Skocz do zawartości

Golasy 600


Rekomendowane odpowiedzi

Wciskacie mu te litry a on nie może mieć jeszcze kat.A,gdzie będzie tym latał,chyba po torze.

Ano wciskamy, bo czytamy wątek od początku i cytując autora "Chociaż gdybym miał kase to bez gadania brał bym FZ1n" wychodzi na to, że sam na litra chrapkę by miał ;)

Poza tym w sumie nie wciskamy, tylko wskazujemy plusy ;)

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że bym miał chrapkę na litra, ale raczej mierzę siły na zamiary i potrzeby.

Prawkiem się nie przejmuje, będzie zanim sezon się zdąży dobrze zacząć. Mam A2 , więc nie muszę czekać do 24 lat.

 

Akurat szerszeń spełniający moje wymogi jest do znalezienia bez wykraczania poza budżet, ale jak to to wypada w porównaniu do GSR, FZ6, czy SV?

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne prowadzenie, chętny do zabawy (łatwo podnosi przód), wygodna pozycja i świetny silnik. Mi przeszkadzało (ale to pewnie wina B12) że trzeba wysoko kręcić, co zresztą szerszeń czyni z ogromną radością!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem FZS"a który zaczynał jechać dopiero od 7krpm, także to mi raczej nie będzie przeszkadzać.

Tylko właśnie silnikowo to hornet gsr i fz6 wypadają niema identycznie, a jak z zawiasem w tych moto?

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gsr silnik niby ma moc wyzsza o 3 KM od fzs ale reakcje na gaz rozni przepasc kosmiczna, ja w silniku sie zakochalem.

 

Tak namawiacie na litra ale 600 w rzedowej czworce jest super. Wysoko obrotowy silnik gdzie czerwone pole zaczyna sie w okolicy 13 tys obr o odpowiedniej mocy to swietna podstawa do dobrej zabawy. Ale co kto lubi.

 

Fincher moze cos takiego:

http://allegro.pl/yamaha-mt-03-2009r-super-stan-i5824702530.html

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik jest super, ale nie w tej budzie. W xt 660 się lepiej spisuje.

 

A tak z ciekawości, możecie coś powiedzieć o dużym hornecie?

Edytowane przez fincher

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o 900-ce? Ma wszystkie dobre cechy 600-ki, tylko jeszcze więcej ognia :biggrin: Kolega takim jeździ. Poprawnie, po "hondowsku" ale z bardzo fajną charakterystyką silnika... Będzie Pan zadowolony :) No i prawie lyter :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak o 900. Rozważam wszystkie opcje, a że przypomniało mi sie jak ktoś kiedyś na zlocie zachwalał jakie to duże hornety nie sa zajebiste to postanowiłem zapytać o więcej szczegółów :)

Bo mimo iż nie spełniają kryterium rocznika, to może być ciekawa opcja. I nie będziecie mi narzekać że kupuje za słabe moto :P

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam Fz6n z 2007 i sobie chwalę praktycznie pod każdym względem no może poza wypuszczeniem się w dłuższą trasę z przyczyn wiadomych i jazda z plecaczkiem dosyć znacznie obniża dynamikę jazdy ale przy tej pojemności to chyba normalne.

Do śmigania po mieście idealne wręcz no i bezawaryjne poza wymianą żarówek :P

Miałem okazję pośmigać Suzuki GSR 750 i jakoś bez rewelacji raczej bym nie zamienił, poza tym dawno to było więc średnio pamiętam.

Fz8 jakoś nie zrobiło na mnie większego wrażenia, mniej poręczne od 600 a mocy jakoś nie było widać.

Latam nim już 3 czy 4 rok i prawdopodobnie skuszę się na Fz1n lub coś z podobnych golasów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...