż tu napisał to nire problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wymóg żeby był bez łańcucha odpuść. W zasadzie chyba wszystkie sprzęty, które Cię potencjalnie interesują, mają zamontowany albo ordynajmniej w opcji podnóżek centralny. Z takim podnóżkiem smarowanie to pikuś. Jak odrzucasz sprzęty z łańcuchem to odrzucasz pewnie jakieś 90% motocykli :)

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

pozostaję przy swojej propozycji Honda NTV700 z ABS ma wał

Popieram też propozycję Hondy NC700 ew.750- rewelacyjne spananie gwarantowane 3,5l/100km z seryjnym schowkiem na kask, jezeli weźmiesz wersję z DCT to jeździsz bez stresu , lekki w porownaniu z innymi,...ale ma Łańcuch...ale to jak ktoś ju ż tu napisał to nire problem

Mój nc700 pali srednio 3.6.

W trasie np na zlot w kilka maszyn wyszło 3.1. Świetny wynik.

Przy przelocie autostradą wynik był 4.5 chyba.

161875.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może rzeczywiście zrezygnuję na razie z tego Wału :)

 

HONDA NC 700- 750 XA ABS - spoko ale to tylko nowe widzę są (no tak od 2012) może bym się zmieścił w naciągniętym budżetem :)

I tak jak piszecie :) BMW chyba coraz bardziej do mnie przemawia :)

 

Powiedzcie mi proszę coś więcej o tym automacie do smarowania. Mogę gdzieś poczytać na ten temat? Jak to się fachowo nazywa?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...