Skocz do zawartości

Puchar Moto3 i 125SP w Polsce


Kamel-JG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ano właśnie... Święte słowa prawicie, ale rok temu była Daytona, chłopaki coś tam jechali jeszcze w tym roku, ale chyba marki jako takiej nie było? Honda upusty dawała i wjazdy na SD tylko, coś tak mi się przynajmniej kojarzy - jak źle to poprawcie.

 

A co do nieszczęsnego Hyo, może coś wypali na więcej niż rok, ale to musiałby sporo osób do tego rękę przyłożyć i kto wie... kto wie...

- to jest dość fajny filmik pokazujący co to może. Patrząc na różnice w czasach, to 20 s pomiędzy 6tką a tym wyrokuje całkiem, całkiem ;-).

Edytowane przez rura_sn-n

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pejser robił puchar Aprilia i nie wiem czy nie było jakiegoś pucharu MVAgusty - tyle, że tak mało było ludzi że było o tym cicho. Daytona była w zeszłym roku.

 

Pozdr.

F.

Edytowane przez filipr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie temat w takim razie na dykusję posesyjną... Choć w sumie można by było jakieś uwagi okulnikowe zamieścić, żeby było wiadomo na co zwracać uwagę.

 

Ogólnie jak dla mnie bez sensu są takie jednorazowe zrywy... Albo się coś zaczyna i ciągnie, albo po psi człon zaczynać?

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rura. Tak coś czuję, że chciałbyś w czymś wystartować ;)

Btw. coś mi się kojarzy, że w 2015 miał być też jakiś puchar CBR i zimą były do wyrwania jakieś cbrki w promocyjnych cenach. Z tego też nic nie wyszło chyba. Kolejny offtop, sorrki ;)

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eg mnie to są takie zrywy aby wyczyścić stany magazynowe zeszłorocznych modeli i przy okazji przyciąć trochę hajsu

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niekoniecznie, te Daytony teoretycznie były z roku pucharowego, jak było naprawdę to sami zainteresowani wiedzą, co zresztą łatwo stwierdzić, bo jak to Triumph, ma wszędzie dokładną datę produkcji ;-). Właśnie dlatego pisałem, że Hondy miały być ę ą a para poszła w gwizdek bardziej.

 

Filip z moimi umiejętnościami, wagą i gabarytami, to ją sobie mogę chcieć ;-).

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę za bardzo wchodzić w dyskusje, nie wiem nad czym sie zastanawiacie, jesli chcecie się pościgać wybierzcie sprawdzone klasy, moto3 dla mnie jest za*eb.... sprawą (nie mówię o Tobie rura Ty masz inne opcje :) ) albo SD Trophy 600 lub 1000 i to sa dla mnie pewne klasy do ścigania w przyszłości, są przedsionkiem do Rooki czy tez MP. Nie kombinujcie za dużo tylko zróbcie konkurencję Łukaszowi, rabinowi czy Kamelowi. Takie jest moje zdanie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie puchary markowe to lipa. Jednoroczny temat. Jak dla mnie to szkoda na to czasu. Tak jak pisze Mat. Powinno zostać SDT 600 i 1000, ew. SDT 300 jeśli zebrała by się ekipa. Dalej tak jak jest teraz: w PP 125SP, Moto3 i wyższe. Tylko te niskie klasy powinny być 100% seria, żeby nastolatki bez bogatych ojców miały jakieś szanse, bo teraz to jest wyścig zbrojeń... Kto ma kasę na uzbrojenie moto, ten wygra :]

Edytowane przez Kamel-JG

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko te niskie klasy powinny być 100% seria, żeby nastolatki bez bogatych ojców miały jakieś szanse, bo teraz to jest wyścig zbrojeń... Kto ma kasę na uzbrojenie moto, ten wygra :]

Oby wreszcie takie coś powstało to może będziemy mieli drugiego Błażusiaka w sportach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie Mario na Ciebie liczyłem w tej klasie Moto3 tak jak Kamel pisze, wszystkie puchary markowe to lipa max na 1 rok byle kasę sobie nabić w prywatne kieszenie, taka jest prawda. Było juz dawne pisane o tym i to przez bardziej doswiadczonych chłopaków z tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Puchar Daytony był świetny, jechali na jednych oponach, bogatsi zakładali rainy na deszcz, wile zmian nie było w motórach..i jeden sezon trwało.. Jak Ktoś brał to w leasing, to szlag go może trafić... Nie wiem kogo to polityka, ale kasa się liczy widocznie ; Moto3 i 125SP super, kocham zapach benzyny z olejem, zapach dwusuwa... niestety w czechach;) Tam to wszystko gra, aż miło, są drogowe wyścigi i śmigają 125 sportproduction, są ss400, light twiny i supermono. Ale w PL się nie da... Na Twoim miejscu Kamil, spróbowałbym też w Czechach treningowo w 125 SP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napiszę tak, nie znam się na tym ale kto ma problemy w zakretach (speed) to Moto3 jest idealnym sprzętem do treningów rabinek zna ten temat i dobrze pisze.

Sam miałbym ochote spróbować ale zdecydowałem że idę innną drogą, zobaczymy co wyjdzie. Przy okazji zapraszam na mój profil facebukowy Mateusz Jagodzinski, zwolenników i przeciwników mojej osoby :) i proszę o wsparcie będzie bardzo trudno ale mam wiarę. Z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...