Skocz do zawartości

19 latnia motocyklistka niezyje - R6 na pierwsze moto


ks-rider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i co? Jak z imienia i nazwiska poznaliście, to już inaczej wygląda, prawda? Panie Dudek i ci, co mu wtórowali? Jak samopoczucie?

 

Swoją drogą, bardzo smutne, bo do tego typu komentarzy na Onecie już się przyzwyczaiłam. Ale tu.... Szkoda gadać.....

 

No i nic to nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie , o co ta spina ? Niech dziewczę spoczywa w spokoju .

Jak wy sobie wyobrażacie wybicie z głowy komuś bez doświadczenia jazdy na R6 takimi wypocinami ? Czasy takie że chyba tylko fotka nóg oddalonych od tułowia o 100m coś da.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Zmieniłoby się, gdyby to była Twoja siostra, córka, narzeczona....

 

Moja narzeczona jeździ obecnie tak jak ja na DRZ 400. Siostra myśli o ER 5 na początek. Gdybym wsadził narzeczoną w wieku 19 lat na R6 to też by była selekcja naturalna i dodatkowo mój debilizm. Nie wiem w czym masz problem z nazwaniem rzeczy po imieniu. Nikt rodzicom nie krzyczy w twarz że są idiotami bo kupili dziecku małego potwora(tak tak zapewne sama na niego zarobiła...). Pewnie że nie wiemy co tam się stało. Zapewne dziewczyna jeździła od 13 roku życia po Poznaniu a to był jedynie spot nieszczęśliwych okoliczności.

 

Osobiście także myślę że obecnie takie gadanie nic kompletnie nie zmieni. Kto ma instynkt samozachowawczy to przeżyje a kto nie...

Edytowane przez Songo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miała 19lat, więc na pewno nie miała prawa jazdy do poruszania się tym motocyklem...

Nie wiem, być może także nie miała kat B, a tym samym doświadczenia w poruszaniu się czymkolwiek na ulicach. Zdecydowanie łatwiej jest najpierw przejeździć wiele tysięcy km samochodem, by potem wiedzieć co i jak na motocyklu.

 

Z innego forum wiem, że jeździła 3 miesiące motocyklem, ten był od razu pierwszym... Nie opanowała jeszcze nawet wrzucania kierunkowskazów na mieście, a lubiła pędzić 200km/h. Wielu ludzi jej odradzało ten wybór, nie posłuchała.

 

Może ktoś to potraktuje jako przestrogę, może komuś da do myślenia i uchroni przez nieszczęściem. Szkoda dzieciaka, miała całe życie przed sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość starydziad

nie, nie wygląda inaczej. raczej wypowiedzi potwierdzają np. brak dojrzałości emocjonalnej, który powinien teoretycznie z punktu widzenia osób odpowiedzialnych np. za zakup motocykla skutkować odpowiednio ukierunkowaną uwagą. wyraźnie tego zabrakło przed tragicznym faktem. i może zwrócenie uwagi zmieni podejście w przypadkach zbliżonych

jsz

No jak już jeszua zabiera głos to zaraz posypia się bany , chłopaki wypijcie za dziewczynę i tyle.

Jutro niedziela to się trzeba pomodlić za nią i rodzinę :blush: .

 

Jasne. Zmieniłoby się, gdyby to była Twoja siostra, córka, narzeczona....

piórko poj...ło cię , a babcia gdzie, odpuść idź spać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czytaj uważniej jak chcesz używać cytatów bo ja o niej tak nie pisałem a forum to nie jest głuchy telefon.

 

Oczywiście, że nie powiedziałeś tak o tej dziewczynie, ale określiłeś tak przypadek podobny- śmierć motocyklisty spowodowany brawurą, ja po prostu użyłem tego stwierdzenia w tej sytuacji. To tak w ramach sprostowania, żeby nie było, że komuś dziecko w brzuch wmawiam.

