Skocz do zawartości

Wsk po tuningu:)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Część,świetna WSK podziwiam za włożoną pracę i oby tak dalej.Mam małe pytanko do ciebie przednie lagi wyczytałem że masz z Suzuki gn,mam WSK kosa i chciałbym zaadaptować te lagi nie ruchome,mógłbyś opisać co miałeś zrobić przerobić żeby to ładnie spasowało.z góry dziękuję i szczęśliwego nowego roku 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie golenie zostały z wsk jedynie wstawiłem poniżej uszczelniaczy tulejki ślizgowe z b101 żeby polepszyć prowadzenie i uszczelnienie. Do goleni z kosa wkłada się kompletne lagi ruchome z gn 125  z tłoczyskiem i sprężyną bo mają identyczna średnicę jak oryginalne przez co możemy je bez problemu zaadaptować. Jedyna różnica jest w tym że ta z suzuki jest dłuższa około 5cm lecz skok zawieszenia w suzuki jest krótszy o 5cm z czego wychodzi na zero, a zawieszenie z mniejszym skokiem lepiej trzyma się drogi. Do tego warto założyć łożysko w główkę ramy i mamy luzy na zawieszeniu skasowane do minimum. Pozdrawiam

DSC01825.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

To był tak spontaniczny wyjazd że mając telefon w uchwycie zapomniałem włączyć aplikacji z GPS 😄 następnym razem nagram coś późnym popołudniem żeby było widać więcej, a co do kamerki nie takie wypadki przeżyła 😄 a cały czas nagrywam bez obudowy ochronnej żeby uzyskać lepszą jakość więc GP to jednak solidna firma.

Ale dla informacji tam na 3biegu wtedy było 9500k przy 112km/h na przełożeniu 14/45. Następnym razem postaram się nagrać lepszy materiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...