Skocz do zawartości

Golasy 600


Rekomendowane odpowiedzi

Czemu aż tak uparcie zachęcacie mnie do litra?

Na innym forum jak by ktoś w moim wieku napisał o pomoc z wyborem moto, to by usłyszeli o gs500 ;)

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek to drugorzędna sprawa. Bardziej rozchodzi się o doświadczenie w siodle. Zrobisz jak zechcesz, wiadomo. Jeśli lubisz kręcić 600-ki i wachlować biegami to też będziesz zadowolony (ja lubię ale i tak przymierzam się do litra) :)

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SV-ka 1000 trzepoce łańcuchem prawie jak Ducat, takoż zdziera opony niemiłosiernie.... a Drosoduro- nie wiem, czy w Polsce ktoś ogarnia serwisowo...

 

Większy silnik 4 cylindrowy to mniejsze ganianie po czerwonym i z reguły mniej się spala ok 0,5 do 1 l/ 100 km w porównaniu do mniejszych motocykli...

 

Gdybys miał $$$ to szczerze proponowałbym Ci :

 

KZ 1300- 6 cylindrów- moto juz na całe życie, kultowy robi 6 cyfrowe przebiegi , i da się nim spokojnie i dynamicznie jeździć w dzisiejszych czasach, a możliwość ostrego przyspieszania na ostatnim biegu od 50-60 km do Vmax. jest naprawdę niesamowita....i wcale nie spala dużo paliwa, w trasie 5-6 / 100 km

 

Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o kase się wszystko rozbija. Na moto mam 9k i nie dam rady nic więcej dołożyć.

Kurs dolara jest chory iprzez to ciężko coś zrobić.

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś była mowa o wykorzystaniu tego litra przez Ciebie i ja się tylko jeszcze zastanawiam czy mógłbyś go wykorzystać legalnie a raczej korzystać z niego na publicznych drogach w świetle przepisów mając 19lat.Nikogo nie osądzam i nie potępiam :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając 9k, mogę już pozwolić sobie na moto z roczników 04-07. Czyli sporo młodsze.

I po prostu zawias w fazerku już mi nie dawał rady. Dlatego właśnie postawiłem układ jezdny jako priorytet.

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, też mi się trochę znudził, i zawsze chciałem mieć moto z podwójnym wydechem lub poprowadzonym pod tyłkiem.

Takie trochę dziwne wymagania, ale za to moc ma drugorzędne znaczenie.

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fincher, naczytałeś się forum :biggrin: i nasłuchałes opinii ludzi, którzy w życiu nie jeździli takim moto ;)

Możesz mi wierzyć albo nie, ale korzystając z całego zapasu momentu obr. jaki mam w Bandicie do dynamicznej jazdy wystarczy 4-6 tys obr. i przy takiej jeździe jeszcze nie przekroczyłem 6.5 l/100km. Kumpel ma XJR 1300 i przy podobnej jeździe (często jeździmy razem) pali mu dobre pół litra mniej!

Opona przednia (michał pilot road 2 2TC) wytrzymała 2 tylne (również ten sam model michałów) czyli jakieś 26 tysi km (a zmieniając je założył je od razu "użytkownik sporta" :biggrin: ) Napęd mam jeszcze w połowie naciągu (i nie poprzeciągany) a zrobił już jakieś 18-19 tys km.

 

Więc jak widzisz, 600-ka dzisiaj kosztuje podobnie i przy dynamicznej jeździe zużywa się w podobnym tempie...

 

zawsze powtarzam w takich sytuacjach: ja gsxr1100, brat bandit 600 - kiedy jedziemy razem to i tankujemy razem, spalanie +/-0,5l/km. Pojemoność nie ma żadnego znaczenia. Ważny jest styl jazdy, stan gaźników, albo wtrysk - tutaj oszczędzasz 1-2l/100km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...