Skocz do zawartości

Żużel


Pitu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

NO WIADOMO ZE R O W R Y B N I K jest najlepszy wiec nie wiem po co temat w ogole :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ;) ;) :D :D :P :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock:

 

 

pozdrawiam !!!

 

[ Dopisane: 14-10-2005, 19:35 ]

RKM RKM RKM !!! RYBNIK !!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tylko ZKS UNIA TARNÓW już od kilku lat. W tym sezonie zaliczyłem wszystkie mecze na Mościcach, wyjazdy niestety w TV i Radio Kraków. Może jest to nudne że u siebie wygrywają, ale nie zawsze wynik odzwierciedla emocje i walkę na torze. Poza tym podpatruje zawodników na drugim wirażu bo mam dwie zuzlówki JAWY 897 i cos próbowałem jeździc na torze byłego klubu w Machowej, ale sprzęty coś niejadą i dopiero na wiosnę będę dalej jeździł - w` zimie ida do mechanika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

No panowie składy drużyn na sezon 2006 już prawie pełne i znane :D Ja oczywiscie kibicuje Unii Tarnów już kolejny sezonik:), trzeba karnet znowu kupić (chociaż zdrożały o 30zł od poprzedniego sezonu :P ) ale czego sie nie robi dla swojej pasji...

Nie powiem ,Unia ma mocny skład,w którym wystepuje Tony Rickrdasson, Tomek i Jacek Gollobowie, Janusz Kołodziej, Marcin Rempała, Staszek Burza, Paweł Hlib (nowy nabytek) oraz Lukas Dryml (rowniez nowy zawodnik), Grzegorz Dzik oraz Kamil Zieliński, Powinno byc ciekawie :D ...Trzymam kciuki za nich i życzę wszystkim żużlowcom w seoznie 2006 i nie tylko, widowiskowej walki oraz zero kontuzji i wypadków!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Szanowni Koledzy

Konczy sie Grand Prix Polski na Zuzlu i taka naszla mnie refleksja:

Czemu w naszym pieknym kraju dyscypliny nazwijmy to motocyklowe tak kuleja poza zuzlem-gdzie je5stesmy potegam swiatowa.

Jak to mozliwe ze mamy najlepsze stadiny do zuzla na swiecie a brakuje porzadnego toru motocrssowego, czy dzialacze sa inni , (w zuzlu ) czy tradycja ,telewizja czy co tam sobie winszujecie......

Temat luzny nawet powiedzial bym refleksyjny zainteresowanych zapraszam

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki lajf.

 

Tory motocross'owe sa, tylko moze nie w Twoich okolicach.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tz mamy świetnych motocrossowców nie ma co gadać.! może i kuleje ten sport przez typów którzy mają kase a zero pojęcia o jeździe(bo na torze spotkałem wielu takich) lecz w ciężko np o sponsorów.. ciulowo się kulać z wyścigu na wyścig o własnej kieszeni opłacająć licencje wszystkie wjazdy remonty paliwo treningi itp. ale również jest u nas np. Blazusiak czyli mistrz w enduro lub np Stunter13(Rafał Pasierbek) najlepszy stunter świata o których jest naprawde cicho w naszym kraju;< niestety to strasznie boli;(

no ratuje żużlowców to że też mają osiągi ; o poprostu szczęście w wybiciu sportu.

Tory motocrossowe? hmm np w okolicach mnie(Szczecina) zawiele ich nie ma ; o i to jest ból;< można trafić w polsce na tory fajne (porównanie np.) tor w Nowogardzie: piaszczysty trudny daje adrenaline i świetny na każdą pogode i wszystko ; o. a np tor Rosówek: kamienisty twardy i wgl jeśli przez tydzień jest tam ładna pogoda to jest masakra sam kurz a tor jak beton ; o kamienie wielkości głowy. fajny bo techniczny i tyle ; o

Dzięki za wysuchanie;) pozdro.!;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stunter13(Rafał Pasierbek) najlepszy stunter świata

 

Tory motocrossowe? hmm np w okolicach mnie(Szczecina) zawiele ich nie ma

 

To Stunter 13 ma juz mistrzostwo swiata ?

 

To ile torow w/g Ciebie mialoby byc w okolicach Szczecina ?

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory ale niewiem dokładnie ze stunterem bo poprostu czytam tyle co zobacze na forum lub w gazetach motocyklowych itp. większej uwagi do tego nie przyciągam..

hmm no torów no troszeczke więcej by się przydało wiesz? bo żeby jechać i potrenować to trzeba zarezerwować calutki dzień bo żeby się spakować na busa i cisnąć np w moim przypadku min. 50km na tor by potrenować to tak bezsensu jechać na godzinke dwie? więc zabrać się na cały dzień wziąć żarcia paliwa i wgl a to jednak trochę kosztuje... zresztą chodzi mi o malutki tor nawet nei znany czy prywatny do potrenowania raz na jakiś czas tu w zachodniopomorskim... nie koniecznie przystosowanym do zawodów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...