Skocz do zawartości

Woodstock 29.07-2.08.2015


Rekomendowane odpowiedzi

czy można potwierdzić te 2-3dychy za wlotkę? nie chciałbym być zaskoczony żądaniem pięciu dych na bramie :D

i czy dajecie w gratisie jakąś przepustkę dla poznanej pod sceną panny? ;)

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę do wioski jak od paru lat. Ważne dla mnie są sytuacje higieniczno-sanitarne, ale z uwagi na status imprezy, opłatę wjazdową oraz "imidż" nie marudzę. Wręcz gotów jestem zapłacić dodatkową kasę za ewentualne ciepłe natryskiwanko, czy skanalizowane toiki. Się innym pop...ło w wytrzęsionych mózgownicach co do możliwości klasy zaplecza w związku z opłatami. Jeszcze mu, k....wa, motóra zatankujcie i szybkie umyjta. Niech się na numer do hotelu wklepią w Gorzownie, albo w Świebodzineiro. Proponuję się nie przejmować i robić swoje. Jest dobrze, w ramach możliwości. I rozwijajcie się. Zaszleję i dam na bramie 40 dychy. Albo i gadżeta dokupię, albo i dwa. Niech się dzieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ku*wa marudza !!!! 4/3 dychy za 3 dni to darmo !!!!!

Tutaj sie płaci 40 funtów za JEDEN dzien .....

Jak sie wykupi wczesniej on line to wtedy jest taniej ale na bramie .....

I tez po dwóch dniach toi-toje sie wylewaja ....

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ku*wa marudza !!!! 4/3 dychy za 3 dni to darmo !!!!!

Tutaj sie płaci 40 funtów za JEDEN dzien .....

Jak sie wykupi wczesniej on line to wtedy jest taniej ale na bramie .....

I tez po dwóch dniach toi-toje sie wylewaja ....

u ciebie nie ma woodstocka więc się nie "wtrancaj" :P

 

zlądowałem na chatę godzinkę temu

mała scena w tym roku rządziła - zwłaszcza Frontside i Mela Koteluk

celem nr 1 było zobaczenie w końcu na żywo Dream Theater - i odrobinkę się zawiodłem. Są jednak kapele, które lepiej posłuchać w domu :) - podobnie Black Label Society - dupy nie urwało.

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja miaem odwrotnie z Type O Negative parę lat temu . Koncert miał konkretne pierdolnięcie (grubo przeskoczył moje oczekiwania) a na płytce względny spokój :bigrazz:

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem i mimo problemów sanitarnych nie marudzę. Ekipa dała radę i można się było ogarnąć. W niedzielę obszedłem z kumplem całość imprezy. Od lasu przez ASP do terenów miedzy scenami. Wioska motocyklowa wyglądała jak kraina spokojności. Czyściutko i spokojnie. Jestem styrany jak koń po wyścigu a balowaliśmy od środy. Dzięki za ostoję spokoju.

Edytowane przez LWfilip

Grzeczni po śmierci idą do nieba. Niegrzeczni po śmierci idą tam gdzie chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u ciebie nie ma woodstocka więc się nie "wtrancaj" :P

 

zlądowałem na chatę godzinkę temu

mała scena w tym roku rządziła - zwłaszcza Frontside i Mela Koteluk

celem nr 1 było zobaczenie w końcu na żywo Dream Theater - i odrobinkę się zawiodłem. Są jednak kapele, które lepiej posłuchać w domu :) - podobnie Black Label Society - dupy nie urwało.

W tym roku z powodów logistyczno - urlopowych nie dotarlem ;/

Wpadni jsobie na Cieszanow Rock Festiwal, wg mnie jedyna festiwalowa alternatywa dla woodstocku w polsce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zabrakło blach i koszulek zlotowych. Będą dorobione a o sposobie ich zdobycia poinformuję.

Myślałem, że już nic mnie nie zaskoczy ale jednak...jeden ze zlotowiczów skarżył się na kiepską organizację bo nie ma ścieżek między namiotami i trudno chodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chodził chyba po jakimś innym polu bo ja wyraźnie widziałem drogi. Były co prawda tylko te główne ;) ale były. Chyba najszersza arteria komunikacyjna to ta od namiotu stołówki w stronę toitojów :) . Są ludzie co potrafią popsuć humor. A to, że pada. A czemu tak gorąco?? Chyba w życiu nie byli na żadnym zlocie? Szkoda słów.

Grzeczni po śmierci idą do nieba. Niegrzeczni po śmierci idą tam gdzie chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było git. Pozytywnie mnie zaskoczyly tojki w tym roku.

A co do braku ścieżek to ktoś chyba pomylił Woodstock z manewrami wojskowymi tu sie nie uda wszystkiego od linijki zrobić.

 

Nawet w tym roku klub jakby bardziej wyluzowany na wszelkie "zabawy motocyklami".

 

Jedyną rzeczą która mnie troche drażni to "park maszyn", wszędzie jak ktoś przyjedzie wczesniej to ma "lepsze" miejsce a na Woodzie kumpel przyjechał później i miał moto kilka metrów od kawiarenki a ja musialem biegać z kuframi kawał drogi :)

 

Wysłane z mojego INSIGNIA_500 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...