Skocz do zawartości

Tata indigo


grizzli
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To, że ktoś daje się nabrać na taki szmelc nowy, to jeszcze ujdzie zrozumieć - ktoś się nie zna, cena atrakcyjna, działa psychologiczny efekt "wiadomo - nowe to nowe" itd.

Ale jak przyjeżdża do mnie ktoś śmieciem z chin, który kupił za np, 3000 używany, to mi ręce opadają...

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale jak przyjeżdża do mnie ktoś śmieciem z chin, który kupił za np, 3000 używany, to mi ręce opadają...

Mnie już nic nie zdziwi. Miałem klienta, ktory kupił Vw caddy z odstrzelonymi poduszkami. Przy czym klapka od poduszki pasażera była chamsko wklejona w deskę. Jak mu powiedzialem, że auto bylo walone, to nie wierzyl, a jak mu na dowód palcem pokazałem tę wklejoną klapkę, to powiedzial, że to widział, ale sprzedawca mu powiedzial, że tak musi być. Inny się cieszyl, że w nowo kupionym aucie ma klimatyzację i "patrz pan, działa"-szkoda tylko, że sprężarkę ktoś przed sprzedażą wymontował....Jeszcze inny kłócił się ze mną, ze jego corsa ma wspomaganie kierownicy, bo sprzedawca tak mu mówił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie napisałem że te samochody są dobre :). Ale Hindusom wystarczają ;). A do Europy Tata przebije się pod szyldem europejskich marek :)

 

W Indiach zdaje się, że prawie połowa nie ma nawet kibla. I to mówi dostatecznie dużo o tym narodzie i jego potrzebach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się wyświetli obrazy dla samochodu tej marki, to w ofercie mają wszystko. Osobowe, dostawcze, ciężarowe, autobusy, pickupy, Niektore projekty zwalają wyglądem z nóg. Aż dziw bierze, że przy takim rozmachu nie potrafią zadbać o jakość. Tym bardziej, że to firma prywatna z długoletnią tradycją. Chyba, ze mają segment gówien dla biedoty, a pozostale wyroby trzymają klasę i wysoki poziom.

jakość kosztuje, byłaby jakość - nie byłoby atrakcyjnej ceny

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość jakością. Czy nie jest tak, że tata się wycofała również z powodu wprowadzenia obowiązkowego ESP w nowych samochodach? Ogólnie chyba w UE takie wynalazki mogą mieć problem z homologacją. Z kolei jak będą musiały wszystkie normy spełnić, to już ich produkcja nie będzie taka tania.

Odnośnie jaga i land rovera, to akurat to wyszło chyba obu markom na dobre. Był marazm a dopiero po kupieniu przez indyjski koncern wszedł np. Evoque (hit sprzedaży) albo nowy XJ i chyba też XF.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...