Skocz do zawartości

Wsk po tuningu:)


Rekomendowane odpowiedzi

bonhart88 co do wydechu to nie jest "przyczepiony" od innego motocykla :dry:. Dyfek był spawany pod konkretną pojemność i strojenie i pod moją ramę, a końcówka dobrana pod odpowiedni przelot. Co do modów to jest nowa tuleja, a co za tym idzie całkiem inaczej zaprojektowana mapa cylindra + wiele innych ciekawych usprawnień. Ktoś jak nigdy nie miał wsk to chyba nie zauważy różnicy, dzięki emil1005 :wink:.

Edytowane przez grzechu212
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chylę czoła, miałem WSK i jestem pod ogromnym wrażeniem. Latałem po takich drogach i wiem jak to grzęzło...tu to przecinak.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko. Wkręca się jak japoniec. Nigdy nie widziałem tak chodzącej wsk-i. Szacun za włożoną pracę.

 

No i proponuję zainteresować się wyścigami zabytków - myślę, że z tym sprzętem zwycięstwo jest w zasięgu ręki.

Edytowane przez heniek128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ale żywotnością tego zestawu już się nie pochwaliłeś :)

 

 

 

No i proponuję zainteresować się wyścigami zabytków - myślę, że z tym sprzętem zwycięstwo jest w zasięgu ręki.

 

Nie do końca. Zastosowanie większego tłoka i tulei spowodowało że motocykl musiałby latać w klasie pow. 175, a tam już niestety baty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żywotność zestawu jest zależna od tego jak będziesz go użytkował i tak chyba jest ze wszystkim. Wiadomo że czasu i materiału nie oszukasz, ale do amatorskiej jazdy jest to zestaw dosyć wytrzymały tylko trzeba mieć trochę pojęcia o tym silniku. Seryjną Wsk 175 tak samo możesz szybko zajechać jak tą po usprawnieniach, ale np. tutaj wał jest na korbowodzie z yz 250 co wytrzymuje ponad 50KM. Ja śmigam już 2 sezon i zero wyczuwalnych luzów. Co do tłoka to na pewno jakościowo przewyższa oryginalnego gorzyckiego, bo o pierścieniach już nie wspomnę. Co do wyścigów to w klasie powyżej 175 już nie było by sensu startować, ale w 175 może by coś ugrał ;)...tylko trzeba by jeszcze znaleźć chętnego jeźdźca :biggrin:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromny szacun. Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Pewnie dt 80 nie ma szans z tym cudem. Membranę tez dodałeś? W cylindrze to rozumiem m. in. dodałeś kanały? Jaka to pojemność i od czego tłok? Stopień sprężenia dużo zwiększyłes? Przydał by się jeszcze zawór wydechowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma" wierz mi że jak bym chciał kupić coś innego to bym to zrobił bo naprawdę tuning nie jest tanią zabawą...Jeżeli chodzi o cylinder to są 4 kanały płuczące + boost port z membrany oraz 3 kanały wydechowe. Tłok pochodzi z Kawasaki Kdx 200 i pojemność wychodzi około 200cc. Membrana z króćcem jest z rotax'a 34mm. Co do wyścigów heniek128 to chyba było by lepiej zabrać silnik z osprzętem i przełożyć na gotowo do jakiejś rajdówki bo moja rama to raczej do rajdów się nie nadaję bo ani opon na drogę ani hamulców tarczowych to nie ma, a zawieszenie też raczej przystosowane w teren...

Edytowane przez grzechu212
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bonhart88 co do wydechu to nie jest "przyczepiony" od innego motocykla :dry:. Dyfek był spawany pod konkretną pojemność i strojenie i pod moją ramę, a końcówka dobrana pod odpowiedni przelot. Co do modów to jest nowa tuleja, a co za tym idzie całkiem inaczej zaprojektowana mapa cylindra + wiele innych ciekawych usprawnień. Ktoś jak nigdy nie miał wsk to chyba nie zauważy różnicy, dzięki emil1005 :wink:.

no wsk nigdy nie miałem i mieć nie będe.

Wydech liczyłeś w jakimś programie? Jeżeli tak to w jakim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...