Skocz do zawartości

Speed Day 2016


filipr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Limo ja mam całe stadko do utrzymania, dom 160m, 5 kredytów do spłacenia i pensję o połowę mniejszą jak Wy w stolicy :) szału nie ma ale próbuję, sam nie wiem jak to robię ale daję radę :) więc do dzieła Limo. :).

 

 

Na mnie teraz czekają nowe wyzwania, przy których Tor Poznań wygląda bladziutko ;)

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy jak to się zakończy. Jeśli AW nie ma kasy na koncie to będą musieli jakoś zarobić te 600kPln.

Myślę, że ceny pójdą w górę co może oznaczać, że będzie luźnej na torze. Z drugiej strony może cześć osób zrezygnować z Poznania na rzecz innych torów, oczywiście za granicą.

Edytowane przez rommi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy jak to się zakończy. Jeśli AW nie ma kasy na koncie to będą musieli jakoś zarobić te 600kPln.

Myślę, że ceny pójdą w górę co może oznaczać, że będzie luźnej na torze. Z drugiej strony może cześć osób zrezygnować z Poznania na rzecz innych torów, oczywiście za granicą.

 

Do d..y z Gdańska mamy wszędzie daleko , wizja toru w 3miasto jeszcze dalsza , pozostaje jazda na dwójce na Autodromie w Pszczółkach ale to już inna para kaloszy :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym którzy przeżyli ściganie zazdroszczę :( Poznań nie przeżyje po tym roku i skończą się marzenia o ściganiu. Tak jak Daniel napisał głowy polecą, kasę podwyższą żeby nie stracić i w następnym roku dla 10 chłopa nie będzie sensu organizowania treningów. Miałem nadzieję rozpocząć karierę motocyklową ale prawdopodobnie po pierwszym roku już ją zakończę. Pukam się po głowie, że przez ostanie 8 lat nabrałem tyle kredytów na inne rzeczy rezygnując z marzeń, teraz bym to wszystko odwrotnie poukładał. :( Wkur.... mnie to wszystko ten cały bałagan, AW i inne wszystkie oszustwa. Nie rozumiem tego, że w innych pobliskich krajach nie ma takich problemów, a mają nie jeden tor, prawdziwa polska w systemie z lat 50 :(

ale jakoś trzeba będzie sobie radzić ja prawdopodobnie jak to wszystko się skończy uderzę w supermoto i zawody na torach kartingowych. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, będzie jeżdzone w tym i w następnym tylko nikt nie wie na jakich zasadach. AW poszło po bandzie w zasadzie likwidując tanie moto-popołudnia propagujące tzw kulturę sportowej jazdy, alternatyw w postaci grandysa, niemców i innych. Paradoksalnie 10 lat temu były lepsze możliwości rozwoju tej dyscypliny niż obecnie choć pieniędzy w branży było NIEPORÓWNYWALNIE mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Do d..y z Gdańska mamy wszędzie daleko , wizja toru w 3miasto jeszcze dalsza , pozostaje jazda na dwójce na Autodromie w Pszczółkach ale to już inna para kaloszy :sad:

Przynajmniej macie Autordrom bo w Warszawie nie ma niczego.

Najbliższy Radom

 

Spokojnie, będzie jeżdzone w tym i w następnym tylko nikt nie wie na jakich zasadach. AW poszło po bandzie w zasadzie likwidując tanie moto-popołudnia propagujące tzw kulturę sportowej jazdy, alternatyw w postaci grandysa, niemców i innych. Paradoksalnie 10 lat temu były lepsze możliwości rozwoju tej dyscypliny niż obecnie choć pieniędzy w branży było NIEPORÓWNYWALNIE mniej.

Zaczynam się zastanawiać co z voucherami. Czy każą sobie dopłacić jeśli zmieni się cennik....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...