Skocz do zawartości

Doświadczeni motocykliści, a prędkość


shd
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No pacz a nie mowi :icon_mrgreen:

 

Pirelli ?

 

Rosso ?

 

czy co ?

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie karmić trolla!!

ETZ 251 x2 1993-1996,XL600R 1996-1998,DR800 1998-2005,RF900R 2005-2007,FMX650 2007-2009,SV650S 2008-2010,SV1000N 2010-2015, XR600R 2011-2016, CMX250 2014-2015, MT-07 2015-2018, DR-Z400SM 2016-2019,CBR650F 2018-2022, CRF 250Rally 2019-2022, Tracer7 2022-..., DR650RSE 2023-..., Big-1 2024-...,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Synek, Trola to zobaczysz jak spojrzysz w lustro ! To raz

 

Dwa, nie odpowiadziales mi na zadny postawione pytanie. Za glupi jestes czy po prostu trolujesz ? Bo jak widze z wiadomosciami cieniutko !

 

Co chcesz mi tlumaczyc ? ze w doopie byles i gowno w sowim krotkim zyciu widziales ?

 

Naprawde mam ci tlumaczyc jak w Niemczech wyglada Unbedenklichkeitsbescheinigung jezeli chodzi o opony do motocykli ?

 

Pisze po polsku, tyle, ze madrej glowie dosc po slowie, nie trafia do ciebie, nie czytaj albo skoncz szkole, jak sie niema do czego przyp*** do najlepiej do ortografi a jeszcze lepiej do polskich znakow :icon_mrgreen: Blysnales, niema co ! :banghead:

 

A roz*** mozesz sprobowac. :icon_mrgreen: Juz sie boje ! :icon_mrgreen: A na razie die szkolic takich inteligentow jak ty :icon_mrgreen:

 

:crossy:

 

Unbedenklichkeitsbescheinigung - dalej nie rozumiem o co ci chodzi ? Jak ma się to do jazdy w niskiej temperaturze ? Trzymaj się tematu, proszę.

Poczytaj sobie : https://www.adac.de/_mmm/pdf/Reifenfreigaben_Motorrad_794KB_29840.pdf

 

lub bezpośrednio na stronie producentów czy to motocykli czy opon.

 

Przykład Suzuki

 

Reifenfabrikat: Für dieses Modell besteht keine Reifenfabrikatsbindung. Für Informationen zu geprüften Alternativbereifungen wenden Sie sich bitte an die Reifenhersteller bzw. Reifenimporteure.

 

 

Btw. na rynku jest mnówstwo opon o różnym przeznaczeniu i przede wszystkim z różnymi mieszankami ,które to różnie zachowują swoje parametry przy różnych temperaturach, prędkościacj itd. Ale to nie znaczy ,że nawet opona torowa w niskiej temperaturze nie ma przyczepnośći, ona jest tylko trochę inna ,czysta fizyka, może jakbyś uważał w szkole to byś tę oczywistość wiedział.

 

Zaraz mi znowu wyjedziesz z jakimiś wyimaginowanymi argumentami, typu "synek jo tyla uczniów mioł ,że mógbyś mi buty putzować, a poza tym u nos w rejchu to szczury jak koty ,takie wielkie"

 

P.S. Synek cie robił, miało być :rolleyes: Niech mi ręka uschnie jak podniośę ją na staruszka :biggrin:

 

Nie karmić trolla!!

Serio tolerujecie go 13 lat na tym forum, przecież on tu wylewa swoje gorzkie żale i łechcze swoje imigranckie ego :cool:

 

Michelin Pilot Road 4 :

Sicherer Grip auf unterschiedlichen Oberflächen und bei unterschiedlichen Temperaturen (von - 5 °C auf trockener Straße bis 45 °C)

Der MICHELIN Pilot Road 4 verfügt über neue, Silica-verstärkte Gummimischungen, die exzellenten Grip bei Temperaturen von -5° C auf trockener Fahrbahn bis 45° C auf unterschiedlichsten Untergründen wie Fahrbahnmarkierungen oder Fußgängerüberwegen bieten.

 

Chyba każdy to zrozumie :dry:

Ale on zaraz będzie negował badania producenta :banghead:

Edytowane przez Daw_Sauerland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to stwierdzam, ze polskie spoleczenstwo nie jest wcale takie durne jak by sie tu na Forum wydawalo, przynajmniej czytajac wypowiedzi troll'i !

 

Dlaczego tak mysle ?

 

Natrafilem wlasnie na nowy odcinek

 

Polskie Drogi i kurde, nie widze na nich ani jednego motocyklisty. Mysle wiec, ze realni motocyklisci maja wiecej rozumu w centralnych osrodkach mozgowych niz forumowe trolle ktore twierdza, ze zima to pikus i mozna jezdzic. Mozna, tyle, ze trzeba wieczec kiedy

 

tu od 4:20 sie mniejn wiecej zaczyna

 

 

Co do poosta nowego Troll'a ustosunkuje sie do neigom jak nbeda mial i lust i czas.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bridgestone :

 

SILICA RICH (Stärkere Haftung bei Nasse und Kälte)

Bridgestones Silica Rich Mischung verleiht dem Hinterradreifen eine höhere Haftung bei Nässe sowie niedrigen Temperaturen und gewährleistet somit ausgezeichnetes Handling ab dem ersten Meter. Zudem bietet die Silica-Rich-Mischung eine konstantere, längere Haftung.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te ee...

