Skocz do zawartości

Żużel


Pitu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gks Wybrzeze, a co za tym idzie to Wrocław:)

Kiedys nawet sie zapisalem do szkółki. Miałem juz zdawac licencje gdy jeden z kolegów wsiadl pierwszy raz na motor i chcial przyświrować. Niestety nie poszło mu, a ze miał za duzy (pozyczony) kask to siła udezenia zerwała mu go z głowy po czym udezył w bande! Chlopak tego nie przezył.... Bylo to na początku sezonu... Powiedziano nam ze juz w tym sezonie szkółka nie wyjedzie... Wiec stwierdzilem ze nie bede chodzil caly sezon czyścić motocykli I ZAMIATAC WARSZTATU! Zrezygnowałem.

Wtedy właśnie kupiłem swoją pierwszą ETKe w zyciu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

z gory sorry za odkopanie trupa :P ale dzisiaj mam super humor bo o godzinie 18:30 pokonalismy GORZÓW !! teraz za dwa tygodnie u nich trzeba zdobyc 42 pkt i jedziemy finaly z rzeszowem :P ;) powiem tylko tyle ze jak na ostrow odziwo atmosfera byla swietna ;) :-) :( :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Postanowiłem odkopać temat, bo za nami piersza kolejka finałowa !

 

Zacznę od walki o trzecie miejsce. CZĘSTOCHOWA na własnym torze pokonała APATOR TORUŃ wynikiem 58:32. Mam nadzieje, że ta przewaga pozwoli im utrzymać miejsce na podium.

 

W meczu najwyższej rangi, rozegranym w TARNOWIE również wygrali gospodarze. Pokonali oni BYDGOSZCZ również znacznie, bo 56:34.

 

Za dwa tygodnie zostaną rozegrane ostatnie mecze, i wtedy poznamy oficjale wyniki. Sądze jednak, że nic już się nie zmieni:

1. UNIA TARNÓW

2. POLONIA BYDGOSZCZ

3. WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA

4. APATOR TORUŃ

 

Jak fanom czarnego sportu podoba się taka klasyfikacja końcowa ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas komplet ponad 10 tys osob :D wygrany ale tylko 47-43 bedzie w rzeszowie ciezko ale damy rade :P a poza tym sedzia h... tasma ktorej nie bylo, przerwanie po wywrotce w 1 polowie 1 luku (i wykluczenie bo przerwanie to ok) szkoda gadac :) ale bedziemy walczyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sienie podoba ta klasyfikacja. Na 1 pozycji miał byc CKM. generalnie to jestem strasznie obrazony na druzyne bo dali dupska na maxa w meczu z polonia. taka wtopa w głowie mi sie nie miesci. Szacunek tylko dla holty bop jako jedyny sie starał a walasek po raz kolejny zrobił z siebie ćwoka. Pajac i tyle. kiedys miałem o nim inne zdanie ale widze ze mu odjebało. Nie bede ukrywał ze kazdy klub w którym pojawiaja sie goloby to klub spalony. tylko co bedzie jak sie u cz-wie pojawia :) a takie plany juz były :roll:

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...