Skocz do zawartości

Ile czasu trzeba na zrobienie prawa jazdy A1?


Skryty
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się orientacyjnie ile mogłoby potrwać zobienie prawa jazdy kategorii A1 od rozpoczęcie kursu do odebrania prawa jazdy, gdybym zdał teorie i paktyke za pierwszym razem, nie było jakiś innych przeszkód itp. Krótko mówiąc ile conajmniej czasu by to mogło zająć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy czy chcesz się uczyć czy zrobić prawko :bigrazz: . Ja chciałem zrobić prawko to byłem 2 raz na placyku i dwa razy na mieście i z kwitem pojechałem w pizdu do innego miasta na egzamin i za pierwszym razem poszło (no z lekkim bólem dupy o zieloną strzałkę) . Miesiąc i zrobione.

 

Zapomniałbym dodac - to było w 2003r i kurs kosztował wtedy 500-800zł (we Wrocku w różnych kursowniach , troche inne zasady na egzaminie ) . No i niechcący miałem już trochę praktyki na lekkim i zwinnym rusku .

Edytowane przez janosikkk

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna chodzi już 3 tydzień ,zaliczyła wewnętrzny , 10 h jazdy. W przyszłym tygodniu egzamin teoretyczny w WORD jeśli zda następne 10 h jazdy jakiś tydzień później praktyczny i do odebrania (jeśli zda) około 2 tygodnie. Całość prawie 2 miechy .

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sądzę, że prawko na A1 trwa tyle co na B/B1,czyli koło 2 miesięcy w trybie "regulaminowym".

Cała reszta zależy od szkoły a przede wszystkim od instruktora. Jeden może Cię przeciągnąć do pół roku, a z innym możesz się ugadać,że wyjeździsz godziny w tydzień bądź dwa.
najdłużej trwa kurs teoretyczny oraz oczekiwanie na wydanie prawa jazdy w urzędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby się nie skończyło, że dwutygodniowy kurs będzie na placu, gdzie nie ma warunków do szybkiego slalomu i jest zapiaszczony, a instruktor zostawia osobę z motocyklem i jedzie na miasto uskuteczniać kategorię B.

Tak to właśnie jazdy dokupowała u mnie pani, która na początku czerwca miała zrobić kurs dwutygodniowy, a prawo jazdy ostatecznie było w połowie listopada i zapłaciła jak za dwa kursy (raz tam, raz u mnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała reszta zależy od szkoły a przede wszystkim od instruktora.

 

Pawel Grunt

 

MAsz bledne wyobrazenia.

 

Wszystko i calkowicie zalezy tylko od samego kursanta.

 

Jak sie stara, chce i pracuje nad tym, to idzie szybko, jak sie olewa i czeka to idzie wolno.

 

MAm kursantow ktorzy jezdza 5 x w tygodniu a mam takich co robia 4 lata.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten szybki slalom wcale nie jest taki szybki. Ja 4 lata temu A1 od początku kursu do wydania uwinąłem się w 5 tygodni. Teraz na egzamin teoretyczny można iść bez kursu. Także powinno być szybciej.

Edytowane przez fincher

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie manewry da sie robic w deszczu i sa tez w deszczu robione. Sam z 18 godzin przejezdzilem w deszczu, egza, in rowniez podczas lekkiego deszczu

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała reszta zależy od szkoły a przede wszystkim od instruktora.

 

Pawel Grunt

 

MAsz bledne wyobrazenia.

 

Wszystko i calkowicie zalezy tylko od samego kursanta.

 

Jak sie stara, chce i pracuje nad tym, to idzie szybko, jak sie olewa i czeka to idzie wolno.

 

MAm kursantow ktorzy jezdza 5 x w tygodniu a mam takich co robia 4 lata.

 

:crossy:

 

Niby tak,ale podam swój przykład, gdy robiłem prawko na B.

Zapisałem się w listopadzie , 3 miesiące przed 18-stką,na kurs aby szybciej skończyć i uzyskać prawo jazdy.

Wybrałem szkołę, w której sporo moich znajomych robiło kurs a instruktorem był dobry znajomy mojego ojca i generalnie, dobra dusza osiedla.

Jednak nie spodziewałem się , że jazdy będę wyjeżdżać przez 5 miesięcy (!!!) , gdzie maksymalnie w tygodniu wyjeżdżałem 4h, ale to i tak była rzadkość. te 4h były tylko wtedy,gdy się przycisnęło instruktora. Także sądzę, że kursantom zawsze zależy na szybkich postępach, ponieważ płacą za kurs + egzamin i raczej nie chcą wydawać pieniędzy w coś, co nie ma dla nich znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...