Skocz do zawartości

Czy już czas na armaturę... ? (przesiadka ze sporta)


Nico
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak se mysle... :blush:

Pociski mnie juz nie bawia, etap dzikosci mam za soba, na torze polatalem, winkle u mnie kijowe, psiarnia czai sie wszedzie, az strach wrzucic drugi bieg, stuntem pobawilem sie, wiec moze czas przejsc na bardziej spokojne klimaty...?

 

Kiedys jazda plastikiem powodowala wyrzut adrenaliny, dzisiaj jade i sie nudze.

W zeszlym sezonie nabilem ok. 1000km (!), wiec moto przewaznie stalo i lapalo kurz.

 

Moze ktos z was zrobil taki myk sprzetowy, i opisze jakie wrazenia ?

Nie wiem czy sie odnajde w tym klimacie, biore jeszcze pod uwage jakies duze enduro, zeby polatac i pozwiedzac zakamarki kraju, lacznie z tymi gdzie trudno wjechac.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ludwiku Dorn i Sabo, nie idźcie ta drogą"

Znaczy się, najpierw spróbuj enduro. Armatura to ostateczność. :)

Sluszna uwaga.

Endurakiem mozna polatac w trudnym terenie, czy tam na jakies ryby poleciec, a jadac czopkiem moglbym przysnac z nudow :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku zrobiłem kilka tyś km na vt 600. Po wyglądzie to taka zabaweczka dla dziewczynek. Pierwsze wrażenia to pozycja taka trochę dziwna, więcej niż 110 km/h nie ma po co jechać bo wiatr rozchyla nogi do szpagatu i trzeba mieć stalowe uda, dziwnie też kierownica wali się na boki przy małych prędkościach, a winkielki... Ach winkielki to poezja. Wciskasz moto w zakręt jednocześnie odwijając z garści i czujesz się jak Arni z drugiej części terminatora, do tego krzesząc podnóżkami iskry... Na Jakuszycach gość na nowym fazerze nie dał rady dogonić. Poezja.

 

Podejrzewam, że to przez niski środek ciężkości.

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma co myslec tu trzeba Krolowa kupowac. Nie bedziesz zalowac.

No chyba ze tych co jezdza Afrykami mozesz schowac do kieszeni to Wiadro :)

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam znam tylko tych co z Armatury uciekli na sporty czy sportowo-turystyczne :D

Pokrzepiajace...

Marzy mi sie Diavel, ale mam w tym roku dach do remontu, i jak bym taki nr odwinal to by mnie z chalupy wypisali :dry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz im nic mówić :D

Diavelem się przykryje :)

 

Zacny motór, ja się w nim zakochałem po jazdach próbnych.

 

 

TT

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie po big twinach wymyśliłem night roda i jestem bardzo zadowolony .Moc jest pozycja co mi odpowiada jest no i marka sie zgadza.

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma co myslec tu trzeba Krolowa kupowac. Nie bedziesz zalowac.

No chyba ze tych co jezdza Afrykami mozesz schowac do kieszeni to Wiadro :)

 

Otóż to... :)

Pozycja wygodna jak na skuterku, łatwe prowadzenie... pełen luz. A jak przyjdzie ochota, to można zjechać z drogi i troszkę pohasać po wertepach.

 

...marka sie zgadza.

Ufff... to przecież najważniejsze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...