Skocz do zawartości

Diavel dla początkującego - w ogóle myśleć o tym?


Rekomendowane odpowiedzi

Diavela ogarniesz, elektronika Ci pomoże, miałem przyjemność chwilę pojeździć i ''nie taki diabeł straszny'' wg mnie.

 

Inaczej z Vmax'em, wtedy bym się zastanawiał, czy wszystko ok z Tobą ;) Moment, pojemność, moc 200KM, brak elektroniki...tutaj trzeba mieć coyones ze stali. Bezkompromisowy power w czystym opakowaniu, bez wspomagaczy, kontroli trakcji, map zapłonu itp. Kultowa maszyna.

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy tym bardziej, nie jechałem ale podobno wariat. Miałem na myśli aktualny model, z racji m.in. poprawionego zawieszenia na pewno jest bardziej cywilizowany ale moc na poziomie 200KM i brak elektroniki potrafią sponiewierać.

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj, bo słaby moment w roku wybrałeś. Albo mokre liście, albo bliżej krawężnika błotko. Z taką mocą na oponie nawet nie poczujesz jak ci kółko bokiem pójdzie.

 

Oswajaj się, ale patrz pod koła. Ale jeździj, tylko wtedy nabierzesz doświadczenia.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w trybie 100KM i na najwyższym poziomie kontroli trakcji. Dla Was jeżdzę jak emeryt (do 70/80 km/h) ale dla mnie to i tak szok

 

No i dzis znów jazda 😀😀😀 fantastycznie

Edytowane przez Azzazello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

No i nowy sezon rozpoczęty :)

 

Wczoraj nakręciłem swoim Diabłem ponad 200km razem z kumplem na Panigale - rewelacja. Słoneczko, dobry asfalt - fantastyczna zabawa. Sprzęt dalej ustawiony na 100KM ale i tak odwłok urywa przy starcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

No i nowy sezon rozpoczęty :)

 

Wczoraj nakręciłem swoim Diabłem ponad 200km razem z kumplem na Panigale - rewelacja. Słoneczko, dobry asfalt - fantastyczna zabawa. Sprzęt dalej ustawiony na 100KM ale i tak odwłok urywa przy starcie

Czesc,

Jak patrzysz z perspektywy czasu? To był dobry pomysł zaczecia przygody wlasnie od Diavela?

Mam podobne rozterki/marzenia jak Ty rok temu.

 

Dzieki i pozdrawiam

Michal

Edytowane przez ///MM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...