Skocz do zawartości

Pomóżcie proszę wybrać coś taniego ekonomicznego


veronx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

muszę kupić drugie auto na dojazdy do pracy (100 km dziennie) , silnik max 1.4 musi być z LPG , do tego lekka buda.

Biorę pod uwagę fiata punto ( boję się w nich o blachę) opel corsa 1.2 ( też blacha słaba),

może znacie jakieś pewne wytrzymałe autka, budżet to max 3500 więc mało ale jednak trochę tych aut jest do wyboru.

 

czekam na Wasze propozycje :-)

 

p.s miłego sylwka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za te pieniądze to nie ma co przebierać w markach i modelach tylko bierz to, co się nawinie w najlepszym stanie. Weź w Allegro wpisz w filtrze, że cena do 4000zł, benzyna + lpg i np. do 50km od Twojej miejscowości. Wtedy dopiero przebieraj w wynikach wyszukiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

muszę kupić drugie auto na dojazdy do pracy (100 km dziennie) , silnik max 1.4 musi być z LPG , do tego lekka buda.

Biorę pod uwagę fiata punto ( boję się w nich o blachę) opel corsa 1.2 ( też blacha słaba),

może znacie jakieś pewne wytrzymałe autka, budżet to max 3500 więc mało ale jednak trochę tych aut jest do wyboru.

 

czekam na Wasze propozycje :-)

 

p.s miłego sylwka :)

szał tankowanie 2-3 razy tygodniu.

szukaj czegoś z dużą butlą.

jak kupisz samochód za 3,5tyś przy Twoich przebiegach absolutny max to 2 lata, więc blachami się nie martw.

Nawet jak słabo porobione i pryszczy to 2 lata przetrzyma a potem i tak huta.

Szukaj zdrowego motoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te lanosy całkiem się ciekawie prezentują na tle corsy czy polo. jak będzie trzeba to dołożę z 500 stówek byleby to jeździdło w dobrym stanie było (silnik).

blacha byleby była w całości parchy jakieś mogą być, tylko żeby nogami jak flinstone nie hamować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tico lpg -lekka buda ( 640kg na sucho ) pali 6-7 gazu , dobrze znosi gaz za 2 tys kupisz z pozłacanymi fotelami

 

3 rok po północy u mnie będzie mu leciał jak chcesz coś wiedzieć pytaj :D

 

słabych punktów to w sumie tylko buda , silnik jest zajebisty , prosty , tani , bezawaryjny , 5 furtek ma , atrapę bagażnika też , driftuje , 155 poleci na benzynie , honda xr 600 mieści się do środka, pannę też przelecisz jak się uprzesz, niskie oc , parkuje się w stojak na rowery............

 

no minus to np koła 12 i bardzo mało opon używanych ale nie przesadzajmy dębica navigator 12 kosztuje nowa 100 , jak nie będziesz palił to starczy jeszcze twoim dzieciom....

 

jak będziesz oglądał to patrz tylko na budę , progi , dziury w podłodze , silnik i resztę naprostujesz.........

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój z Tico. Rozjadą cię innymi samochodami. Poszukaj Lanosa albo Nubirę tak jak chłopaki już proponowali. Miałem kiedyś Nubirę zagazowaną i złego słowa nie powiem. Auta duże,tanie w miarę bezpieczne czego o Tico powiedzieć nie można. W każdym warsztacie za nieduże pieniądze naprawią. Częsci do nich tanie jak do Poloneza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

myślałem nad tico ale jakoś mnie odrzuca chociaż ze względu ekonomicznego to faktycznie:-) i tak patrzę na jego wymiary to do naszego auta rodzinnego wsadziłbym tico bokiem :-)

 

wymiary tego auta to same plusy chyba że ktoś chce zakręt brać 150km/h :D zajebiście się go parkuje wszędzie się wciśnie.......dzięki temu że jest mały jest lekki a dzięki temu jak np ci grzęźnie w śniegu to bierzesz go za koło i przestawiasz dalej :D porównując go do kaszalota to tico jest ciut węższe i dłuższe , mniejszych aut już nie ma chyba że smark lub microcary.......

 

fakt że 5 osób w nim ma przegrane jak Polacy we wrześniu 39 roku , ale jeśli chodzi o rzeczy to bardzo pojemny jest , ja swoim quady wożę , trójkołowce , motocykle , skutery, lodówki , pralki , ćwierc tony żwiru w wiaderkach :D w sumie to jest 5 drzwiowe kombi jakby nie patrzeć :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dachowanie z bogiem sprawa , w tico statystycznie największą szansę na robotę dla grabarzy masz jak dostaniesz strzała w bok , blacha drzwi ma 1mm , od spodu korodują tragicznie , całe drzwi mają grubość chyba 2cm , jak pisałem podejdzie sfrustrowany przechodzeń zasadzi kopa i masz drzwi w brzuchu i śmierć na miejscu :D mało tego maski uderzającego auta nie powstrzymają ani progi ( bo to auto ich nie ma ) ani słupki z 1mm blachy i cienkie jak mój budżet przed 10, , generalnie obstawiam że przy crash teście typu uderzenie zardzewiałym kadetem E przy prędkości 50km/h w lewy bok tico to kadet by tico przeciął i pojechał dalej bez obrażeń.......

 

z starych rupci to np jak na szrocie rzucaliśmy autami z widłaka ( hampel i fura z wideł leciała i dachowanie :D ) to astra zajebiście to zniosła z niskiej wysokości to np dach się na tyle połamał że kierowca czy pasażer z przodu mieli by szanse przeżycia pewno masywne drzwi ją uratowały bo przednia szyba wyleciała całkiem a boczne zamieniły się w pąjeczyny , wgniota w dachu tylko na środku a boki prawie nie ruszone , nexia po takiej glebie to dach zrównał się z maską przednią wątpię żeby ktoś przeżył to......

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

muszę kupić drugie auto na dojazdy do pracy (100 km dziennie) , silnik max 1.4 musi być z LPG , do tego lekka buda.

Biorę pod uwagę fiata punto ( boję się w nich o blachę) opel corsa 1.2 ( też blacha słaba),

może znacie jakieś pewne wytrzymałe autka, budżet to max 3500 więc mało ale jednak trochę tych aut jest do wyboru.

 

czekam na Wasze propozycje :-)

 

p.s miłego sylwka :)

znam kogoś kto ma nubirę i chyba w dobrym stanie

meble biurowe

fotele obrotowe

krzesła obrotowe

krzesła konferencyjne

www.alias.org.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

Przerabiałem dokładnie ten sam temat. Nawet na forum. Ostatecznie stanęło na tym by wydać 2x więcej. Kupiłem Astrę H z 1999r, z dwulitrowym dieslem bez turbiny. Zrobiłem nim już 20tys tym, wymieniłem w tym czasie tyle co nic, olej, hamulce, łapę alternatora, czujnik przepustnicy, opony. I jestem zadowolony, bo było tanio, jest to bądź co bądź w miare nowoczesne wygodne auto i da się zrobić w weekend 1500km bez strachu że się rozkraczy po drodze.

 

Jednak z tego co zdążyłem się zorientować, bardzo rozsądnym wyborem w tych pieniądzach może być zadbana nubira. Nawet kiedyś jezdziłem nową nubirą II i pamiętam, że to auto się dobrze prowadzi, dobrze przyśpiesza ( w wersji 2.0 140km). To konstrukcyjnie opel.

Edytowane przez komandosek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...