Skocz do zawartości

Wypadek przy 250kmh


Major87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś ma pecha to się zabije jadąc 50km/h

 

doświadczenie uczy, że ludzie najczęściej umierają w łóżku. jakieś równie błyskotliwe wnioski..?

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj tam niedługo. Na odpowiedniej drodze nawet jazda 125 może być ciekawa :D. W Bandicie boli mnie jedynie zawias, jest miękki jak diabli i ciągle brakuje mi kilka mm do zamknięcia opon...

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel kupił kiedyś KZ 750 z piękną grafiką na baku. Przedstawiała drogę kończącą się na cmentarzu. Najpierw go to denerwowało i chciał przemalować bak, ale z czasem odkrył że to ma bardzo dobry wpływ na zachowanie kierującego. :)

Największe wrażenie na mnie wywarł filmik na yutube w którym jedzie biker, a za nim drugi z kamerką po pieknym łuku, pięknym szerokiej drogi, łagodnym łuku. Chyba jakiś most to był.Z przeciwka nadjeżdża duża cieżarówka i nagle ten biker w połowie łuku zjeżdża na przeciwległy pas i pierdut czołowo-centralnie w kabinę cieżarówki. O matko z córkom, przed oczami często mam ten filmik. Chyba przez ten filmik zacząłem się bać pokonywać normalnie, normalnie zakrety. Przed każdym łukiem respekt mam.

Edytowane przez kumpel kalamitki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne jest to w szybkiej jeździe, że zanim impuls strachu dojdzie do mózgu to już jest po zagrożeniu.

Po pewnym czasie to wku**ia, czucie strachu gdy j ż nie ma po co i już tego nie czuć. Jest tylko pierdnięcie z tłumika spalinami na pożegnanie.

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj tam niedługo. Na odpowiedniej drodze nawet jazda 125 może być ciekawa :D. W Bandicie boli mnie jedynie zawias, jest miękki jak diabli i ciągle brakuje mi kilka mm do zamknięcia opon...

Ale co to jest za bezsensowny cel ? Żyć długo, a dobrze to jest dobra zmiana celu ;) Życie z roku na rok czym czlowiek starszy jest piekniejsze, coraz bardziej chce się żyć i ma się już rozum do tego życia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezsensowny? Czemu wykorzystanie maszyny nazywasz bezsensownym celem? Dla mnie bezsensowne jest otaczanie się kloszem i obkładanie ścian watą, ale co kto lubi.

Nie po to spędzam godziny na nauce i ćwiczeniach, żeby jeździć jak ci*a :P. I wcale nie trzeba zapie**alać, żeby się dobrze bawić na moto.


"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bandicie boli mnie jedynie zawias, jest miękki jak diabli i ciągle brakuje mi kilka mm do zamknięcia opon...

 

Major87

 

Bandit nie sprzet do zamykania opon, tak samo nie jak XJ6

 

Na stzrelaniu ostatnio byles ?

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby nie, ale jednak dobrze jest pogonić sprzęt i nieco powgniatać w asfalt, tak w ramach wyczucia możliwości :D.

Na strzelaniu nie byłem już ładnych kilka miesięcy, ostatnio to w sumie nigdzie nie byłem, bo ciągle robota mi na drodze stoi...

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bandicie boli mnie jedynie zawias, jest miękki jak diabli i ciągle brakuje mi kilka mm do zamknięcia opon...

 

Nie rozumiem. Nie rozumiem tego globalnego pościgu za "zamykaniem opony". Wystarczy przyjąć chujową pozycję i możesz zamknąć na parkingu, a zamykanie w ruchu ulicznym to wg mnie po prostu głupota. No chyba że miałeś na myśli jakiś tor czy coś, to zwracam honor.

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...