Skocz do zawartości

GPX 750R 1988r. Renowacja i zmiany.


FAJNYFACIO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie, długi czas mnie tu nie było bo miałem trochę zawirowania w życiu. Nowy garaż, wszystko trzeba było uporządkować. Na czym to stanęło hmmm: powiem po krótce że wszystko poskladałem do kupy i go odpaliłem o dziwo chodzil:) Ale wynikły pewne problemy:

1. Czujnik temp. Wiatraka od chłodnicy - uszkodzony. Musiałem rozebrać chłodnice żeby go wyjąć.

2. Problem z biegam, wchodzi tylko jedynka i luz. Silnik musi być rozebrany żeby się do nich dostać, na szczęście tylko dolną część.

 

Z pozytywnych rzeczy które mi się udało zrobić to to że bak został pomalowany i gdyby nie to że silnik rozbieram to zostałoby mi tylko siedzenie :(

 

Kilka zdjęć:

post-83817-0-49560100-1535079559_thumb.jpg

post-83817-0-50348700-1535079610_thumb.jpg

post-83817-0-94628500-1535079670_thumb.jpg

post-83817-0-56296900-1535080255_thumb.jpg

post-83817-0-45260100-1535080799_thumb.jpg

post-83817-0-25052400-1535080820_thumb.jpg

Edytowane przez FAJNYFACIO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pokręciłeś silnikiem aby sprawdzić czy reszta nie wchodzi?

TT

Kreciłem silnikiem, nawet się przejechałem i nic. Mam rozebraną miskę olejową i coś widać ale nadal przeszkadza mi pompa oleju. Jak po zdjęciu pompy nie bede mógł ustalic usterki to go rozbieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia co się stało ale rozebrałem sprzęgło, szifter i pompę olejową. Jedyne co zwróciło moja uwagę to to że dwie płyty od sprzęgła były pęknięte. Złożyłem wszystko i wiecie co, biegi działają. Czy ktoś mi wytłumaczy dlaczego?

post-83817-0-70063200-1535285529_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty wcześniej rozbierałeś sprzęgło? Jak blokowałeś przy rozkręcaniu i skręcaniu?

 

 

TT

 

A Ty wcześniej rozbierałeś sprzęgło? Jak blokowałeś przy rozkręcaniu i skręcaniu?

 

 

TT

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty wcześniej rozbierałeś sprzęgło? Jak blokowałeś przy rozkręcaniu i skręcaniu?

TTA Ty wcześniej rozbierałeś sprzęgło? Jak blokowałeś przy rozkręcaniu i skręcaniu?

TT

Wcześniej nigdy nie odkrecalem sprzęgła. Blokowałem specjalnym narzędziem zrobionym z schematu z ksiazki serwisowej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szkoda, że takiego ładnego klasyka skundelkowałeś... Ale każdy ma swoją wizje i oby się dobrze sprawował tylko ;).

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanuję Twoją pracę i widać nakład, który mocno podziwiam ale mi przestał się podobać. Jest ok ale wow na mnie nie robi. :flesje:

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za opinie z kazdej cos wyniose. Jak dla mnie to sporo sie nauczylem przy tym projekcie i z kolejnym bedzie pewnie lepiej a przedewszystkim szybciej. Kable beda uporzadkowane tak jak i kabel sprzegla. Jak juz wspomnialem jest kilka poprawek.

 

Szkoda, że takiego ładnego klasyka skundelkowałeś... Ale każdy ma swoją wizje i oby się dobrze sprawował tylko ;).

 

Raczej nie mialem co skundelkowac. Stan w jakim kupilem.

post-83817-0-74145700-1540330507_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...