Skocz do zawartości

Żużel


Pitu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja tak realnie patrzac uwazam ze Unia T albo Czewa pozyjemy zobaczymy 8)

 

Natomiast "gwiazdy" typu gollob to zupełnie inna sprawa. Dla mnie to jest koles cienki w uszach i tylko dzieki drogiemu motocyklowi jakos udaje mu sie wygrywac ale nic poza tym.

 

tu pojechales... a Beckham ma Najki samograjki :-D i dlatego tak gra no spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejarz Rawicz :twisted: :twisted:

 

Robert Mikolajczak :twisted: :twisted:

 

A co do Kasprzaków jesli juz o nich mowa , to by Holty nie butowali jakby on perfidnie nie wpakowal w bande jednego z nich . Dobrze ze byly te dmuchane bandy bo az strach myslec co by sie stalo z Krzysiem gdyby owych band nie bylo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do Kasprzaków jesli juz o nich mowa ' date=' to by Holty nie butowali jakby on perfidnie nie wpakowal w bande jednego z nich . [/quote']

No Ty chyba nie chcesz powiedzieć że ich to tłumaczy 8O . Widziałeś jak pojechał Holta? Nie zrobił tego specjalnie. Na każdych zawodach dzieje się taka sytuacja a jakoś nikt nie dobija potem leżących. Jeszcze rozumiem sytuacje typu Boyce - Gollob, ale to co kasprzaki zrobili to bandytyzm. A co gdyby Holta miał uszkodzony kręgosłup?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze Ci powiem, że pierwszy raz słysze o takiej drużynie

Jak moża nie znać Kolejarza Rawicz zużel to nie tylko ekstraliga :twisted:

 

No a ja oczywiście kibicuje drużynie z mojego miasta - GKM Grudziądz :D. Żużel wspaniały sport :twisted:

A widze że tu kilku kibiców z Częstochowy też Wam kibicuje, bo mamy z Wami zgode :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak moża nie znać Kolejarza Rawicz zużel to nie tylko ekstraliga

 

No wiem' date=' wiem... Wstyd się przyznać, ale na serio nie słyszalem ;)

 

 

A widze że tu kilku kibiców z Częstochowy też Wam kibicuje' date=' bo mamy z Wami zgode[/quote']

 

I bardzo dobrze :D Nie ma to jak włókniarz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do Kasprzaków jesli juz o nich mowa ' date=' to by Holty nie butowali jakby on perfidnie nie wpakowal w bande jednego z nich . [/quote']

No Ty chyba nie chcesz powiedzieć że ich to tłumaczy 8O . Widziałeś jak pojechał Holta? Nie zrobił tego specjalnie. Na każdych zawodach dzieje się taka sytuacja a jakoś nikt nie dobija potem leżących. Jeszcze rozumiem sytuacje typu Boyce - Gollob' date=' ale to co kasprzaki zrobili to bandytyzm. A co gdyby Holta miał uszkodzony kręgosłup?[/quote']

 

Widzialem ten wypadek nie jeden raz i wiem ze miedzy Kasprzakiem a Ułamkiem bylo pol metra miejsca - To gdzie tam niby mial sie wcisnac Holta przeciez on dobrze wie ile mu jest potrzebne miejsca , jestem pewnien ze weidzial o tym co nastopi zaraz po tym jak wjedzie miedzy Ułamka i Kasprzaka .Ja nie bronie Kasprzaków wiem ze to byl bandytyzm poniosło ich i teraz zabulą . Ale dlamnie zachowanie Holty wcale lepsze nei bylo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaaasne... ktoś kogoś podjeżdża puchą, ten się powiedzmy wywraca, puszkarz wali w drzewo i leży ranny a motocyklista albo jego kumple wywlekają samochodziarza i go nap***. Jaaaasne. przecież to normalne by było. Wszyscy tak robią z poszkodowanymi sprawcami wypadków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaaasne... ktoś kogoś podjeżdża puchą' date=' ten się powiedzmy wywraca, puszkarz wali w drzewo i leży ranny a motocyklista albo jego kumple wywlekają samochodziarza i go nap***. Jaaaasne. przecież to normalne by było. Wszyscy tak robią z poszkodowanymi sprawcami wypadków.[/quote']

 

troche luzu ;) przeciesz nie mowilem tego na powaznie po to sie daje emoty... normalna sprawa ze zachowali sie jak buraki ale to sa tzw. emocje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UNIA TARNÓW =] Karnecik jest i się jeździ, atmosfera super za każdym razem, a na stadionie tyle piękności, że w przerwach jest co oglądać;) A drużyna jako-tako sobie radzi w 2004 wywalczyła DMP ale szczerze to tylko dlatego, ze dostalismy zastrzyk kasy, a w dzisiejszym swiecie teraz wszytsko od kasy zależy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...