Skocz do zawartości

Diavel dla początkującego - w ogóle myśleć o tym?


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba sie juz troche wystraszylem czytajac wiecej odpowiedzi na roznych forach ze Diavel nie najlepszy na pierwszego bike'a

Mam nadzieje tez ze kolega Azzazello poprostu przestal zagladac na forum bo ciarki przechodza...

 

Chyba jednak jak zaczne to wsiade na Scramblerka...

 

Pozdrawiam

MM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrambler fajny jest, ogarniaja nawet kursdanty, choc i zaskoczyc potrafi. :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrambler fajny jest, ogarniaja nawet kursdanty, choc i zaskoczyc potrafi. :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Pamiętasz na rozpoczęciu sezonu w Lineburgu jak gostkowi na jakiejś sportowej fałce kopara opadła jak przy-gazowałem na diavelu? :icon_mrgreen:

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz, az mu pod helmem sie wlosy zjezyly :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć,

 

Witam ponownie - rzeczywiście się długo nie odezwałem ale sezon przesiedziałem w siodle a nie przy kompie. a teraz zima wróciła i Diabełek w garażu odpoczywa po pierwszym sezonie. Można wrócić do wirtualnego świata

 

Nakręcone grubo ponad 7000km, dalej jestem w nim zakochany. Diabełek zaliczył pare dni na torach: w Radomiu, Poznaniu (California Superbike School) i w Słomczynie. Przejechał się rownież nad morze. Absolutnie fantastyczne przeżycia. Moc odkręcona na 162 KM tryb low i naprawde czuć to przy starcie.

 

Niestety zaliczył miesiąc w serwisie po szlifie który się zdarzył na plamie oleju na wyjezdzie ze stacji benzynowej - niby 20km/h a cały prawy bok zdarty, wydech pognieciony i porysowana felga na krawężniku. W zamian za cierpienia moralne dostał ceramiczny wydech od Termignoni - teraz jest już całkowicie czarny a dźwięk, a w zasadzie ryk, jest rewelacyjny - zwłaszcza przy zimnym silniku. Przy rozgrzanym potrafi ziać ogniem z wydechu 😀😀😀

 

image_zpshjczrbsi.jpeg

 

Pozdrawiam

 

Azzazello

Edytowane przez Azzazello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noż kuźwa... się martwilim jak ciul...Chopie next time dawaj znać, bo ciul wie czego można się domyślać...

 

Ogarniasz sprzęta..... szacun :notworthy:

 

 

Pozdr. J-999

 

P.S. Przyznam się , że to ja zacząłem, no ale paru kolegów mi "uciekło na niebiańskie szlaki" :-(

 

Sorki... Ciesz się chłopie, z wścieklicy, ino uważaj na głąbów w okolicy...

 

 

a wiosną tryb rain i pełna uwaga napięta jak baranie jaja... bo to wiosną najczęściej polują na motocykle...

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...