Skocz do zawartości

Koniec Toru Poznań ???


konrad1f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba jednak da się uratować ten tor.
Raz czy dwa razy miałem przyjemność po nim pośmigać i gdy dotarła do mnie ta informacja, śledzę jego losy od tego momentu.
Piękny tor i JEDYNY w Polsce.

 

Ostatnio słyszałem,że Jaśkowiak (prezydent) przed wyborami naobiecywał okolicznym mieszkańcom, że zlikwiduje ten tor, a teraz się z tego wycofuje.

Wszystko o motocrossie. Zawieszenie, tuning, regulacja, Szukiel:

http://www.szukiel.eu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak da się uratować ten tor.

Raz czy dwa razy miałem przyjemność po nim pośmigać i gdy dotarła do mnie ta informacja, śledzę jego losy od tego momentu.

Piękny tor i JEDYNY w Polsce.

 

Ostatnio słyszałem,że Jaśkowiak (prezydent) przed wyborami naobiecywał okolicznym mieszkańcom, że zlikwiduje ten tor, a teraz się z tego wycofuje.

Czytaj post #146. a dokładniej link z niego.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zrozumiałem to tor zostanie ale będą się na nim ścigać ludzie na rolkach i na rowerach.

 

Mogę prezydentowi sprzedać jeszcze inne pomysły na wyścigi: wyścig z taczką (coś dla działkowiczów) i wyścig tatuśków pchających wózki z dziećmi. Taka rodzinna impreza. Oczami wyobraźni już widzę jak są pełne trybuny mamusiek kibicujących swoim mężom.

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czytaj post #146. a dokładniej link z niego.

 

Pozdr.

F.

 

Ta, czytałem. Ale z innych artykułów wynika, że Jaśkowiak nie jest stały emocjonalnie,a opinie wygłasza zbyt pochopnie, przez co popadł w konflikt ze swoją partią.

Wszystko o motocrossie. Zawieszenie, tuning, regulacja, Szukiel:

http://www.szukiel.eu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym przypadku jak i w wielu prawo powinno byc jedno, co komu bezprawnie zabrano winno byc mu zwrocone a jesli to nie jest mozliwe, winien otrzymac sluszne zadoscuczynienie. trudno zrozumiec polityke nie tylko wladz poznania ale i innych miast polegajaca na odmawianiu wlascicielom prawa do rekompensat. tym nie mniej, ustawa pozwalajaca na rekompensaty dla przedstawicieli nieistniejacych spadkobiercow, to bubel prawny...

Edytowane przez mrbravo

General description: aktualnie brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...