"Generalnie rzecz biorąc, zdejmuję linkę tylko w niedzielę jak idę do kościoła..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co? Jak z imienia i nazwiska poznaliście, to już inaczej wygląda, prawda? Panie Dudek i ci, co mu wtórowali? Jak samopoczucie?

 

Swoją drogą, bardzo smutne, bo do tego typu komentarzy na Onecie już się przyzwyczaiłam. Ale tu.... Szkoda gadać.....

 

Masz jakiś problem ? to pozostań na onecie a to jest forum motocyklistów którzy giną codziennie na drogach całego świata z własnej głupoty lub innych użytkowników drogi.

Jeżeli chcesz to przedyskutować osobiście to będę na zlocie motocyklistów w Jedlińsku i o ile nie jest to dla Ciebie drugi koniec świata i Twój motocykl tak daleko nie da rady podjechać.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piorko,

 

musze przyznac, sliczna dziewczyna i szkoda, z drugiej strony widac, ze uroda nie zawsze idzie w parze z inteligencja czyx rozsadkiem i emocjamim, tak jak to slusznie zauwazyl Jeszua. I w dalszym ciagu nie zmienia to generalnej postaci rzeczy, ze dziewczyna nie powinna zaczac jazdy od SS-ta.

 

Ludzie popelniaja bledy, sekret w tym, aby popelniony blad dal szanse przezycia, tu konkretnie widac, ze nie bylo szans - ot smutna Prawda. W optymalnym ukladzie mogla miec nawet uprawnienia, tyle, ze to w tym przypadku to tylko szczegol.

 

Doswiadczenia nie zastapi NIC ! ! ! Tyle, ze o tym trzeba wiedziec.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak wy sobie wyobrażacie wybicie z głowy komuś bez doświadczenia jazdy na R6 takimi wypocinami ? Czasy takie że chyba tylko fotka nóg oddalonych od tułowia o 100m coś da.

 

 

To jest św prawda,

a dwa grupa w której latała, nie byłą do końca "normalna" latanie po 250 między autami na pewno nie uczyło jej rozsądku.

trzy nie oceniajcie osoby jak się jej nie zna, Była to Nie samowicie uczynna społecznie dziewczyna, wszędzie było jej pełno i każdemu pomagała.

To ogromna strata ale cóż....

 

 

ps Każdy z nas popełnia błędy, raz na rok zdarza się przygoda, że człowiek myśli kur... jak nie wiele brakowało..... Nam jest dane uczyć się na błędach , jej już nie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piorko,

 

musze przyznac, sliczna dziewczyna i szkoda, z drugiej strony widac, ze uroda nie zawsze idzie w parze z inteligencja czyx rozsadkiem i emocjamim, tak jak to slusznie zauwazyl Jeszua. I w dalszym ciagu nie zmienia to generalnej postaci rzeczy, ze dziewczyna nie powinna zaczac jazdy od SS-ta.

 

Ludzie popelniaja bledy, sekret w tym, aby popelniony blad dal szanse przezycia, tu konkretnie widac, ze nie bylo szans - ot smutna Prawda. W optymalnym ukladzie mogla miec nawet uprawnienia, tyle, ze to w tym przypadku to tylko szczegol.

 

Doswiadczenia nie zastapi NIC ! ! ! Tyle, ze o tym trzeba wiedziec.

 

:crossy:

 

R6 działa na początkujących jak płachta na byka. A prawda jest taka, że to chyba najostrzejszy supersport na rynku. Wybór poroniony jak sie nie ma doświadczenia, ale za to ładnie wygląda na zdjęciach.

Edytowane przez wójens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasy takie że chyba tylko fotka nóg oddalonych od tułowia o 100m coś da.

 

@ Janosikkk

 

Tez nic nieda, z prostej przyczyny, Taki wypadek zawsze zdarza sie innym - nigdy mi samemu. Tak wlasnie rozumuje mlodziez.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...