To jest polskie forum. Idźcie sobie na właściwe językowo.

A druga sprawa to kogo obchodzą jak i kiedy się zdaje egzaminy w D?

chyba tylko jako ciekawostka.

Kaes

Po raz kolejny używasz "argumentu".

Wiesz, że takie denne filmiki to z każdego kraju są?

pis(s) off🦆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szynbko

 

Lysy.

 

Zadane zostalo proste pytanie i Ja na nieodpowiedzialem najprosciej jak moglem. Zima generalnienie jest dla motocyklow, i zalozylem, ze kazdy normalny zjadacz chleba jest tego zdania. No i uderz w stol przyszlo kilku bardziej normalniejszych i zaczela sie jazda.

 

Jeszecze raz, nie mam nic przeciwko temu aby jakims slabszym motorkiem sloneczne dni przy dobrze uprzatnietym sniegu ( czysta nawierzchnia ) sobie posmigac, bo jak mam okazje to sam to robie. Nie mam nic przeciwko temu aby wyprowadzic z garazu crossa i na polu pelnym sniegu sie wyszalec ale wtedy zdala od publicznych drog Jasne, czy za trudne ?

 

Zgadzam sie calkowicie z tym, ze filmy takie sa wszedzie ale przy takiej argumentacji jakos niewiele zostalo. a bezmyslnie klepac po klawiaturze zbytnio mi sie nie chce.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadane zostalo proste pytanie i Ja na nieodpowiedzialem najprosciej

:crossy:

Mogę się oczywiście mylić, ale o sobie chyba powinieneś pisać JA. Bo naprawdę jesteś wielki. Przynajmniej dla mnie. Zostałeś moim idolem, co ja gadam, IDOLEM. :)

Powiedz mi, proszę, czy DRZeta która jest większa od DR 350, może być? A KTM 690?

Urzekła mnie Twoja logika. Serio, to do mnie przemawia. "Jestem starszy i wiem lepiej Ty besserwisserze." No genialne. :notworthy:

Urzekła mnie Twoja uwaga i zrozumienie tematu. Chłopak pisze, że szuka ciuchów i nie proponować mu Gore, bo nie ten budżet, Ty odpowiadasz mu "kup Gore tekstyl" Rewelacja. :lalag:

Urzekł mnie filmik z PD, mający pokazać jakimi debilami jesteśmy, podczas gdy z Twojej, mądrej i statecznej ojczyzny ciągną tysiącami, na lawetach, rozjebane w drobny mak gruzy. Brawo!! :clap:

Tak więc tu i teraz pragnę przeprosić Cie...CIEBIE za moje oszczercze teksty, brak wiary w TWOJĄ wie... wróć, WIEDZĘ, i za te prostackie teksty o karmieniu trolla. Wybacz mi. :flesje:

Wprawdzie nadal została pisownia, bo kiedy się zwilżysz, to napierdalasz w klawisze bez opamiętania, ale wierzę w TWOJE dążenie do doskonałości i trzymam kciuki. ;)

ETZ 251 x2 1993-1996,XL600R 1996-1998,DR800 1998-2005,RF900R 2005-2007,FMX650 2007-2009,SV650S 2008-2010,SV1000N 2010-2015, XR600R 2011-2016, CMX250 2014-2015, MT-07 2015-2018, DR-Z400SM 2016-2019,CBR650F 2018-2022, CRF 250Rally 2019-2022, Tracer7 2022-..., DR650RSE 2023-..., Big-1 2024-...,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałeś moim idolem, co ja gadam, IDOLEM. :)

 

 

Wdoopiemamto, czy jestem Twoim czy innego troll'a idolem.

 

P.S. Jakis podzial zawsze gdzies nastepuje i bardziej niz dyskusyjne jest postawienie granicy Pojemnosci / mocy bo ktokolwiek jej nie postawi, to zawsze komus ona nie bedzie pasowala.

 

Macie kaprys, jezdzijcie w zimie, mi to dynda, selekcja anaturalna jak dzialala tak bedzie dzialac, Jednym z plusow Jet to, ze geny nie beda przekazywaane dalej :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem zdanie. Od dzisiejszego poranka jestem fanem KSa. Biję MU brawa na stojąco. I jak ktoś będzie MU przygadywał to ma po ryju. :laugh:

ETZ 251 x2 1993-1996,XL600R 1996-1998,DR800 1998-2005,RF900R 2005-2007,FMX650 2007-2009,SV650S 2008-2010,SV1000N 2010-2015, XR600R 2011-2016, CMX250 2014-2015, MT-07 2015-2018, DR-Z400SM 2016-2019,CBR650F 2018-2022, CRF 250Rally 2019-2022, Tracer7 2022-..., DR650RSE 2023-..., Big-1 2024-...,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...