Skocz do zawartości

Żużel


Pitu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bede ukrywał ze kazdy klub w którym pojawiaja sie goloby to klub spalony.

 

czy to jakis podtekst tego ze Unia niby wygrywa bo ma kase?? jesli tak to ja Ci cos powiem, zobacz na tabele IMP tego roku i przylukaj na ktorym miejscu byl holta walasek... a na ktorym tarnowska mlodziez (wychowankowie) :D jak na moje oko to Czewa nie ma gorszego skladu od Uni tylko jakos go nie potraficie wykozystacz zreszta 2 obcokrajowcow macie to juz kompletna i kto tu ma kase :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bart_b: no niestey, CKM dał tyłka w meczu z Polonią, no ale cóż zrobić... Teraz tylko utrzymać przewagę i cieszyć się brążem

Off-Topic: wie ktoś, co ze stadionem. Miało być oświetlenie, przebudowanie trybun a do tej pory cisza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Off-Topic: wie ktoś' date=' co ze stadionem. Miało być oświetlenie, przebudowanie trybun a do tej pory cisza...[/quote']

były problemy z przetargiem. jedna z firm zakwestionowała jego przebieg i dla tego procedura na zamówienie publiczne od nowa.

 

 

czy to jakis podtekst tego ze Unia niby wygrywa bo ma kase??

 

to nie podtekst. uwazam ze tak jest. wszedzie zadzi kasa a korupcja to w polsce powazny temat. mysle ze wiesz co to kupowanie meczy. tarnow za bardzo sie podjarał i nie mogli odpuscic. niestety to mnie boli najbardziej. uwazam ze ckm jest lepszy od tarnowa a i holta przy golobie lepiej sie prezentuje. golob to dla mnie taki drugi małysz. lansowany przez media i swoich sponsorów. a umiejetnosci moze i ma ale nie jest to jazda w dobrym stylu.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszedzie zadzi kasa a korupcja to w polsce powazny temat.

 

tu sie zgodze jak najbardziej... ale moim zdaniem w zuzlu do e-ligi korupcja jeszcze powtarzam jeszcze nie dotarla :) co do umiejetnosci braci gollobow to Jacka wylansowal Tomek i media, ale Tomek sam doszedl do tego co ma wystarczy popatrzyc na dms jak tam jezdzi... zreszta jak mialem 5-6 lat to tylko wiedzialem kto to Tomasz Gollob, bo mial osiagniecia. Moze troche to i jak z Malyszem tylko Tomek trzyma w miare rowna forme od 10 lat, a Malysz mial 1 sezon. Ja tam i tak najbardziej lubie Marcina Rempale najmlodszy z braci a najabrdziej sie wybil i to on teraz w rodzinie pokazuje jak sie jezdzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz jest troche inaczej. wlasnie najwieksza korupcja jest w Extra klasie :)

 

A co do GP to tam wlasnie widac kto jest kto. gollob nie radzi sobie za ciekawie. prawdziwa klase pokazuja tak ricardson, crump, sullivan i kilku innych. nigdy mi sie ni podobała jazga golloba. bezplciowa jest. natomiast zawodnikiem z wielka klasa jest dla mnie sławek drabik. choc juz latka nie pozwalaja na wiele to w swoich latach mlodosci był nie do wyjebania i zaden z golobów mu nie podskoczył.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Znowu odkopuje temat, po to, aby wszystkich poinformować o wynikach końcowych tego sezonu. Podium wygląda następująco:

1. Unia Tarnów

2. Polonia Bydgoszcz

3. Włókniarz Częstochowa

Na 4. miejscu Apator Toruń.

 

W finałowym spotkaniu Unia pokonała Bydgoszcz dwoma punktami (46:44). Mecz o trzecie miejsce zakończył się zwycięstwem Apatora, ale przewaga z pierwszego meczu finałowego wystarczyła, aby Częstochowianie utrzymali miejsce na podium.

 

Jak oceniacie ten sezon ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym sezonie bylem na 5 meczach uni... reszte ogladalem w tv lub radiu sluchalem.... wyciagam jeden wniosek jesli chce sie ogladnac pozadny mecz to tzreba jechac na wyjazd tak jak mecz z BTZ zajedwabiste widowiskoooooooooooooooooooo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...