Skocz do zawartości

CRF 450 Przerywa po zagrzaniu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam zrobiłem remont w swojej hondzie , nowy cylinder tłok, korba, wszystkie łożyska , zrobiona głowica, no i moto chodzi ładnie równo,ładnie pali, a gdy przejade około kilometr zaczyna przerywać i gaśnie , ale jak zwieksze obroty na wysokich nic sie nie dzieje , gaźnik był czyszczony ultradzwiekowo i regulowany pod książkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zrobiłem remont w swojej hondzie , nowy cylinder tłok, korba, wszystkie łożyska , zrobiona głowica, no i moto chodzi ładnie równo,ładnie pali, a gdy przejade około kilometr zaczyna przerywać i gaśnie , ale jak zwieksze obroty na wysokich nic sie nie dzieje , gaźnik był czyszczony ultradzwiekowo i regulowany pod książkę.

 

Gaźnik powinien być dokładnie wyregulowany pod konkretny silnik po jego rozgrzaniu

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie go odpaliłem, mi sie wydaje ze swieca, dlatego ze nawet silnik sie dobrze nie zagrzeje i zaczyna przerywać , moim zdaniem świeca sie zagrzeje i gubi iskrę, kupię w poniedziałek świecę irydową i zobaczymy



no i tak nowa świeca jest iskry nie gubi , a nadal gaśnie, po wykręceniu świecy jest mokra , tak jakby ją zalewało, próbowałem rególowac, śrubą pod gaźnikiem na wszystkie sposoby i nic to nie daje, wraz strzela z rury i nie chodzi zbyt równo i w pewnym momencie gaśnie śieca jest czarna, dodam że głowica była robiona i napewno jest wporządku, motor zachowuje sie raz jakby mu brakowało paliwa raz jakby miał go za dużo, proszę o pomoc! jutro wstawię filmik jak motor sie zachowuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopie wyreguluj normalnie gaźnik a nie kręcisz czym popadnie i liczysz że się naprawi, albo oddaj to komuś kompetentnemu....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...